Aşk Ağlatır Ada Kimdir? HafsaNur Sancaktutan Bilgileri Oynadığı Diziler

Yeni sezonda Show tv ekranlarında yayınlanması beklenen dizilerden birisi olan Aşk Ağlatır isimli dizinin oyuncu kadrosu şekillenmeye başladı. Dizide baş roller belli olurken yardımcı rollerde kısa süre içinde kesinleşecek. Japon dizisinden uyarlama olan Aşk Ağlatır dizisinde Ada karakterini canlandıran oyuncunun kim olduğu daha önce oynadığı diziler ve özel yaşamı ile ilgili detayları burada sizlere aktarmaya çalışacağız.

Güncelleme: 2020 yılında Hafsanur Sancaktutan’ın yer alacağı yeni dizi Bir Annenin Günahı Atv de ekrana gelecek. Hafsanur Sancaktutan yeni dizisi Bir Annenin Günahı dizisinde hangi rolde oynayacak merak edenler Tıklayın >> Hafsanur Sancaktutan Bir Annenin Günahı dizisi

Aşk Ağlatır Ada Kimdir sorusuna cevap HafsaNur SancaktutanAşk Ağlatır’da Ada Yusuf’un sevdiği elini tuttuğu kızdır. Dayısının işkence ve zor günlerinden İstanbullu Yusuf sayesinde kurtulan Ada onunla yola koyulmuş ve Yusuf ile çıktığı bu yolda oldukça mutlu olmuş bir kızdır. Ada zor günlere rağmen içindeki aşk ile sevgiyle hayata tutunmuş, hem dayısına karşı hemde dayısının zorla evlendirmek istediği Mustafa’ya karşı Yusuf’a sığınıp onunla yol arkadaşı olmuştur. Ancak Ada’yı bekleyen yol gerçekten de onu çok ağlatacak görünüyor.. Zaten dizimizin adı da Aşk Ağlatır değil mi?

Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır dizisinde başrolde oynayacakAşk Ağlatır dizisi Ada Kimdir?

Show tv de yayınlanacak olan Aşk Ağlatır dizisinde Ada rolünü güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan oynayacak. Dizideki en önemli oyunculardan birisi olan ada karakterine eşlik edecek erkek baş rol ise Yusuf karakteri oldu. Aşk ağlatır dizisi Ada ile Yusuf arasındaki hüzün dolu büyük bir aşk hikayesini izleyenlere sunacak. Dizide Yusuf karakterini oynayacak oyuncu da belli oldu. Ada’ya eşlik edecek olan Yusuf rolünü Deniz Can Aktaş canlandıracak.

Aşk Ağlatır Ada resimleriAda ve Yusuf Aşk Ağlatır dizisinde zor günlerin ardından bir araya gelecek. Önce sevgili olacak ve sonra evlilik yolunda ilerleyecekler. Ancak bu aşk öyle kolay bir aşk olmayacak. Kimi zaman dayısı kimi zaman da Mustafa tarafından rahatsız edilecek. İş yeri sahibi olan Rüzgar ise uzaktan uzağa Adaya aşık olsa da Adanın gönlü hep Yusuf’tan yana olacak. Aşk Ağlatır mı evet ağlatır ama asla vazgeçilmez. Ada Yusuf’tan, Yusuf da Adadan asla vazgeçmeyecek, Aşk Ağlatsa bile..

Aşk Ağlatır Ada Karakteri Kimdir? Aşk Ağlatır dizisinde Ada başrol oyuncumuz. Ada’nn küçük yaşta annesi ölmüştür ve Ada’ya dayısı sahip çıkmıştır. Dayısı o büyüyünce 50.000 tl karşılığında onu başkasına satar. Ada bu adamla evlenmek istemez ve ona annesinin mektubunu getiren İstanbullu Yusuf ile İstanbul’a kaçar. Ada artık bu hayatta yalnızken onun yanında olan tek kişi Yusuf’tur. Oda Yusuf’a aşık olur. Bundan sonra tek amacı köyden yengesini de kurtarmak ve İstanbul’da yaşamak.

