Aşk Ağlatır Fırat Kimdir? (Oktay Çubuk) Hakkında Bilgiler

08.08.2019
1.626

Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Aşk Ağlatır isimli yeni dizinin oyuncuları bir bir belli olmaya başladı. Yeni sezonda ekrana gelecek olan Show TV’nin Aşk Ağlatır isimli yeni dizisinde Fırat karakterini kim canlandıracak, hangi oyuncu Fırat rolünü oynayacak oldukça merak ediliyordu. Sonunda Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat karakteri belli oldu. Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakteri kimdir hakkında bilgiler boyu yaşı kilosu hangi okulları okuduğunu ve Aşk Ağlatır dizisinde Fırat’ın nasıl bir karakter olacağını sizlere kısaca yazmaya çalışacağız.

Aşk Ağlatır dizisi Fırat Oktay ÇubukAşk Ağlatır Fırat Kimdir? Hakkında Bilgiler

Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak olan Aşk Ağlatır isimli yeni dizinin kadrosunda yer alan karakterlerden birisi olan Fırat rolünü kim canlandıracak hemen yazalım. Aşk Ağlatır da Fırat karakterini canlandıracak oyuncunun gerçek adı Oktay Çubuk’tur. Oktay Çubuk daha önce hangi dizilerde oynadı sosyal medyada ve özellikle Instagram’da hesabı var mı Oktay Çubuk Aşk Ağlatır dizisinden önce hangi dizilerde hangi karakteri canlandırdı gibi sorular merak ediliyor. Biz de hemen cevap verelim istedik.

Oktay Çubuk kimdir? (Aşk Ağlatır Fırat)

Oktay Çubuk 1996 yılında İzmir’de doğmuş olan oyuncudur. İlk ve orta öğretimini İzmir’de tamamladıktan sonra Bilgi Üniversitesi’nde sinema ve televizyon bölümü öğrencisi olan Oktay Çubuk daha önce bir dizide oynamış ve ATV ekranlarında pazar günü yayınlanmış olan bu dizi, belki hatırlayanlar olacaktır ancak biz yine de söyleyelim. Oktay Çubuk daha önce ATV ekranlarında yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisinde rol almış ve ilk deneyimini bu dizide gerçekleştirmiştir. Oktay Çubuk bu diziden sonra üniversite eğitimine devam ederken 2019 yılında Aşk Ağlatır dizisinden aldığı teklif sonrasında Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat karakterini kabul etmiş ve dizideki rolüne ve çekimlerine başlamıştır. Bu arada dizinin tüm oyuncularını merak edenler Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları Kadrosu

Aşk Ağlatır dizisi Fırat Kimdir_1Aşk Ağlatır isimli dizide Fırat karakterini canlandıracak olan Oktay Çubuk sosyal medyayı da oldukça aktif kullanan oyunculardan birisidir. Hem instagram hem de Twitter gibi alanlar oldukça sık kullanılan Oktay Çubuk Instagram hesabını sizlerle paylaşmak istiyoruz: https://www.instagram.com/oktaycubuks Oktay Çubuk Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakterini canlandıracak böylesine önemli bir dizide güzel oynayacağı için sosyal medyada özellikle instagram’da binlerce takipçisi oluşmaya başladı bile. Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakteri Yusuf’un samimi arkadaşlarından birisidir. Yusuf ile Fırat bir çok zorluğa birlikte göğüs gerecek.

Aşk Ağlatır dizisinde Fırat kimdir? Aşk Ağlatır dizisinde rol alan Fırat karakteri sayesinde hikaye başlar aslında. Fırat Ada’nın kaybolan cüzdanını alıp İstanbul’a getirmese ve Yusuf o cüzdandaki mektubu geri Ada’ya götürmese hikaye başlamazdı. Hikayenin başlama sebebi Fırat diyebiliriz. Fırat deli dolu halleri ve umursamaz tavırları ile Yusuf’un karakter olarak tam zıt karakteri. Fırat ilerleyen bölümlerde daha çok ekranda olabilir. Çünkü Ada ile anlaştı ve samimi tavırları ile onlarda arkadaş oldu.

Aşk Ağlatır Fırat nasıl bir karakterOktay Çubuk Hangi dizilerde Oynadı (Aşk Ağlatır Fırat)

Oktay Çubuk  daha önce Atv ekranlarında yayınlanan ve baş rolleri Berk Atan ve Almila Ada’nın paylaştığı pazar akşamları yayınlanan Cennetin Gözyaşları dizisi ile ilk oyunculuk deneyimini yaşadı ve dizide Ömer karakterini canlandırdı. Oktay Çubuk yeni dizisi Aşk Ağlatır’da ise Fırat karakterine hayat verecek.

Oktay Çubuk oyunculuk konusunda yeni ismi olduğu için henüz hakkında çok fazla bilgi bulunmuyor. Bir oyuncu ajansında gelen teklifleri değerlendiren daha önce oynamış olduğu cennetin gözyaşları isimli dizide başarılı bir şekilde Ömer rolünü canlandırmıştır. Bu sebeple Aşk Ağlatır dizisinde de Fırat karakterini canlandıracak olan Oktay Çubuk bakalım nasıl bir performans ortaya koyacak.

Aşk Ağlatır dizisi Fırat - Oktay Çubuk bilgileri_1Aşk Ağlatır Fırat (Oktay Çubuk’un) Sevgilisi Var mı?

