Aşk Ağlatır 12. Bölüm Özeti Fragmanı 24 Kasım Pazar Neler Olacak?

Show tv de ekrana gelen Aşk Ağlatır dizisi 12. Bölüm Özeti Fragmanı 24 Kasım Pazar Neler Olacak? konusu hakkında sizlere detaylı bilgiler yazmak ve kısaca özeti paylaşmak istiyoruz. Aşk Ağlatır 12. Bölüm Özetinde artık Yusuf ile Ada birbirinden vazgeçemeyeceklerini anlamışlardır. Aşk Ağlatır dizisi 12. Bölüm Özeti ve Fragmanı 24 Kasım pazar günü Yusuf ile Ada büyük bir sürpriz yaşayacaklar. Bakalım bu güzel sürprizi beğenecek misiniz?Aşk Ağlatır 12. Bölüm Özeti ve Fragmanı 24 Kasım

Ada ve Yusuf arasında yaşanacak gelişmeler Aşk Ağlatır 12. bölüme damga vuracak. Ada ve Yusuf neler yapacak İstanbuldan ayrılacaklar mı, Nalan nasıl bir plan yapacak, Nalan Ada ve Yusuf arasındaki bu aşka engel olmak için ne yapacak yine intihar mı edecek? Mert neden Ada ve Yusuf’a yardım etti, Mert ile Rüzgar öz kardeş mi gibi sorular çok merak ediliyor. Çiçek iyileşecek mi Sumru hanımın Ada ve Yusuf için yapacağı sürpriz ne olacak Aşk Ağlatır 12. bölüm özeti ve fragmanında..

Aşk Ağlatır 12. Bölüm Özeti Fragmanı 24 Kasım

Yusuf’un çocuğu olmadığını Çiçek söyleyecek Yusuf’a. Nalan aldığı çekten sonra Yusuf’u elde ettiğini düşünürken Mert ona büyük bir oyun oynar. Rüzgar ise Ada ile yakınlık kursa da Yusuf Adadan vazgeçmez, Nalan  ne yapsa ne etse de eli boşa çıkacaktır. Yeni 12. bölümde Ada ve Yusuf için güzel haberler var. Ada gerçekleri öğrenecek, Yusuf’un da Nalanın bebeği ile ilgisi olmadığını anlayınca rahatlayacaklar.. Çiçek tüm düğümleri çözecek.

Aşk Ağlatır 12. Bölüm Özeti Fragmanı 24 Kasım

Sevilen dizisi 11. bölümü ile 17 Eylül günü kaldığı yerden devam edecek.  Aşk Ağlatır 11. Bölüm Özeti Fragmanı 17 Kasım Pazar Yusuf Ölecek mi? soruları merak ediliyor. Aşk Ağlatır 11. Bölüm Özeti Fragmanı 17 Kasım Pazar Yusuf Vuruldu Ölecek mi? en merak edilen konu olurken Ada ise Nalanın Çiçek’i öldürmek için neler yaptığına şahit olacak.. Yusuf ise para kazanmak için girdiği işte yine işi rast gitmez ve adamların ateş etmesiyle bacağından vurulur. Vurulan Yusuf hastanelik olur. Hastanede ise Çiçek Nalan tarafından yoğun bakım ünitesinde öldürülmek üzeredir. Ancak bu duruma da Ada şahit olur ve Çiçek kurtarılır, ancak Nalan yine bir yolunu bulup kendini kurtaracak mı bakalım..

Aşk Ağlatır 11. Bölüm Özeti Fragmanı 17 Kasım PazarAşk Ağlatır 11. Bölüm Özeti Fragmanı 17 Kasım Pazar Yusuf Vuruldu Ölecek mi?

Rüzgar Ad aile yakınlaş istedikçe Ada ondan kaçmaya başlar, Ada’yı Yusufa yakınlaştıran bir duygu vardır, Ancak Yusuf her defasında başını belaya sokar, bu sefer de kaçakçılık işini eline yüzüne bulaştırıp ayağından vurulur. Aşk Ağlatır 11. Bölümde Ada ve Yusuf ne yapacak? İkisi de hastaneye düşecek bakalım nasıl karşılaşacaklar orada.. Vurulan Yusuf ölmeyecek merak etmeyin ama hastanede çok farklı bir buluşma olacak yeni bölümde. Hiç beklenmedik bir anda Yusuf ve Adanın hastanede karşılaşması sıradışı olacak.

