Arka Sokaklar Ünal Amir Kimdir? Önceki Dizileri (Cansu Fırıncı)

31.07.2023
1.856

Arka Sokaklar Ünal Amir kimdir? Sizlerle paylaşacağız. D Media tarafından çekilecek yeni bölümleri heyecanla beklenen Arka Sokaklar dizisinin yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz oturmaktadır. Seyirciler Ünal Amir karakterini de merak etmiştir. Ünal Amir’i oyuncumuz Cansu Fırıncı canlandıracaktır. Bizlerde Arka Sokaklar dizisi Ünal Amir karakterini ve Ünal Amir karakterini canlandıran oyuncumuz Cansu Fırıncı’yı yakından tanıtacağız.

Arka Sokaklar Ünal Amir Karakteri Kimdir?

Senaryosunu Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Metin Arslan’ın yazdığı Arka Sokaklar dizisi Ünal Amir karakteri, diziye 18. Sezonda dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen Arka Sokaklar’ın ana karakterlerinden biridir. Ünal Amir karakterini ise başarılı oyuncumuz Cansu Fırıncı canlandıracaktır. Arka Sokaklar Yeni Sezon (2023-2024) Çekimleri Ne Zaman Başlayacak?

Arka Sokaklar Ünal Amir Kimdir?

Arka Sokaklar Ünal Amir KimdirTürk televizyon tarihinin en uzun haftalık dizisi Arka Sokaklar’a 18. Sezonda katılan Ünal Amir karakterine oyuncumuz Cansu Fırıncı hayat verecektir. Yıllar geçmesine rağmen cuma gününün en çok izlenen dizisi olan Arka Sokaklar dizisinin sevenleri oyuncumuz Cansu Fırıncı’yı da merak etmiştir. Bizlerde bu konumuzda oyuncumuz Cansu Fırıncı’yı yakından tanıtacağız ve Cansu Fırıncı hakkındaki bilgileri sizlerle paylaşacağız.

Cansu Fırıncı

16 Mart 1982 yılında Ankara’da dünyaya gelen Cansu Fırıncı, Ege Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nden mezun olmuştur. Cansu Fırıncı kamera karşısına ilk defa 2011 yılında vizyona giren Devrimden Sonra isimli sinema filmi ile geçmiştir. 2014 yılında Urfalıyım Ezelden dizisiyle televizyon oyunculuğuna adım atmıştır. Özellikle Kırgın Çiçekler dizisinde hayat verdiği Kemal karakteri ile tanınan ve geniş kitlelere ulaşan oyuncumuz Aslı Bankoğlu menejerlik şirketine bağlı olarak çalışmaktadır. Oyuncumuz en son Yalı Çapkını dizisinde rol almıştır.

Cansu Fırıncı Yer Aldığı Diziler

2023 – Arka Sokaklar (Ünal Amir)
2023 – Yalı Çapkını (İbrahim)
2022 – Mahkum (Savcı Asaf Ömer Gedikli)
2021 – Akıncı
2020 – Hizmetçiler (Yaşar)
2018 – Mehmetçik Kutlu Zafer (Rajat)
2017 – Kızlarım İçin (Çetin)
2015-2017 – Kırgın Çiçekler (Kemal)
2014 – Urfalıyım Ezelden (Recep)

Cansu Fırıncı Resmi İnstagram Hesabı

Arka Sokaklar dizisinin kadrosuna dahil olan oyuncumuz resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 2035 ve 144 bin takipçisi bulunan başarılı oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın Resmi İnstagram Hesabı: @cansufirinci

Cansu Fırıncı Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bekar olduğunu bildiğimiz oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Fakat başarılı oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın basına yanısyan sevgilisi olmamıştır. Yani, oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın bilinen bir sevgilisi yoktur.

Arka Sokaklar Ünal Amir – Cansu Fırıncı Kıyafetleri

Bugüne kadar birçok başarılı projede karşımıza çıkan oyuncumuz Cansu Fırıncı, 18. Sezon için Arka Sokaklar’la anlaşma sağlamıştır. Bizlerde Arka Sokaklar dizisinin 18. Sezonu başladığı zaman, dizide Ünal Amir karakterini canlandıran oyuncumuz Cansu Fırıncı’nın giydiği pantolon, tişört, kazak, gömlek, ceket, yelek, mont, kaban, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini markada fiyat belirterek sayfamızdan paylaşacağız.

Arka Sokaklar Ünal Amir kimdir? Ünal Amir karakterini canlandıran oyuncumuz Cansu Fırıncı’yı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..