Oktay Çubuk oldukça yakışıklı bir oyuncu, onun sevgilisiz duracağını düşündüyseniz yanıldınız. Üniversiteden bir arkadaşı var adını bilmediğimiz. Sosyal medyada çok etkili bir şekilde paylaşımlar yapan ve takipçilerine sürekli yeni resimler ve fotoğraflar paylaşan Oktay Çubuk bakalım Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat karakteri ile nasıl bir rolle karşımıza çıkacak yeni dizide başarılı bir karakter olacak mı izleyici sevecek mi zamanla göreceğiz. Sizlerde Oktay Çubuk hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir oyuncunun performansını ve Aşk Ağlatır dizisinde canlandırdığı Fırat karakterini yorumlayabilirsiniz.

Aşk Ağlatır dizisi Fırat sevgilisiŞimdilik Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakterini canlandıracak olan Oktay Çubuk hakkında yazacaklarımız bu kadar. Oyuncunun kısa hayatını bilgilerini sosyal medyasını sizlerle paylaşmaya çalıştık, sizde yorum ve görüşlerinizi ve Aşk Ağlatır dizisindeki Fırat rolü hakkında duygu ve düşüncelerinizi aşağıya yazabilirsiniz. Oktay Çubuk 2019-2020 yeni sezonda Show TV’nin Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakterine hayat verecek.

Aşk Ağlatır Fırat Kimdir? Bilgileri İnstagramı (Oktay Çubuk)… Aşk Ağlatır dizisi Show TV ekranlarında yeni sezonda yayınlanacak. Yeni sezonda yayınlanması için çekimlerine başlanan Aşk Ağlatır dizisi için hazırlıklar devam ederken diziye yeni katılan oyuncunun bilgilerini sizlerle konumuzun devamında paylaşıyoruz.

Aşk Ağlatır Dizisi Nerede Çekiliyor, Hangi ilde Köyde TIKLAYIN?

Aşk Ağlatır dizisi MF Yapım imzası taşırken senaryosunu Tayfun Güneyer yazıyor. Aşk Ağlatır dizisi yabancı dizi olan Japon dizisi Love That Makes You Cry’dan uyarlaması olarak ekrana gelecek. Aşk Ağlatır dizisini Yelda Erdoğan uyarlıyor. Eylül 2019’da yayınlanmaya başlayacak olan Aşk Ağlatır dizisi kadrosuna yeni bir isim dahil oldu. Aşk Ağlatır dizisine Oktay Çubuk dahil oldu. Aşk Ağlatır dizisi Show Tv ekranlarında yayınlanacak ve kadrosuna da yeni isimler dahil olmaya devam ediyor. Aşk Ağlatır dizisinin uyarlandığı Love That Makes You Cry dizisi 2016 yılında 10 bölüm yayınlanmış.  Japonya da 10 bölüm yayınlansa da çok ses getirmiş ve çok sevilmiştir. Bu yüzden de Türk televizyonlarına uyarlanıyor. 

Aşk Ağlatır Fırat kimdir hakkında bilgiler, gerçek adı soyadı:

Oktay Çubuk 1996 yılında İzmir’de doğdu. Oktay Çubuk Bilgi Üniversitesi Sinema ve Televizyon Bölümü’nde eğitim almaktadır. Oktay Çubuk ilk kez Cennetin Gözyaşları dizisinde Ömer karakterini canlandırmıştır. Yakışıklı oyuncu yeni sezonda Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakterini canlandıracak. Yeni sezonda Aşk Ağlatır dizisinde Fırat nasıl bir karakter göreceğiz.

Aşk Ağlatır Fırat daha önce hangi dizilerde oynadı?

Aşk Ağlatır dizisinde Fırat karakterini canlandıracak olan Oktay Çubuk’un ilk oyunculuk deneyimi Cennetin Gözyaşları oldu. İkinci dizisi olan Aşk Ağlatır dizisinde kendisine başarılar dileriz. Aşk Ağlatır dizisi henüz yeni bir oyuncu olmasına rağmen yakışıklılığı ve başarısı ile hayranlarını artırmayı başarmıştır. Yakışıklı oyuncu yeni dizilerde rol alarak ününe ün katacaktır. Aşk Ağlatır dizisinde Oktay Çubuk’un canlandıracağı Fırat karakteri nasıl bir rolde? Dizi başlayınca hangi karakterde olacak bilgileri sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Aşk Ağlatır dizi oyuncuları kimler?

Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncuları Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan oldu. Kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam eden Aşk Ağlatır dizisine Pelin Öztekin ve Oktay Çubukçu dahil oldu ve Oktay Çubukçu dizide Fırat karakterini canlandırıyor.

Aşk Ağlatır Dizisi Konusu

Aşk Ağlatır dizisinde köyde dedesinin yanında yaşarken İstanbul’a daha iyi bir yaşam mücadelesi için gelen bir genç ve bu gencin İstanbul’da tanıştığı aynı kaderi paylaşan iki arkadaşı ile İstanbul’da bambaşka hayatlara ve aşklara yelken açması anlatılacak.
Erkek başrol oyuncusu kendinden büyük ve eşinden boşanmak üzere olan bir kadınla evliymiş gibi yaşayacak; kadın oldukça zengin ama mutluluğu eşinde bulamamış; ama eşinden de vazgeçemez ve gece de eşinin yanına döner.
Diğer kadın başrol oyuncusu ise annesi babası ölmüş koruyucu aile tarafından büyütülmüş ve şuanda yaşlı ama zengin bir adam ile evlendirilmek istenen bir kız olacak.

Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncuları netleşti ve çekimleri de 23 temmuzda başladı. Yeni sezonda eylül ayında yayınlanmaya başlayacak olan Aşk Ağlatır dizisi detayları gelmeye başladıkça konumuza ekleyeceğiz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.