Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın (Başka Kanalda Devam Etsin)

10.12.2019
446

Son çıkan haberlere göre Aşk Ağlatır dizisi 16. bölümde 23 Aralık pazar akşamı final yapacak ve izleyenlerine veda edecek. Elbette bu haber dizinin sevenleri tarafından hiç beğenilmedi. Beğenilecek bir yanı da yok, çünkü iyi bir reytinge sahip olan ve oldukça güzel bir hikayesi bulunana Aşk Ağlatır dizisinin neden eren final yaptığını kimse anlayamadı. Bu konumuzda Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın konusunu ele alacağız ve Aşk Ağlatır Dizisi eğer erken final yapacaksa Başka Kanalda Devam Etsin diye bir kampanya başlayacağız.

Aşk Ağlatır dizisi erken final yapmasın bitmesinAşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın

Kesinlikle yapmasın, böylesine sevilen diziyi her zaman bulamaz Show tv. Uzun süreden sonra pazar akşamları iyi seyircisi olan ve oyuncu maliyetleri oldukça ucuz olan bir dizi bulmuşken neden harcamak iter neden erken final kararı alır onuda kimse anlamış değil. Biz kesinlikle dizioyuncu.com sitesi ve ziyaretçileri olarak Aşk Ağlatır Dizisinin bitmesine erken final yapmasına karşıyız. Ciddi oranda reyting alan bu güzel diziye her birlikte sahip çıkalım ve dizimiz devam etsin istiyoruz.

Bir dizi neden biter niçin final yapar?
1- Dizinin senaryosu bitmiştir, hikaye yazılamaz hale gelmiştir..
2- Oyuncular birbirine uymamış, uyumsuzluk gözle görülür hale gelmiştir..
3- Dizinin reytingleri çok düşmüştür ve kanal sürekli zarar ediyordur.

AŞK AĞLATIR BİTMESİN FİNAL OLMASINŞimdi baktığımızda Aşk Ağlatır Dizisinde bunların hiç biri yok, Aşk Ağlatır senaryosu gayet başarılı yeni oyuncular diziye çok iyi uyum sağladı, ayrıca oyuncular birbiri ile çok uyumlu, baş rolleri paylaşan Hafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş birbiriyle o kadar uyumlu ki bir çok kişi onları gerçekten sevgili sanıyor. Bu konuda sizler için hazırladığımız bu içeriğe göz atın lütfen >> Aşk Ağlatır Yusuf ve Ada Gerçek Hayatta Sevgili mi? Aynı zamanda Aşk Ağlatır dizisi oldukça iyi reytingler alıyor ve dizinin bitmesi için çok düşük oranlara falan gerilemiş değil. Yani kısacası Aşk Ağlatır için gerçekçi hiç bir erken final sebebi yok, belkide biz göremiyoruz.. Varsa siz yazın lütfen..

Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın KampanyasıAşk Ağlatır dizisi erken final olmasın kampanyası

Öncelikle amacımızı ve ne yapacağımızı hemen sizlere yazalım. Amacımız: Aşk Ağlatır dizisi çok sevildi çok tutuldu. Böylesine güzel doğal oyunculukları her zaman göremiyoruz, bu nedenle Aşk Ağlatır dizisine sahip çıkıp devam etmesini istiyoruz. Bu nedenle diziyi sevenleri de Aşk Ağlatır dizisine sahip çıkmaya davet ediyoruz. İşte bu kampanyayı bu nedenle hazırladık. Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın kampanyası 3 aşamada gerçekleşecek.

Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Kampanyası için yapılacaklar: 1 – Öncelikle Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin, Aşk Ağlatır Dizisi Final Yapmasın tarzındaki yorum ve görüşlerinizi aşağıdaki yorum kısmına yazarak buraya ciddi bir katılım sağlıyoruz. Yüzlerce yorum olacaktır eminiz. 2- Daha sonra bu sayfayı sosyal medyada Facebook, İnstagram ve Twitter gibi sosyal medya sitelerinde bu sayfanın linkini paylaşarak dizimizin final olmaması bitmemesi için sevdiklerimize eş dost ve arkadaşlarımıza duyuruyoruz. Böylelikle herkesin bu sayfayı görmesini sağlıyoruz. 3- aşamada ise iş bize düşüyor, sizlerden gelen talepleri ve istekleri Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın konusundaki yorum ve mesajlarınızı Show tv ve yapımcı firmaya göndererek dizinin devam etmesini talep edeceğiz. Hepsi bu kadar. İnşallah Aşk Ağlatır dizisi bitmeyecek devam edecektir.

