Aşk Ağlatır Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek?

Aşk Ağlatır Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Ne Zaman Final Yapacak Bitecek? Aşk Ağlatır dizisi yeni bölümleri Show TV ekranında yayınlanırken dizinin ne zaman final yapacağı ve kaç bölüm süreceği merak konusu oldu.  Aşk Ağlatır dizisi başrol oyuncularının masumluğu ile seyirciden tam puan aldı bile. Henüz yayına yeni başlamasına rağmen reytinglerde adından söz ettiriyor. Aşk Ağlatır dizisi böyle sevilirken bir yandan da seyircileri ne zaman biter, erken final yapar mı düşünmeden edemiyor.

Aşk Ağlatır dizisi orijinali olan Love That Makes Cry dizisi 2016 yılında Japon televizyonlarında yayınlandı. Japon kanallarında 10 bölüm süren dram dolu dizi Türkiye de uzatılarak elbette daha uzun süreler yayınlanacak. Aşk Ağlatır dizisi Türkiye ekranlarında kaç bölüm sürer bilinmez ancak bunu reytingler belirler elbette. Aşk Ağlatır dizisi reytinglerini sizlerle paylaşarak dizinin ne kadar süreceğini sizlerle ilerleyen zamanlarda paylaşacağız.

Aşk Ağlatır dizisi yabancı bir diziden uyarlama. Aşk Ağlatır dizisi Love That Makes You Cry dizisinden uyarlanarak yayınlanıyor ve başrol oyuncuları Deniz Can Aktaş ve Hafsanur Sancaktutan arasındaki uyum seyircinin diziyi sevmesinde ki en büyük sebeplerden birisi. Aşk Ağlatır dizisi yönetmen koltuğunda Gökçen Usta otururken MF Yapım imzası taşıyor. Yapımcılığını Asena Bülbüloğlu’nun üstlendiği Aşk Ağlatır dizisi senaryosunu Yelda Eroğlu yazıyor. Aşk Ağlatır dizisi başrollerini Deniz Can Aktaş, Hafsanur Sancaktutan ve Yağızcan Konyalı paylaşıyor. Gençlerin aşkı vicdanı arasında kalarak yaşam mücadelesi verdikleri Aşk Ağlatır dizisi seyirci tarafından beğenildi.  

Aşk Ağlatır Dizisi Erken Final Yapar Mı?

Aşk Ağlatır dizisi erken final yapmaz. Çünkü reytinglerde çok başarılı devam ediyor. Aşk Ağlatır dizisi yeni bölümleri izleyici kaybetmeden üzerine de yeni seyirci kazanarak yoluna devam ediyor. Aşk Ağlatır dizisi yayınlandığı 5 bölümde reyting durumu aşağıdaki gibidir. Aşk Ağlatır dizisi reytinglerine bakacak olursak sıralamasının ilk bölüm haricinde 1. ve 2. olduğunu görüyoruz. Aşk Ağlatır dizisi yeni bölümleri de reytinglerde 1. 2. olmaya devam ederse erken final söz konusu olamaz. Yeni başlayan bir dizinin bu kadar iyi reyting alması demek bu sezonu garantiledi demektir aslında. Aşk Ağlatır dizisi reyting başarısı düşmezse ve reytinglerde 10. sıranın gerisine düşmezse bu sezon yayınlanması devam eder. Yeni başlayacak olan diziler daha başarılı olur da Aşk Ağlatır’ın başarısı düşer mi bilinmez ancak böyle masum bir aşkı konu edinen dizinin biteceğini düşünmüyorum.

Aşk Ağlatır Dizisi Reyting Sıralaması;

Sıra Tarih RTG (%)
2. Aşk Ağlatır 6 Ekim 2019 Pazar Reytingleri 5
2. Aşk Ağlatır 29 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 5
1. Aşk Ağlatır 22 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 6
1. Aşk Ağlatır 15 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 5
5. Aşk Ağlatır 8 Eylül 2019 Pazar Reytingleri 3

Aşk Ağlatır Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Aşk Ağlatır dizisi sezon sonuna kadar yayınlanacaktır. Yeni sezonda devam edip etmeyeceği ise reytingleri bakarak karar verilecektir. Şimdilik reytingleri iyi durumda. Böyle devam ederse 2. sezon onayını da alır. Aşk Ağlatır dizisi sezon sonuna kadar yayınlandığı takdir de yaklaşık 40 bölüm yayınlanacaktır. Aşk Ağlatır dizisi bir sezon boyunca 40 bölüm yayınlanır ve reytinglerindeki başarı devam ederse 2. sezon onayı da alır.

Aşk Ağlatır Dizisi Yeni Bölüm Özeti; Aşk Ağlatır dizisi başrol karakterleri Ada ve Yusuf birbirlerine saf çıkarsız bir şekilde sevmektedir. Diğer taraftan Nalan kötü planlar yaparak Yusuf’u Ada’dan uzaklaştırmak için elinden geleni yapıyor. Kader onları birbirine bağlamaya devam ediyor. Nalan en sonunda gidip Ada’nın dayısıyla bile konuştu. Kendi eski ilişkisinden kurtulmak isteyen Nalan tek kurtuluşunun Yusuf’ta olduğunu düşünür. Aslında Yusuf’un fakirliğine nasıl katlanır o da bilinmez ama.

Diğer yandan yıllar önce yapılan bir haksızlık ortaya çıkar. Nihal Ada’nın özgeçmişini okurken onun arkadaşları olan Erdem ve Nurcan’ın kızı olduğunu öğrenir. Bunu eşi Yıldırım’a anlatır. Yıldırım vicdan azabına dayanamaz ve sonunda Ada’yı bulunca da ona hakettiği parayı vermeye karar verir. Aşk Ağlatır dizisinde Yıldırım Ada’ya gerçeği söylüyordu. Bakalım Ada artık zengin biri mi olacak? Yoksa Nihal buna bir şekilde engel mi olacak? Aşk Ağlatır dizisi yeni bölümde olacakları sizlerle paylaştık.

Aşk Ağlatır Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Final Bölümü Ne Zaman?

Aşk Ağlatır Dizisinin final bölümünü kolay kolay görmeyeceğiz. Ancak Aşk Ağlatır Kaç Bölüm Sürecek sorusuna net cevap vermemiz de oldukça güç bir sorudur. Çünkü diziler bir süre sonra izleyiciyi sıkıp bunaltıyor. Bu nedenle Aşk Ağlatır Pazar akşamlarında başlayacak  yeni diziler sonrasında devam edip etmeyeceği veya ne zaman final yapacağı konusunda daha net cevaplar verebiliriz. Şimdilik Aşk Ağlatır dizisi 2020 yılını çok rahat görecek, sonra yine yazacağız sizlere..Aşk Ağlatır Dizisi Kaç Bölüm Sürecek final ne zaman

Aşk Ağlatır dizisini siz nasıl buldunuz? Diziyle ilgili yorumlarınızı aşağı yazınız.

Yorum yaz

7 Yorum

  1. Pazarı bekliyorum hep görmek için çok beğendim bu diziyi hemen final gelmesin adayla Yusuf kavuşsun istiyoruz çok

  2. bu diziyi seyretmeden duramıyorum Bu dizi biterse bende biterim diziyi seyredince uyuyamıyorum ne olur bitmesin

Etiketler