Aşıklar Bayramı Filmi Oyuncu Kadrosu Konusu Vizyon Tarihi

İsmi ile kendisinden şimdiden sıkça söz ettirmeye başlayan Aşıklar Bayramı filminin oyuncu kadrosu izleyiciler de merak uyandırmaya devam etmektedir. Oyuncu kadrosunda birbirinden başarılı isimleri barındıran Aşıklar Bayramı filminin oyuncularının kim olduğunu sizlerle paylaşıp oyuncuları detaylı bir şekilde sizlere tanıtacağız. Aşıklar Bayramı filminin oyuncu kadrosunun tamamı haberinizmizin devamındadır.

Aşıklar Bayramı Filmi Oyuncu Kadrosu

-Kıvanç Tatlıtuğ
-Settar Tanrıögen

Kıvanç Tatlıtuğ

Aşıklar Bayramı Filmi Kıvanç TatlıtuğAşıklar Bayramı filminin erkek başrol oyunculuğunu üstlenecek olan Kıvanç Tatlıtuğ, 27 Ekim 1983 yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. Aktif olarak oyunculuk ve modellik ile ilgilenmektedir. 2002 yılından bu yana aktif olarak mesleğini icra ettirmekte olan başarılı oyuncumuz bu zamana kadar pek çok dizi ve filmde yer almıştır. 1,87 boyunda olan yakışıklı ve başarılı oyuncumuz 2002 yılında Best Model Of Turkey ve Best Model Of The World yarışmalarında ismini dünya çapında duyurmuştur. Daha önce Gümüş, Menekşe ile Halil, Aşk-ı Memnu, Kuzey Güney, Kurt Seyit ve Şura, Cesur ve Güzel, Çarpışma gibi dizilerde yer almasının yanı sıra Hadi Be Oğlum, Organize İşler 2, Sazan Sarmalı, Kelebeğin Rüyası, Oyuncak Hikayesi 3 ve Amerikalılar Karadeniz’de 2 gibi filmlerde yer almıştır.

Settar Tanrıögen

Aşıklar Bayramı Filmi Settar TanrıögenUsta oyuncularımızdan bir tanesi olan Settar Tanrıögen’de Aşıklar Bayramı filminin başrol erkek oyuncularından bir diğeridir. Settar Tanrıöğen, 15 Temmuz 1962 yılında Denizli’de doğmuştur. Aktif olarak sinema ve dizi oyunculuğu ile ilgilenen usta isim, 1994 yılından bu yana aktif olarak mesleğinin devam ettirmektedir. Üniversite eğitimini Hacettepe Üniversitesi Edebiyat Fakültesi Arkeoloji ve sanat tarihi bölümü üzerine tamamlamıştır. Bu zamana kadar pek çok tiyatro oyununda, filmde ve dizide bu göstermiştir. En son karşımızda Ada Masalı dizisi ile çıkan Settar Tanrıöğen daha önceleri Bir Başkadır, Kuzgun, Saklı, Baba Candır, Hayalet Dayı, Urfalıyım Ezelden, Nergis Hanım, Sultan, Babam Sağ Olsun, Çınar Ağacı, Gece Gündüz, Kolay Gelsin, Polis ve Kader gibi pek çok yapımda da yer almıştır.

Aşıklar Bayramı Filmi Konusu

Aşıklar Bayramı filminin konusu nedir? sorusunun cevabı da izleyiciler tarafından oldukça merak edilmektedir. OGM Pictures ve NAR Film ortaklığında çekilecek olan Aşıklar Bayramı filminin konusu hakkında resmi bir açıklama gelmemiştir. Aşıklar Bayramı filminin konusu net bir şekilde belli belli olduğu zaman sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz.

Aşıklar Bayramı Filmi Vizyon Tarihi

Yönetmenliğini Özcan Alper’in yapmış olduğu Aşıklar Bayramı filminin ne zaman yayın hayatına başlayacağı da oldukça merak edilmektedir. Aşıklar Bayramı filminin oyuncu seçmeleri halen devam etmektedir. Önümüzdeki 2 ay içerisinde Aşıklar Bayramı filminin çekimlerine başlanması ve 2022 yılında da izleyici karşısına çıkması beklenmektedir. 2022 yılının ilk aylarında filmin seyirci ile buluşması planlanmaktadır.

Aşıklar Bayramı filminin oyuncularından, konusundan bir vizyon tarihinden detaylı bir şekilde sizlere bahsettik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce ve yorumlarınızı bizimle paylaşmanızı beklemekteyiz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..