Aşk Ağlatır dizisi başka kanalda devam edecek mi tv8 fox tvAşk Ağlatır Dizisi Show Tv de Final Olacaksa Başka Kanalda Devam Etsin

Eğer Show tv Aşk Ağlatır dizisine sahip çıkmazsa kesinlikle kendisi kaybeder. Böylesine güzel ve sevilen bir diziye sahip çıkmayan kanal hiç bir diziye sahip çıkmaz. Yeni dizilerinde de başarılı olması çok zor olur. Bu nedenle Show tv ne yapıp edip bu yanlıştan dönmelidir. Ancak yanlışa devam edecek ve kesinlikle final yapacaksa Aşk Ağlatır dizisi başka bir kanalda yoluna devam etmelidir. Hatta bize gelen duyumlara göre Show tv de Aşk Ağlatır Erken Final yapacak haberlerinden sonra Tv8 ve Fox tv diziyi transfer etmek için yapıcı firma ile görüşümde bulunmuşlar ancak bu haberlerin doğru olup olmadığından emin değiliz. Ancak diziyi takip eden yaklaşık 3 milyon kişinin kesinlikle Show tv’nin bu kararına büyük tepki vereceğini ve dizinin başka bir kanala transfer olarak devam edebileceğini düşünüyoruz.

Aşk Ağlatır Dizisi gerçekten de Bitmesin erken Final Yapmasın. Çünkü sevilen beğenilen bir dizi. Ada ve Yusuf rollerine çok iyi oturdular, bu güzel aşk hikayesi seyİrcinin hoşuna gitti. Ciddi reytingler almaya devam eden Aşk Ağlatır dizisine lütfen sahip çıkalım. Onca final yapacak dizi varken Aşk Ağlatır gibi güzel bir dizi bitmesin erken final olmasın. Lütfen kampanyaya destek olarak Aşk Ağlatır Dizisi Bitmesin Final Yapmasın konusunda bu sayfaya yorum yazıp sayfayı sosyal medyada paylaşmayı unutmayalım. Tüm katılımcılara şimdiden TEŞEKKÜRLER..

Not: Aşk Ağlatır Erken final haberleri konusunda bu yazıyı mutlaka okuyun. Teşekkürler >> Aşk Ağlatır Erken Final Mi Yapacak Ne Zaman Bitecek? (Final Tarihi)

YORUMLAR - GÖRÜŞLER

 1. canan coşku dedi ki:

  Aşk ağlatır dizisini devam etsin lütfen
  neden final çok da gğzel bir dizi …

 2. susan yanar dedi ki:

  aşk ağlatır dızısını devam etmesini istiyoruz kesinlıkle fınal olmasın
  çok begendik ailece

 3. Mira dedi ki:

  Aşk ağlatır dizi bitmesin çok güzel dizi

 4. Ayse Ergun dedi ki:

  Kaldiracak dizi mi bulamadiniz?hangi dizi begenilirse kaldiriliyor .

 5. Ela dedi ki:

  Bu dizi bitmesin. Yusuf ada karakterlerini çok seviyoruz. Yusuf+Ada= Aşk

 6. Seda dedi ki:

  Dizi çok güzel giderken final haberlerinin çıkması hiç olmamış dizi inşallah bitmez

 7. Tarık A. dedi ki:

  Lütfen bu diziyi bitirmeyin.Hiç değilse başka kanalda devem etsin.Sadece Ada Yusuf aşkı bile dizinin devam etmesi için yeterli değilmidir.

 8. O.K. dedi ki:

  Ask aglatir bitmesin lutfen cok guzel dizi

 9. Anonim dedi ki:

  Hayır lütfen bitmesin biterse show benim için bitmiş demektir .

 10. Anonim dedi ki:

  Aşk ağlatır dizisi bitmesin final 😢😢😢😢yapmazsın ada be yusuf aşkı devam etsin ❤️

  1. Ogün dedi ki:

   Ada ve yusuf evlenirse dizinin reyting puanı daha çok yükselir ada ve rüzgar yakinlasirsa filmin reyting puanı daha çok yükselir cevdet adaya babası olduğunu sumru yusufa oğlu olduğunu söylerse reyting puanı yükselir dizi bitmesin güzel bir dizi onca final yapmasi gereken dizi varken niye ask ağladır final yapsın

   1. umut seven dedi ki:

    dizi lütfen bitmesin. çok severk izliyoruz