Aşk Ağlatır 24 Kasımda Çalan Susma Söyle Nasıl Yaşar Büyük İnsan İntizar Söylüyor

Aşk Ağlatır 24 Kasımda Çalan Susma Büyük İnsan İntizar Söylüyor..At, savur at sevdayı bir yere fırlat. Aşk Ağlatır dizisi 24 Kasım yeni bölümünde İntizar’ın sesiyle Büyük İnsan şarkısı sözleri sizlerle konumuzda paylaşıyoruz. İntizar’ın yıllar önce söylediği bu şarkı yeniden Aşk Ağlatır dizisi sayesinde dinlenenler listesinde ilk sıraya çıkmaya aday.

Aşk Ağlatır dizisi yeni bölümünde Yusuf dedesinin ona küsüp bakım evine yerleşmesinden sonra artık başka çaresi kalmadığı anlar. Bebeğine babalık yapmak için Nalan ile evlenme kararı alır. Nikah günü alır ve nikahlanmak için nikah salonuna gittiler. Yusuf’un içi sızlarken Nalan galibiyetin keyfini çıkarmaktadır.

Maalesef Çiçek’in planı da tutmaz. Nalan’ın bebeğinin babasının başkası olduğunu bile bile bunu kanıtlayamadığı için Yusuf’un nikahını durduramaz. Aslında Çiçek ve Fırat planlarını başarıyla uygulasalardı Yusuf’u Nalan’dan kurtarmış olacaklardı. Bir taraftan Yusuf istemeye istemeye nikah masasında otururken Ada gözyaşı dökmektedir.

Rüzgar ise Ada’ya evlilik teklifi eder ve ona tüm duygularını açar. Ada Rüzgar’ın evlilik teklifini kabul edecek mi? Yusuf nikah masasında Nalan’a evet diyecek mi? Ada ve Yusuf aşkı böylece bitip farklı rüzgarlarla savrulacaklar mı? İşte bu duygu dolu anlarda çalan İntizar şarkısı ve sözlerini sizlerle paylaşıyoruz.

İntizar – Büyük İnsan Şarkısı Sözleri

Bitti sayıp acıyı kaldır öyle yat…
Sor, herkese sor acılar unutuluyor!
Ağlayınca gözlerinden silinmiyor,
Aşk her defasında bak bulunuyor.
Bırakırım zamanı öyle biraz da,
Sen olmadan da yine geçer nasılsa…
Hatırla bunları sakın unutma
Diyordun, ama o zaman gülüyordun
Yanımdaydın, canımdaydın
Şimdi nasıl geçer bu ömür?

Susma söyle nasıl yaşar böyle insan!
Susma konuş, hadi anlat büyük insan!
Söyle bir aşk mı çare olurdu zaman mı ?
Böyle kaldırıp atardık ya sevdayı!

Susma söyle nasıl yapar bunu insan?
Susma nasıldı anlat hadi ayrılırsam!
Söyle hayat mı çare bulurdu kendin mi?
Böyle büyük aşklar böyle mi biterdi?

Aşk Ağlatır 24 Kasımda Çalan Susma Söyle Nasıl Yaşar Büyük İnsan İntizar Söylüyor diyenler için İntizarın bu şarkıyı söylediğini bir kez daha hatırlatalım ve sizleri video ile baş başa bırakalım. İşte Aşk Ağlatırda 24 Kasım pazar akşamı Çalan Susma Söyle Nasıl Yaşar Büyük İnsan şarkısının videosu.. İntizar Söylüyor

Etiketler