Aşk Ağlatır 11. Bölümde ada ve Yusuf ne yapacakAşk Ağlatır dizisinde her hafta yeni gelişmeler yaşanıyor ve 10. bölümde neler olacağı çok merak edildi. Aşk Ağlatır 10. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım Pazar Neler Olacak? Üftade ve Ada sobadan zehirlendikten sonra onları kurtaran Yusuf hem yengenin hemde bir kez daha Yusuf’un gözüne girmeyi başarır. Böylesine öz verili bir insanla evlenmeyip de kiminle evlenecek, ancak tek engel Nalan ve yalancı hamileliğidir. Zaten bebeğin Yusuf’tan olmadığı yaptırdığı DNA testiyle ortaya çıktı.. Dna testini okuyan Çiçek ise içten içe sevindi. Yeni bölümde Çiçek okuduklarını Yusuf’a aktaracak.

Aşk Ağlatır 10. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım Pazar Neler Olacak?

Aşk Ağlatır 10. Bölümde en çok merak edilen konu Yusuf ile Ada yeniden barışacak mı, soba zehirlenmesinden yengesini ve kendini kurtaran Yusuf yeni bölümde Adaya biraz daha yakınlaşır. Ancak bu durum Nalan’ı iyice kıskançlık krizine sokar. Diğer yandan karısı Üftadeyi aldatmaya başlayan ve eline geçen paraları har vurup harman savuran İsmail artık pavyona alışmıştır. Ancak başına gelecek büyük bir bela vardır. Diğer yandan Nalan yaptırdığı DNA testi sonrasında bebeğin Mertten olduğunu kesinleştirince Mert’ten nasıl para koparabileceğinin de yolunu bulmuş oldu.

Aşk Ağlatır 10. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım Pazar

Aşk Ağlatır 10. Bölüm Özeti Fragmanında Yusufun dedesini resmen kovan Nalan bir taraftan da Mertten nasıl para koparacağını düşünmektedir. Ancak Yusuf zaten kendisinden olmadığını bildiği ama yine de sahiplenmekten uzak durmadığı vicdanen mahkum olduğu bu çocuk işinden yakında kurtulacak. Çünkü Nalanın yaptırdığı testin sonucunu Yusuf öğrenecek. Çünkü Dna testini okuyan Çiçek bunu kısa süre içinde Yusuf’a söyleyecek ve Yusuf ile Adanın arası yeniden eskisi gibi olacaktır. Aşk Ağlatır 10. Bölüm Özeti Fragmanı çıkar çıkmaz güncellenecek ve buraya eklenecektir.

Aşk Ağlatır 10. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım

Aşk Ağlatır 10. bölümde olacaklar: Dna testini okuyan Çiçek bunu Yusuf’la paylaşır. Yusuf artık Adayla arasında engel kalmadığını müjdeler Ada’ya. Ada da Yusuf ile artık yeniden sevgili olmanın mutluluğunu yaşar. Ancak Nalanın Yusuf üstündeki emelleri henüz bitmemiştir. Hamile oluşunu ve duygusallığını sonuna kadar kullanmak ve Ada ile Yusuf’u ayırmak birbirinden uzak tutmak için elinden geleni yapacaktır. Diğer yandan İsmail ise başını iyice belaya sokmuş ve pavyonda tanıdığı kadının ihtirasına uğramıştır.Aşk Ağlatır 10. Bölüm Özeti Fragmanı 10 Kasım

Yusuf ve Ada’nın son ayrılışı yürekleri yaktı. Aşk Ağlatır 9. Bölüm Özeti Fragmanı 3 Kasım Pazar günü kaldığı yerden devam edecek. (Yusuf Ada Ayrılacak mı) Aşk Ağlatır 9. Bölüm Özeti tüyoları ile Fragmanı 3 Kasım Pazar Ada Rüzgarı mı tercih edecek? (Yusuf Ada Ayrılacak mı) Ada kimi seçecek? Yusuf o arabaya binme dediği halde Ada Rüzgar’ın arabasına biner, Yusuf bakakalır, Sizce Ada ve Yusuf tamamen ayrılacak mı?

