Aşk Ağlatır Ada’nın Kardeşi Eylül Kimdir? (Melisa Döngel) Cevdet Yalçın’ın kızı

Aşk Ağlatırda Cevdet Yalçın’ın diziye girmesi iyice hareketlendirdi diziyi. Şimdi önce Ada’nın gerçek babasının Cevdet Yalçın olduğu ortaya çıkmıştı, şimdi de Aşk Ağlatırda Ada’nın Kız Kardeşi ortaya çıkıyor. Ada’nın Kız Kardeşi Kimdir? (Melisa Döngel)’in canlandıracağı Adanın kardeşi rolü hangi karakter olacak? Cevdet Yalçın’ın kızı Adanın kız kardeşi olan oyuncu Melisa Döngel oldu. Dizide motorcu bir kızı canlandıracak olan Melisa Döngel Ada’nın Kız Kardeşi rolünde diziye girecek ve kötü bir karakter olacak.

Aşk Ağlatır Ada’nın Kız Kardeşi Kimdir?

Bizim Cevdet Yalçın diye öğrendiğimiz ama asıl adı Hünkar Balaban olan Adanın babası nihayet ortaya çıktı. Hem Adanın kurtarılmasında hemde Yusuf’a yaptığı onca iyilikle hatırladığımız Cevdet Yalçın diye bildiğimiz Hünkar Balaban yeni bölümde diğer kızının da diziye dahil olmasıyla her iki kızına da kavuştuğunu vurguluyor. Ada bir yanda Melisa diğer yanda Hünkar Balaban oldukça mutludur. Peki Hünkar Balaban’ın diğer kızı yani Ada’nın kardeşi Melisa Döngel kimdir? Şimdi kısaca Melisa Döngel hakkında bilgiler verelim.Aşk Ağlatır Ada'nın Kız Kardeşi Kimdir

Aşk Ağlatır Cevdet Yalçın’ın kızı Kimdir?

Tam Nalan’dan kurtulduk derken şimdi de adanın kardeşi çıkıp gelecek ve o da Yusuf’a aşık olacak. Çünkü Yusuf gerçekten aşık olunacak bir karakter. Hem efendi hem yakışıklı hem sahiplenen birisi. Bunu farkeden ve aralarında gizliden gizliye bir rekabet oluşan Ada ile Melisa zaman zaman soğuk savaş yaşasalar da elbette Ada sevdiği adamı kardeşine bırakmayacak. Ancak onun yufka yürekli oluşundan istifade edecek olan kardeşi gün geçtikçe Adanın canını yakmaya ve Yusuf’a asılmaya başlayacak.

Cevdet Yalçın yazdık başlığa ancak öyle bir ismin olmadığını önceki bölümde Cevdet Yalçın bize kendisi söylemişti. Aslında Cevdet Yalçın’ın hiç yaşamadığını ve kendi adınında Hünkar Balaban olduğunu açıklamıştı. Ancak Hünkar Balaban adı da sonradan alınmış bir isim galiba. Çünkü Ada’nın babası olduğunu söylüyor Hünkar Balaban ancak geçmişe dönük hatırlama sahnelerinde Ada’nın babasının adının Erdem olduğunu görüyoruz. Hatta Hünkar Balaban Rüzgar’ın aile şirketini de yavaş yavaş almaya çalışan birisi. Bakalım yavaş yavaş intikam alan Hünkar Balaban hakkında daha ne öğreneceğiz derken bir de baktık ki bir kızı daha var.

Melisa Döngel Kimdir?

Hünkar Balaban’ın diğer kızı Melisa Döngel oldu. Güzelliği ile akıllarda yer eden oyuncu Melisa Döngel kimdir ve daha önce hangi dizi filmlerde rol aldı bakalım. Melisa Döngel 1999 yılında İstanbul’da doğdu. Osman Yağmurdereli Sanat Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. İlk oyunculuk tecrübesini de Kanal 7 ekranlarında yayınlanan Elif dizisi ile yaşadı.

Melisa Döngel sonrasında güzelliği ve oyunculuktaki başarısı ile dikkat çekince Arka Sokaklar ve Hamgimiz Sevmedik dizilerinde rol aldı. Son olarak ise önceki sezon Fox TV ekranlarında yayınlanan Bizim Hikaye dizisinde Deniz rolünü canlandırdı. Deniz Bizim Hikaye dizisinde Rahmet’le sevgili olan bir kızdı. Bizim Hikaye’nin Rahmet’i de  bilin bakalım kim? Aşk Ağlatır dizisinin Rüzgar’ı… İki oyuncu bu sezonda da aynı dizi de rol alma şansı bulmuş oldu böylelikle. Melisa Döngel şimdi de Aşk Ağlatır dizisinde Ada’nın kız kardeşini oynayacak.

Karakter adı şimdilik belli olmasa da Ada bir kız kardeşi ve babası olduğunu öğrenince çok şaşıracak. Mutlu olacak çünkü hayatında annesinden sonra ilk kez aile sıcaklığını yaşatacak insanlarla tanıştı. Aşk Ağlatır dizisine katılan Melisa Döngel’e yeni rolünde başarılar diliyoruz. Sizde Aşk Ağlatır dizisini izliyor musunuz? Melisa Döngel’i başarılı buluyor musunuz? Yoruma yazabilirsiniz.

 

Etiketler