Arka Sokaklar Sinem Kimdir? (Gizem Terzi)

04.09.2020
46

Bu konumuzda Arka Sokaklar Sinem Kimdir? gerçek ismi nedir? nerelidir? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? hangi okuldan mezun oldu? resmi sosyal medya hesabı nedir? sevgilisi var mı? gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Arka Sokaklar dizisi Sinem karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.

Arka Sokaklar Oyuncu Kadrosuna yeni IsimlerArka Sokaklar Sinem Kimdir?

14 sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan, yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği ve yönetmen koltuğunda ise Orhan Oğuz’un oturduğu izleyicileri tarafından fazlasıyla sevilen Arka Sokaklar dizisi kadrosuna yeni isimleri de dahil etti. Baş rolünde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu gibi yer aldığı dizinin yeni sezonu için çekimler başladı. Polis kadrosuna bir yeni isim daha eklendi. 2020-2021 sezonunda polis kadrosunda Sinem karakteri ile Gizem Terzi’de yer alacak.

Gizem Terzi KimdirGizem Terzi Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Sinem karakterine hayat verecek olan oyuncunun gerçek ismi Gizem Terzi‘dir. Gizem Terzi, 14 Nisan 1990 yılında dünyaya gelmiştir. Kocaeli Üniversitesi mezunudur. 1.65 boyunda ve koç burcudur. Daha önce de bir kaç dizide yer alan Gizem Terzi, rol aldığı dizilerde başarılı bir performans göstermiş ve ismini duyurmayı başarmıştır. Yeni sezonda ise Arka Sokaklar dizisi ile isminin daha da çok duyulması bekleniyor.

Arka Sokaklar'in Yeni PolisiGizem Terzi’nin Yer Aldığı Diziler

İnadına Aşk
Hayatımın Aşkı
İlişki Durumu Karışık
Ankara’nın Dikmeni
Güllerin Savaşı

Gizem Terzi’nin Yer Aldığı Sinema Filmleri

(2018) Sirayet

Arka Sokaklar Gizem TerziGizem Terzi’nin Sevgilisi Var Mı?

Oyuncumuz henüz magazinciler tarafından hiç çekilmemiştir. Sosyal medya hesaplarına ve paylaşımlarına baktığımızda sevgili olduğuna dair bir paylaşım bulamadık. Güzel oyuncumuzun ilerleyen günlerde ilişki durumu değiştiği taktirde yine sizlerle bu sayfada paylaşmış olacağız.

Gizem Terzi Arka SokaklardaGizem Terzi Resmi Sosyal Medya Hesabı

Arka Sokaklar Sinem Kimdir? sorusuna bu konumuzda yanıt vermeye çalıştık. Başarılı oyuncumuz resmi instagram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Yaklaşık olarak 93 gönderisi ve 6.174 takipçisi bulunmaktadır. Yeni projesi olan Arka Sokaklar dizisi ile daha çok tanınacağını ve takipçi sayılarının da hızlı bir şekilde artış göstereceğini düşünüyoruz. Oyuncumuzun resmi instagram sayfası kullanıcı ismi: @trzgizem

Arka Sokaklar Sinem Kimdir? konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Arka Sokaklar Sinem hakkında yorum ve görüşleriniz varsa aşağıdaki yorum kısmından bizlere ulaştırabilirsiniz. Arka Sokaklar 15. sezon yeni gelen oyuncu kadrosu hakkında merak edilenleri konumuzdan inceleyebilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

  1. Ahmet Çınar dedi ki:

    Gizem terzi bana özlem çınarın arka sokakların ilk bölümlerinde performansını hatırlattı çok güzel bir giriş yaptı arka sokaklara başarılar diliyorum