Arka Sokaklar Zeliş Neden Ayrıldı Diziden Çıktı mı? (Yüsra Geyik)

09.04.2021
2.581

Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi 15 yıldır ekranlardaki yerini korumaktadır. Türk televizyon tarihinin en uzun dizisi olan Arka Sokaklar dizisi yıllar geçmesine rağmen halâ cuma gününün en çok izlenen dizisi olmaya devam etmektedir. Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar dizisi 2006 yılından beri Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkmaktadır. Sevilerek takip edilen Arka Sokaklar dizisinde yer alan Zeliş karakterinin de önümüzdeki günlerde diziden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde sizler için Arka Sokaklar dizisinde yer alan Zeliş karakterinin neden diziden ayrıldığını ve Arka Sokaklar dizisine tekrar gelip gelmeyeceğini açıklayacağız. Son Dakika: Yüsra Geyik Camdaki kız dizisinde Zeliha karakteri oldu.

Arka Sokaklar Zeliş Diziden Neden Çıktı?

Güncelleme: Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosunda yer alan Yüsra Geyik sezon finalinde diziden ayrılıyor. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş rolünü canlandıran oyuncu yeni dizilerde rol almak istediği için diziden ayrılıyor olabilir. Henüz kendisinden resmi açıklama gelmedi. Yüsra Geyik senaryo gereği daha önce de diziden çıkacak gibi gösterildi ancak bu sefer kendi kararı ile diziden ayrılıyor.  arka sokaklar yusra geyik neden yok cikti mi

15 yıldır Hüsnü Çoban’ın büyük kızı olarak karşımıza çıkan Zeliş kendini izleyiciye sevdirmeyi başarmıştır. Arka Sokaklar dizisine renk katan isimlerden biri olan Zeliş önümüzdeki günlerde diziye veda edecektir. Bu konu hakkında dizinin yapımcıları bir açıklamada bulunmamıştır. Ancak Zeliş kesin olarak Arka Sokaklar dizisine veda edecektir. Zeliş karakterine hayat veren güzel oyuncumuzun Yüsra Geyik’in Arka Sokaklar dizisinden kendi isteği ile mi yoksa senaryo gereği mi ayrıldığı hakkında bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak tahminlerimize göre Zeliş karakterine hayat veren oyuncumuz Yüsra Geyik Arka Sokaklar dizisinden senaryo gereği ayrılacaktır.

Arka Sokaklar Zeliş Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

31 Temmuz 2006 tarihinde yayın hayatına başlayan ve 15 yıl boyunca her Cuma Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisinde yer alan Zeliş karakteri de ilk günden beri dizinin oyuncu kadrosunda yer almaktadır. Senaryosunu Ahmet Yurdakul, Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Ömer Genç’in kaleme aldığı dizide Hüsnü Çoban’ın kızı ve aynı zamanda gazete muhabiri olarak karşımıza çıkan Zeliş karakterinin Arka Sokaklar dizisinden neden ayrıldığı hakkında henüz kesin bir bilgi bulunmamaktadır. Ancak oyuncumuz Yüsra Geyik verdiği bir röportajda Arka Sokaklar dizisinin hayatını tam anlamıyla değiştirdiğini ve ondaki yerinin çok ayrı belirtmiştir. Bundan dolayı Zeliş karakterinin diziden senaryo gereği ayrılacağını tahmin etmekteyiz.

Güncelleme (14 Nisan 2021): Sizlerin de hatırladığı üzere Zeliş karakteri geçtiğimiz haftalarda tecavüze uğramış ve yaşadığı talihsiz olaylar sonucunda da psikolojik olarak oldukça yıpranmıştı. Ailesi başta olmak üzere Rıza babanın ekibi de Zeliş’in sonuna kadar arkasında durmuş ve gereken adaleti sağlamak amacı ile elinden geleni de yapmışlardı. Zeliş kendisine hakim olamayıp kendisine tecavüz eden kişiyi silahla vurmuş ve ölümüne sebep olmuştu. Yaşadığı şeyleri kaldıramayan Zeliş intihara meyil etmiş ancak hayata tutunmayı başarmıştır. Diziden ayrılmasının ise senaryo gereği ölerek ayrılacağını düşünüyoruz.

Arka Sokaklar Zeliş Tekrar Diziye Gelecek Mi?

Yıllar geçmesine rağmen hâlâ en çok izlenen dizilerden biri olan Arka Sokaklar dizisinde 15 yıldır yer alan Zeliş karakterinin ayrılacağına izleyiciler çok üzülmüş ve tekrar gelip gelmeyeceğini de merak etmişlerdir. Yukarıda da belirttiğimiz gibi Zeliş karakterinin Arka Sokaklar dizisinden senaryo gereği ayrıldığını tahmin etmekteyiz. Bundan dolayı ilerleyen bölümlerde Zeliş karakterinin tekrar diziye dahil olması gibi bir ihtimal vardır. Ayrıca Zeliş karakterine hayat veren oyuncumuz Yüsra Geyik henüz yeni bir projeyle de anlaşma sağlamamıştır.Arka Sokaklar Zeliş diziden kesin Ayrıldı mı

Arka Sokaklar Zeliş Kimdir?

Hüsnü Çoban’ın büyük kızı olarak izleyici karşısına çıkan Zeliş, aynı zamanda gazete muhabiridir. Kardeşlerine göre daha başarılı ve akıllı bir çocukluk geçiren Zeliş’e babası çok düşkündür. Özellikle annesi Suat’ın ölümünden sonra Zeliş ailesine daha çok bağlanmıştır. Gazetecilik mesleğini yaparken başına birçok şey gelen ve zorluklarla müdahale eden Zeliş geçen hafta Giray tarafından tecavüze uğramıştır. Giray ekipten intikam almak istemiş, bunun için de Hüsnü Çoban’ın kızı Zeliş’e tecavüz etmiştir. Bu olay sosyal medyada da büyük ses getirmiş ve Zeliş’in başarılı oyunculuğu gündem olmuştur.

Bu konumuzda sizlere televizyon tarihinin en uzun soluklu dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisinde yer alan Zeliş karakterinin neden diziden ayrıldığını ve Arka Sokaklar dizisine tekrar gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arka Sokaklar Zeliş diziden kesin ayrıldı mı çıktımı konumuz bu kadar. Arka Sokaklar dizisinden ayrılan oyuncular konumuza da mutlaka göz atınız.

YORUMLAR

 1. Yadmin dedi ki:

  Lütfen Lütfen Ayrılmasınlar Dizinin Ana Karekterlerinden Bşriler onları Severek İzliyoruz Çok Seviyoruz 💞💞👍👍🙏🙏

  1. ARKA SOKAKALR FİNAL SEZON dedi ki:

   SEVİYORUM SOPN TESEKKÜR ÇOK
   CVZBNH KMÖCVDER DFRYLU7ŞIOTKUGB CIKMV BANA