Dizinin adı aşk ağlatır olunca evet Yusuf ve Ada ağlıyor aşkları için ama merak etmeyin sevgili dostlar. Ada ve Yusuf asla ayrılmayacak, Aşk Ağlatır 9. Bölüm Özeti Fragmanı 3 Kasım Pazar günü kaldığı yerden devam ederken Yusuf’u bırakıp Rüzgarın arabasına binip giden Ada elbette Rüzgara kıyamadığı için ve Yusuf’un eski sevgilisi Nalan hamile diye Yusuf’tan uzak durmak istiyor. Ama gerçekler öyle değil, Aşk Ağlatır 9. Bölümden itibaren gerçekler gün yüzüne çıkmaya başlayacak.

Aşk Ağlatır 9. Bölüm Özeti Fragmanı 3 Kasım PazarAşk Ağlatır 9. Bölümde Ada Sobadan Zehirleniyor Yusuf Onu Kurtarıyor

Ada her ne kadar Yusuf’a kızsa da Nalan ile bir yuva kurması gerektiğini söylese de ona kıyamaz. Mutsuz bir evlilik yapmasına gönlü elvermez, 3 Kasımda yayınlanacak olan yeni 9. bölümde Adanın dayısı ve Yengesi evde zehirlenir, Ada da bu zehirden nasibini alır ve Yusuf onu kurtarmaya gelse de Ada yığılır kalır. Ada zehirlendi mi ölecek mi sorularını duyar gibiyiz. Hayır Adaya bir şey olmayacak onun hayatını Yusuf kurtaracak..

Aşk Ağlatır 27 Ekim 8. bölüm özetiAşk Ağlatır Yusuf ve Adanın gittiği Büyükada gezintisi sonrasında Ada ile konuşan Nalan ona neler söyledi de Ada hüngür hüngür ağladı. Nalan yaptı yine yapacağını, Nalan Adaya hamile olduğunu söyleyince Ada yıkılmıştır ve Yusuf’tan uzak kalacağı için dünyası başına yıkılmıştır. Peki şimdi neler olacak, Yusuf ve Ada ayrılacak mı? Tabiki hayır ama onları bekleyen çok tehlike var..

Aşk Ağlatır 27 Ekim Nalan hamile mi Bebek KimdenAşk Ağlatır 8. Bölüm (Nalan’ın Bebeği Kimden)

Aşk Ağlatır 8. Bölüm Özetinde 27 Ekim Pazar günü en çok merak edilen konulardan birisi (Nalan’ın Bebeği Kimden) sorusu olacak.. Nalan hem Mert’e hemde Yusuf’a yalan söylemiştir. Ayrıca Yusuf’tan ayrılması için Adaya da yalan söylemiştir. Peki bu kadar yalanı söyleyen Nalan gerçekten hamile mi? Nalan hamileyse bebek kimden? Yusuf’tan mı yoksa Mertten mi? Bunu ortaya çıkarmak için Mert Yusuf ile bir randevu ayarlasa da Nalan bu durumu görünce Mert’e yalvarıp bu görüşmenin olmamasını sağlar. Ancak gerçekler kapıyı açmamakla kapanmaz. Nalan hamile mi değil mi ilk önce bu yalan bilgi mi gerçek mi bunun anlaşılması gerekecek. Sonra da Mert mi Yusuf mu bu konu aydınlığa kavuşacak. Ancak görünen o ki bu Nalan’ın bir yalanı olacak ve Yusuf ile Ada ayrılmayacak.. Bebek Mert’ten olduğu kesin..

Aşk Ağlatır 8. Bölüm Özeti Fragmanı 27 Ekim Pazar Aşk Ağlatır 8. Bölüm Özeti 27 Ekim Pazar

Aşk Ağlatır 8. Bölüm Özeti ve Fragmanı ile 27 Ekim Pazar günü ekrana gelecek Show tv de. Ada Rüzgar ile ilgilenmemiş her şeye rağmen Yusuf’un peşinde koşmaya devam etmiştir. Ancak Yusuf Nalana verdiği bir sözden dolayı onla zaman zaman ilgilenmek zorunda kalmıştır. Ancak Nalan her defasında Yusuf’un parası olmadığı için onu Mert ile aldatmaya devam etmiştir. Mert ise Nalanın huyunu bildiği için evli olmasına rağmen onu metres olarak kullanmaya devam ediyor.