Aşk Ağlatır Dizi Oyuncuları Kadrosu Yapımcısı için TıklayınAşk Ağlatır Ada karakteri HafsaNur Sancaktutan

Ada köyde dayısının yanında yaşamak zorunda kalmış genç ve güzel bir kızdır. Köyde herkes onu meryem olarak tanır. Ancak Meryem dayısının kendisini istemediği biriyle yani mMustafa ile evlendirecek olmasından dolayı Yusuf ile birlikte İstanbul’a kaçar. İşte Yusuf ile Meryem’in yani Ada’nın hikayesi böyle başlar. Elbette Yusuf ile Adanın arkasından gelecek olan kişiler hayır için değil onlara hayatı zindan etmek için gelecek. Aşk Ağlatır dizisinde köyde Meryem daha sonra ise Ada karakteri olarak izlediğimiz güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan hepimizi ağlatacak görünüyor.

Dram ve aşk öyküsünü izleyicilerine en güzel şekilde veren bir Japon dizisi olan Love That Makes You Cry dizisinden uyarlama olan Aşk Ağlatır dizisinin hem aşk hemde dram severler için bire bir olduğunu belirtelim şimdiden. Yusuf ve Adanın hikayesi herkesi etkileyecek. Aşk Ağlatırda Ada karakterini canlandıran Hafsanur Sancaktutan da hem güzelliği hemde oyunculuk kabiliyeti ile merak edilmeye başlandı. Bizde oyuncunun kim olduğunu ve hangi dizilerde oynadığını kısa kısa sizlere yazmak istiyoruz burada.

Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır dizisinde Ada rolündeHafsaNur Sancaktutan Kimdir?

Hafsanur Sancaktutan kimdir sorusuna hemen kısa bilgiler verelim. Güzel oyuncu Hafsanur Sancaktutan, 2000 yılında İstanbul’da doğduktan sonra ilk ve orta okulu bitirip lise eğitimini Orhangazi Anadolu Lisesinde 2014 yılında başlayıp 2017 de tamamlamıştır. Okul bitince kendisini geliştirmek için oyunculuk dersleri almaya başlamış ve çeşitli reklam filmlerinde roller almıştır. Aşk ağlatır isimli dizide Ada rolünde oynayacak olan Hafsanur Sancaktutan 164 cm boyunda ve 54 kg ağırlığında olduğunu, kumral saçlı ve ela gözlü olduğunu hemen belirtelim. Hafsanur Sancaktutan uzun bir süredir Layla Şirin ajansa bağlı olarak çalışmaktadır. Ajansın yönlendirmesi ile çeşitli reklam filmlerinde roller alan güzel oyuncunun oynadığı bazı marka reklamları şöyle. Capyy, Türk Telekom, Turkcell ve Coca Cola reklamları. Hafsanur Sancaktutan reklam filmleri dışında Kuraldışı ve Kural, Otobüs isimli tiyatrolarda görev almış ayrıca bir kaç dizide de rol almıştır.

Aşk Ağlatır dizisi Ada karakteri hakkında bilgilerHafsanur Sancaktutan Hangi Dizilerde Oynadı?

Hafsanur Sancaktutan ilk olarak 2018 yılında başlayan Servet dizisinin kadrosuna katıldı. Ancak dizi oldukça kısa sürdü ve 4. bölümde yayından kaldırılınca Hafsanur Sancaktutan bu dizide kendisini fazla gösteremedi. Ancak daha sonra yine aynı kanalda Cuma günleri başlayan Gülperi dizisinde rol almaya başladı.

