Aşk Ağlatır Nagihan Karakterini Kim Oynuyor? Pelin Öztekin Bilgileri

23.07.2019
675

Aşk Ağlatır Nagihan Karakterini Kim Oynuyor? Pelin Öztekin Bilgileri… Aşk Ağlatır dizisi yeni sezonda Show TV ekranlarındaki yerini almaya hazırlanıyor. Aşk Ağlatır dizisi oyuncu kadrosu netleşmeye başlıyor. Oyuncu cast çalışmaları devam etse de yeni oyuncular ile de anlaşmalar sağlanıyor. Deniz Can Aktaş’ın ve Hafsanur Sancaktutan’ın başrollerinde oynadığı Aşk Ağlatır dizisine katılan yeni oyuncu ile de anlaşma sağlandı.

Aşk Ağlatır dizisi MF Yapım imzası ile Türk televizyonlarına uyarlanıyor. Japon televizyonlarında yayınlanan Aşk Ağlatır dizisinin orijinal adı Love That Makes You Cry. Yabancı dizinin bizim kanallarımıza uyarlanmasında önemli payı olan senarist ise Tayfun Güneyer oldu. Uyarlamalar ile reyting rekorları kıran MF Yapım bu dizi ile de aynısını planlıyor. Uyarlama diziler çok seviliyor ve izleniyor. Aşk Ağlatır dizisi de oyuncuları ve senaryosu ile seyircisini etkilemeye hazırlanıyor. Dizideki tüm oyuncuları kısa kısa burada açıkladık Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncuları Kadrosu

Aşk ağlatır dizisi Nagihan kimdirAşk Ağlatır Dizisi Nagihan Pelin Öztekin Kimdir?

Aşk Ağlatır dizisi oyuncusu olarak anlaşma sağlayan Pelin Öztekin kimdir? Pelin Öztekin 1987 yılında İzmit’te doğdu. Pelin Öztekin’in babası da ünlü tiyatrocu Rasim Öztekin’dir. Pelin Öztekin liseden sonra 2005 yılında ilk oyunculuk tecrübesini Hayat Bilgisi dizisi ile yaşamıştır. Sonra 2006 yılında BKM Mutfak oyuncu kadrosuna katıldı. Bir Demet Tiyatro da oyuncu olarak rol almıştır.

2007 yılında Haldun Dormen’in yazdığı ve yönettiği Hisseli Harikalar Kumpanyası’nda Şebnem rolünü canlandırmıştır. 2012 yılında yayınlanan Benzemez Kimse Sana yarışma programında yarışmacı olarak yer aldı. Yarışmacı olarak katıldığı programda da çok sevildi. Pelin Öztekin daha önceleri kilolu biriyken 2014 yılında tüp mide ameliyatı geçirmiştir. 153 kilodan ameliyatın ve kendi azminin çabası ile 75 kiloya kadar inmiştir.

Pelin Öztekin Daha Önce Hangi Dizilerde Rol Aldı?

Pelin Öztekin’in bu zamana kadar rol aldığı diziler ve filmleri liste olarak sizlerle paylaşıyoruz. Pelin Öztekin’in rol aldığı dizi ve filmler;

2013 yılında İki Kafadar Chinese Connection filminde Sibel rolündeydi.
2013 yılında Doksanlar dizisinde Neşe rolündeydi.
2010 yılında Çok Filim Hareketler Bunlar filminde rol aldı.
2009 yılında Neşeli Hayat filminde Kasiyer rolündeydi.
2008 – 2010 yılında Çok Güzel Hareketler Bunlar programında Pelin karakterine hayat verdi.
2008 yılında Sınıf dizisinde Gökçe rolündeydi.
2006 yılında Bir Demet Tiyatro oyuncusuydu.
2003 yılında Hayat Bilgisi dizisinde Demet rolündeydi.

Aşk Ağlatır dizisi Nagehan Kimdir? Aşk Ağlatır dizisinde rol alan Nagehan Ada’nın İstanbul’da ki arkadaşıdır. Ada İstanbul’da Nagehan’ın evine sığınır. Nagehan’ın eşi Ada’nın kendilerine zarar vereceğini düşünür ve Ada’nın evlerinden gitmesini ister. Nagehan arkadaşına yardım etmek ister. Onu kendi çalıştığı yerde işe alır. Nagehan Ada’nın her konuda yardımcısı olur.

Aşk Ağlatır Dizisi Konusu

MF Yapım imzası taşıyan Aşk Ağlatır dizisi Show TV ekranlarında yayınlanmaya başlayacak. Aşk Ağlatır dizisini Gökçen Usta yönetiyor. Aşk Ağlatır dizisi bir Japon uyarlamasıdır. Orijinal adı Love That Makes You Cry olan Aşk Ağlatır dizisine katılan yeni oyuncu bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz. Aşk Ağlatır dizisine katılan Pelin Öztekin dizide Nagehan karakterine hayat verecek.

Aşk Ağlatır dizisinde 5 kadın ve 5 erkek başrol oyuncusu olacak. Aşk Ağlatır dizisi orijinal senaryosunda her biri kendi hayalleri peşinde koşan ve küçük şehirden büyük bir şehre taşınan gençlerin hayatını anlatıyor. Tokyo’ya gelen alt genç kadın ile erkeğin yaşadıkları aşkları arkadaşlıkları bu senaryoda anlatılıyor. Not: Bu arada Aşk Ağlatır Nerede Çekiliyor diye merak ettiyseniz Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor

Aşk Ağlatır dizisi konusu; Aşk Ağlatır dizisinde köyde dedesinin yanında yaşayan bir genç İstanbul’a gelir. Daha iyi yaşam koşulları için. İstanbul’da kendi ile aynı kaderi yaşayan iki arkadaşı ile tanışması ile hikayeleri başlıyor. Bambaşka bir hayata aşklara yol açıyorlar.

Aşk Ağlatır dizisi kadın ve erkek başroller ile dolu dolu bir oyuncu kadrosu yer alıyor. Bu oyuncu kadrosunda yer alan oyuncuları sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. Yeni eklenen oyuncuların bilgilerini de diğer konularımızda sizlere yazacağız. Aşk Ağlatır dizisi oyuncularından olan Pelin Öztekin hakkında yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Aşk ağlatır dizisi Nagihan kimdir sorusuna Rasim Öztekin’in kızı Pelin Öztekin cevabını sizlere detaylıca açıklamaya çalıştık. Sizlerde Aşk ağlatır dizisi Nagihan hakkındaki yorum ve görüşlerinizi aşağı yazın lütfen. Bu arada Aşk ağlatır dizisinde Nagihan rolündeki Pelin Öztekin’in babası olan Rasim Öztekin de TRT ekranlarında Ekim ayında başlayacak olan Seksenler dizisinin kadrosunda yer alıyor.Aşk ağlatır dizisi Nagihan rolü karakteri

YAZAR BİLGİSİ
1991 Kırıkkale doğumluyum. Kırıkkale Üniversitesi Sınıf Öğretmeni mezunuyum. www.dizioyuncu.com sitesinde yıllardır yazarlık yapıyorum. Güncel dizi film haberlerini dizioyuncu.com sitemizde ziyaretçilerimize sunuyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

  1. Anonim dedi ki:

    çok güzel bir dizi