Aşk Ağlatır 8. Bölüm Nalan hamile mi Bebek KimdenAşk Ağlatır 8. Bölüm Fragmanı 27 Ekim Pazar Tüyoları

Aşk Ağlatır 8. Bölüm Özeti ve tüyolarına bakacak olursak Mert bir plan yapar ve annesi Nihal ile bir anlaşma yaparak Babası Yıldırım’ın hastaneden çıkmasından sonra Rüzgar ile Ada’nın evlenmesini teklif eder. Mert’in amacı Adanın payına düşen büyük paranın aile içinde eritilmesi yada Adaya verilmeden bir yolunun bulunmasıdır. Paranın kokusunu alan Ada’nın dayısı İsmail ise bu parayı nasıl alıp harcayacağının derdine düşmüştür. Nihan ise Yıldırım beyin iyileşmesini istemese de bir çok düğüm onda bağlı olduğu için geri dönmesinin ardından hem Adaya düşen paranın durumu hemde Rüzgar’ın Ada ile evlendirilmesi konusunda ona ihtiyacı bulunmaktadır.

Aşk Ağlatır Ada resimleriAşk Ağlatır 8. Bölüm Fragmanı 27 Ekim Pazar

Aşk Ağlatır 8. Bölüm Fragmanı 27 Ekim Pazar günü yayınlanacak olan yeni bölümde olacak gelişmeleri sizlere bu sayfada yazmaya devam edeceğiz. Aşk Ağlatır 8. Bölümde en önemli merak edilen konu Ada ve Yusuf’un Nalan’ın söylediği hamileyim yalanına ne kadar inandıklarıdır. Nalan her türlü yalanı kolayca söylediği için hem Yusuf’u hem de Adayı kandırmayı başarmıştır. Gerçekte ise Nalan hamile değildir. Peki Nalanın asıl amacı Yusuf mu? Çünkü Yusuf parasız ve Nalan’ın isteklerini karşılayamayacak kadar düşük gelirli. Nalanın yalanı kısa sürer ve Ada ile Yusuf yeniden biraraya gelir ancak bu kez de araya Rüzgar girer. Yusuf ise Rüzgar konusunda oldukça şüphelidir ve Adaya yakınlığı onu kızdırmaktadır..

27 Ekim Aşk Ağlatır 8. Bölüm Fragmanı videosu ilk sahne:

Diğer yandan Ada ile Rüzgar arasındaki yakınlaşma Aşk Ağlatır yeni bölümde daha da çok merak edilecek. Çünkü kader onları bir araya getirmek için ağlarını örmeye başladı bile. Mert ise Nalan ile karşılıklı konuştuktan sonra hamileyim yalanına inanmamış onu takip edip Yusuf ile Nalan’ı yüzleştirmiştir. Mert Yusuf ve Nalan arasındaki bu üçgende çocuk kimden Nalan bunu öğrenmek istemez.. Çünkü yalanları bir bir ortaya çıakcaktır. Ama Yusuftan olmadığı kesindir. Aşk Ağlatır 8. Bölüm Özeti tüyoları ve Fragmanı 27 Ekim Pazar günü Show tv de devam edecek. Dizimizin tüm oyuncuları için Tıklayın >> Aşk Ağlatır Dizisi Oyuncu Kadrosu ve karakterleri

Sizlerde Aşk Ağlatır 8. Bölüm Özeti Fragmanı 27 Ekim Pazar (Nalan hamile mi gerçekten, Nalan’ın Bebeği Kimden) sorularına aşağı yorum yazarak yanıt verebilir, dizimizin nasıl gittiği hakkındaki görüşünüzü bizlerle paylaşabilirsiniz. Yorumunuzu bekliyoruz.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Avatar Günel 💞Aşk Ağlatır💞

    💞Aşk Ağlatır💞Aşk İnsanı Ağlatamaz Kötüler Olmasa Sevenler Hep Mutlu Olar Dizi Kolektivine Uğurlar Aşk Hekayenize 🏆Arzu Ediriz

Etiketler