Aşk Ağlatır Yusuf Kimdir? DenizCan Aktaş Bilgileri TIKLAYIN 

2018 yeni sezonda Show Tv ekranlarında başlayan ve cuma günleri çok ciddi bir reyting oranı ile yayınlanmaya başlayan Gülperi dizisinde Fidan karakteri ile gördüğümüz Hafsanur Sancaktutan bu dizinin final yapmasına kadar devam eden oyunculuğu ile göz doldurdu. Gülperi dizisindeki Fidan rolü Hafsanur Sancaktutan için yeni başlangıçları beraberinde getirdi. Son olarak Aşk ağlatır isimli dizide başrol oynayacak olan Hafsanur Sancaktutan sosyal medya da oldukça aktif bir isim.

Hafsanur Sancaktutan Aşk Ağlatır dizisindenden önce gülperi dizisinde fidan rolündeHafsanur Sancaktutan İnstagram adresi Facebook ve Twitter

Sosyal medyada oldukça aktif olarak görülen Hafsanur Sancaktutan en yeni ve güncel resimlerini instagram hesabından paylaşıyor. Binlerde beğeni ve yorum alan güzel oyuncunun instagram hesabını paylaşmak istiyoruz. Hafsanur Sancaktutan (Aşk Ağlatır Ada) instagram hesabı: https://www.instagram.com/hafsanur.sancaktutan/

Aşk Ağlatır Meryem Ada rolü HafsaNur SancaktutanHafsanur Sancaktutan ve Deniz Can Aktaş Aşk Ağlatır Dizisi Başrollerinde

Hafsanur Sancaktutan (Ada) ve Deniz Can Aktaş (Yusuf) rolleri ile Aşk Ağlatır Dizisinin Baş rollerinde kendilerini izletebilecekler mi oldukça merak ediliyor. Aşk Ağlatır bir Japon dizisinden uyarlama. Daha önce uzakdoğu kökenli diziler ülkemizde oldukça talep gördü ve izlendi. Bakalım Hafsanur Sancaktutan (Ada) ve Deniz Can Aktaş (Yusuf) karakterleri ile talep görecekler mi Aşk Ağlatır dizisi reyting alabilecek mi oldukça merak ediliyor. Umarız yeni dizi oyuncularımıza iyi gelir.

Aşk Ağlatır dizisi Ada kimdirAşk Ağlatır Ada Hafsanur Sancaktutan nasıl bir karakter olacak?

Aşk ağlatır dizisi hüzünlü bir aşk hikayesini konu ediniyor. Dizi aşk, hastalık, ihanet ve acı ekseninde her türlü duyguyu bizlere aktaracak ve hem mutlu edip hemde göz yaşlarımızı dökmemizi sağlayacak. Hüzünlü bir aşkı anlatacak olan Aşk Ağlatır dizisinin yeni sezonda Show tv ekranlarında yayınlanması ve çok yakında tanıtım fragmanının çıkması bekleniyor.

Adanın bluzuAşk Ağlatır Ada’nın kıyafetleri dizide giydiği elbiseler:

Sevilen dizisi Aşk Ağlatırda başrolde izlediğimiz Ada karakterinin giydiği elbiseleri kıyafetleri burada sizlere aktarmak istiyoruz. Tıklayın >> Aşk Ağlatır Ada Kıyafetleri Elbiseleri

Sizlerde Aşk Ağlatır dizisi Ada Kimdir? HafsaNur Sancaktutan Bilgileri Oynadığı Diziler hakkındaki detaylı bilgilerimize yorum ve görüşlerinizle destek olmak isterseniz aşağıya yazın lütfen..

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Ask aglatir dizisi çok guzàl .Bu dizideki Ada we Ýusufyda sewdim ❤❤❤❤ ama dizini hepsini goremedim malesef .Ada kyzyñ haýranyýym 😍😍😘😗😚😙

  2. Ask ağalir dizisi çok guzel. Ben çok sevdim. Lutfen final yapmayin. Ozellikle de Ruzgar beyin rolu çok guzel ben çok sevdim. Kandisini hayraniyim

Etiketler