Armağan Çağlayan Show TV de Sunacağı Programın Adı Formatı Ne?

Armağan Çağlayan Show TV de Sunacağı Programın Adı Formatı Ne? Bu sezon ekranlarda yarışmalar daha çok artacak. Tüm kanallar diziler için hazırlık yaparken yeni sezonda yarışma hazırlıkları da var elbette. Yarışma programları konusunda yeni bir adım atmak isteyen Show TV yurtdışında izlenen formatları Türkiye’ye uyarlamak istiyor.

Show TV yurtdışında yayınlanan ve çok izlenen yarışma programlarını ülkemize uyarlamak için kolları sıvadı. Show TV program yarışma uyarlama işi için Armağan Çağlayan’a güvendi. Armağan Çağlayan yıllarını tv sektörüne vermiş birisi. Yıllarca kanal müdürlüğü, sunuculuk ve yapımcılık yapan Armağan Çağlayan yeni program için araştırmalar yapıyor.  

Armağan Çağlayan Yurtdışından Hangi Programı Uyarlayacak?

Armağan Çağlayan araştırmalarını sürdürürken yurtdışındaki programları inceliyor. Armağan Çağlayan’ın en çok üzerinden durduğu yurtdışı programı Naked and Afriad. Bu programın birebir olarak Türkiye’ye uyarlaması zor. Bu yüzden de biraz değişiklik yapılacaktır elbette.

Show TV Naked and Afriad Programı Formatı Nasıl Olacak?

Naked and Afriad programı yurtdışında en çok izlenen programlar arasında yer alıyor. Orijinalinde Naked and Afriad programı Disney Channel programında yayınlanmıştı. Amerikan gençlik dizisi olan Naked and Afriad yarışmasında her bölümde ilk defa karşılaşan ve 21 gün boyunca vahşi yaşamda çıplak olarak yaşam mücadelesi vermeyen çalışan yarışmacıları anlatıyor. Bu yarışma da son olarak iki kişi hayatta kalıyor ve kazanıyor.

Show tv Yeni Sezon Yarışması Naked and Afriad Nasıl Başvuru Yapılır?

Show tv yeni sezonunda yayınlanacak olan yarışma Naked and Afriad yarışmasından ilham alınsa da Türkiye de yayınlanacak olan yarışma da 5 ünlü ıssız bir arazi de tek başına hayatta kalmaya çalışacak. Programında hazırlıkları yeni başladığı için 2020 yılında yayınlanması bekleniyor. Armağan Çağlayan’ın Türkiye’de en çok izlenen programlarda imzası bulunuyor. Şubat 2020’de yayınlanması planlanıyor.

Showtv ekranlarında yayınlanacak olan Naked and Afriad’ın Türkçe adı ne olur bilemeyiz ancak şimdiden netleşmesi beklenemez. Armağan Çağlayan Show tv ye bu programı sunacak eğer onay alırsa yeni sezonda hazırlıkları başlayacak.

Show TV Naked and Afriad Yarışması Başvuru Formu

Naked and Afriad yarışması yayınlanmaya kara verildiği aşamada Show tv resmi web syafasından başvuru yapabilirsiniz. Böyle bir yarışmaya ünlülerin yerine halktan seçim yapılırsa katılmak ister misiniz? Survivor’a rakip bir yarışma olur mu sizce? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler