Aşk Ağlatır Nerden çıktın Karşıma Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor

Aşk Ağlatır Nerden çıktın Karşıma Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor? Aşk Ağlatır dizisi ilk tanıtım fragmanı yayınlandı. Aşk Ağlatır dizisi fragmanında çalan şarkı da herkes tarafından çok beğenildi. Aşk Ağlatır dizisi tanıtım fragmanında çalan şarkı dizi için özel olarak hazırlandı. Aşk Ağlatır dizisi tanıtım fragmanı şarkısı sözleri videosu.

Aşk Ağlatır dizisi Show tv ekranlarında yayınlanacak. Aşk Ağlatır dizisi fragmanında çalan şarkıyı kim seslendiriyor?Aşk Ağlatır dizisi fragmanında çalan şarkının sözlerinde en çok dikkat çeken sözler ise  Sevdim seni çok sevdim oldu. Şarkının sözlerinin tamamını ve kimin söylediğini sizlerle paylaşıyoruz.

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı Konusu

İlk tanıtım fragmanı çıkan Show tv yeni dizisi Aşk Ağlatır dizisinde fragmanda çalan Nerden çıktın Karşıma Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor diye merak edenler için buraya yazacağız. Aşk Ağlatır dizisi 1. bölüm tanıtım fragmanında çalan şarkı Nerden çıktın Karşıma Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor hangi sanatçı konumuzda detaylarını bulabilirsiniz.. Aşağıda yazdığımız dörtlükten oluşan şarkının devamı da muhtemelen dizinin jenerik şarkısında çalacaktır.

aşk ağlatır dizisi sevdim seni çok sevdim şarkısı

Aşk Ağlatır dizisi fragmanda çalan Sevdim seni çok sevdim şarkısı sözleri;

Seni gördüğüm anda,
Düştüm senin aşkına,
Nerden çıktın karşıma,
Sevdim Seni çok sevdim….

Aşk Ağlatır dizisi fragmanında çalan Sevdim seni çok sevdim şarkısını kim söylüyor? 

Aşk Ağlatır dizisi tanıtım fragmanında çalan şarkının orjinalini Mahsun Kırmızıgül söylüyor. Ancak dizi de bir kadın seslendiriyor. Şarkıyı söyleyen ismin kim olduğu net olarak belli olmasa da başrol oyuncusu olan Hafsa Sancaktutan’ın seslendirdiğini düşünüyoruz. Başrol oyuncularının sesleri böyle dizilerde değerlendiriliyor. Aşk Ağlatır dizisi fragmanında çalan şarkının sözlerini ve orjinalini söyleyen Mahsun Kırmızıgül’ün sözleri ve videosunu da sizlerle paylaşalım.

Aşk Ağlatır Dizisinin çekildiği köy neresi

Mahsun Kırmızıgül- Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri

Seni gördüğüm anda
Düştüm senin aşkına
Nerden çıktın karşıma
Sevdim seni çok sevdim
Hayat yalnız yaşanmaz
Benden ayrı durulmaz
Senin gibi bulunmaz
Sevdim seni çok sevdim
Sevdim seni çok sevdim
Artık senden kopamam
Gözlerimden atamam
Başkasına bakamam
Sevdim seni çok sevdim

Bir görünüp kayboldun
Yüreğime dert oldun
İlk sevdiğim sen oldun
Sevdim seni çok sevdim aşk ağlatır dizisi sevdim seni çok sevdim kim söylüyor

Aşk Ağlatır dizisi fragmanında çalan şarkı gerçekten çok anlamlı. Diziye çok uygun bir şarkı seçilmiş. Söyleyen kişinin sesinin güzelliği de şarkıya eklenince gerçekten dinleyenler tarafından uzun soluklu olacak bir şarkı haline gelmiş. Aşk Ağlatır dizisi fragmanında çalan ”Sevdim seni çok sevdim” şarkısını ve söyleyeni siz nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Aşk Ağlatır dizisinde çalan şarkının sözleri konumuzun alt kısmında sizlerle paylaştık. Aşk Ağlatır dizisinde orijinalini Mahsun Kırmızıgül’ün seslendiği Sevdim Seni Çok Sevdim şarkısını Aşk Ağlatır dizisinde seslendiren oyuncu Derya Yıldırım.  Derya Yıldırım’ın söylediği Sevdim Seni Çok Sevdim şarkısı sözlerini ve videosunu konumuzun alt kısmında ulaşabilirsiniz.Aşk Ağlatır dizisi ada

Aşk Ağlatır dizisinin ilk tanıtım fragmanı ardından en merak edilen konulardan birisi şarkıyı kimin seslendirdiği oldu. Diğer bir merak konusu da Aşk Ağlatır dizisinin nerede hangi köyde çekildiği oldu. Bizde sizlere Aşk Ağlatır dizisinin çekildiği köyün neresi olduğunu detaylıca araştırdık. Tıklayın >>> İşte Aşk Ağlatır dizisinin Çekildiği Köy

Aşk Ağlatır 8 Eylül pazar akşamı Show tv de başlıyor. Aşk Ağlatır 1. bölümde çalan şarkı Nerden çıktın Karşıma Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısı Sözleri Kim Söylüyor konusunu sizlere sunmaya çalıştık. Yeni sezonda bomba gibi olacak dizilerden birisi olan Aşk Ağlatır bakalım Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısıyla beğeni toplayacak mı sizlere detaylıca yazmaya çalıştığımız konuya sizlerde yorumlarınızla destek olabilirsiniz.

Aşk Ağlatır Sevdim Seni Çok Sevdim Şarkısının Sözleri

Seni gördüğüm anda
Düştüm senin aşkına
Nerden çıktın karşıma
Sevdim seni çok sevdim
Hayat yalnız yaşanmaz
Benden ayrı durulmaz
Senin gibi bulunmaz
Sevdim seni çok sevdim
Sevdim seni çok sevdim
Artık senden kopamam
Gözlerimden atamam
Başkasına bakamam
Sevdim seni çok sevdim
Bir görünüp kayboldun
Yüreğime dert oldun
İlk sevdiğim sen oldun
Sevdim seni çok sevdim

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Avatar Saziye binici

    Harika bir şarkı ve harika bir ses en onemlisi de çok güzel seneryo oyuncularda çok muhteşem oynuyor emeklilerine sağlık teşekkürler

Etiketler