Asaf Dizisi Nerede Çekiliyor? Asaf Dizisi Kıyafetleri (Netflix)

16.10.2023
58

Asaf dizisi nerede çekiliyor? Asaf dizisi oyuncu kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız. Dijital platform Netflix’te izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan Asaf dizisi 6 bölümden oluşacaktır. Özgür Önurme’nin yazıp yöneteceği Asaf dizisi oyuncu kadrosu ve konusu sayesinde dikkatleri üzerine çekmiştir. Seyirciler Asaf dizisinin nerede çekildiğini ve oyuncularının giydiği kıyafetleri de merak etmiştir. Bizlerde Asaf dizisinin çekim yerlerini ve oyuncu kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Asaf Dizisi Nerede Çekiliyor?

Yapımcılığını Idea Film’in üstlendiği Asaf dizisi Netflix’te yayınlanacaktır. 17 Ekim de sete çıkacak olan Asaf dizisi nerede çekildiği de merak edilmiştir. Asaf dizisinin çekimleri İstanbul’da başlayacaktır. İstanbul’da yapılan çekimlerin maliyetinin daha düşük olması gibi sebeplerden dolayı çekimler burada tamamlanacaktır. Çekimlerde İstanbul’un belirli bir yerine bağlı kalınmayacaktır. İstanbul’un bir çok farklı semt ve sokağı kullanacaktır.Asaf Dizisi Nerede Cekiliyor il ilce neresi

Asaf Dizisi Oyuncu Kıyafetleri

Çekimleri İstanbul’da yapılacak olan Asaf dizisinin cast çalışmaları tamamlanmıştır. Netflix’in yerli yapımlarından olan Asaf dizisinin oyuncularının kıyafetleri ve elbiseleri de merak edilen konular arasındadır. Merak eden izleyiciler için Asaf dizisinin oyuncularının giydiği tüm kıyafetleri, elbiseleri marka ve fiyat bilgisi vererek detaylı şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Asaf Dizisi Asaf (Cihangir Ceyhan) Kıyafetleri

Yakışıklılığıyla da dikkatleri üzerine çeken başarılı oyuncumuz Cihangir Ceyhan, Asaf dizisinin başrol oyuncusu olmuştur. Yakışıklı oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Bizler de bu içeriğimizde Cihangir Ceyhan’ın Asaf dizisinde giydiği tüm kıyafetleri ile kombinlerini marka ve fiyat bilgisi vererek sayfamızdan paylaşacağız

Asaf Dizisi Meltem (Serra Arıtürk) Kıyafetleri

Son dönemin yıldızı parlayan isimlerinden olan Serra Arıtürk, güzelliği ve yeteneği sayesinde yapımcıların dikkatini çekmeyi başarmıştır. Aynı zamanda şarkıcılık yapan Serra Arıtürk, kusursuz fiziğiyle giydiği her şeyin yakıştığı biridir. Modayı yakından takip eden oyuncumuzun kıyafetleri de merak ediliyor. Bizlerde Serra Arıtürk’ün Asaf dizisinde tercih ettiği tüm kıyafetlerini sizlerle paylaşacağız.

Asaf Dizisi Sema (Burçin Terzioğlu) Kıyafetleri

Asaf Dizisi Kıyafetleri (Netflix)Asaf dizisinin kadın başrol oyuncusu Burçin Terzioğlu, modayı yakından takip etmektedir. Trenlere uygun giyinen oyuncumuz, oldukça şık parçalar seçmektedir. Geniş hayran kitlesine sahip olan güzel oyuncumuz Burçin Terzioğlu’nun sevenleri onun giydiği kıyafetleri de merak etmektedir. Önümüzdeki günlerde Burçin Terzioğlu’nun Asaf dizisindeki tüm kıyafetlerini sayfamıza ekleyeceğiz.

Asaf dizisi nerede çekiliyor? Asaf dizisi oyuncu kıyafetlerini sizlerle paylaştık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..