Arka Sokaklar Servet Karaca Kimdir? (Melih Çardak)

19.01.2021
17

15. sezonu ile Kanal D ekranlarında yayın hayatına başarılı bir şekilde devam eden ve bir polisiye dizisi olan Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler dahil etmeye devam ediyor. Diziye yeni dahil olan karakterlerden bir tanesi de Servet Karaca karakteri oldu. 22 Ocak Cuma akşamı yayınlanacak olan bölümde karşılaşacağımız Servet Karaca karakterini gelin hep birlikte daha yakından tanıyalım.

Arka Sokaklar Servet Karaca Karakteri

Arka Sokaklar Servet Karaca KarakteriArka Sokaklar dizisinde bu hafta dahil olan karakterlerden bir tanesi de Servet Karaca karakteri oldu. Ancak karakterin özellikleri hakkında resmi siteler tarafından Kesin ve net bir açıklama gelmedi. Biz de sizlerle beraber Cuma akşamı Arka Sokaklar dizisini izlediğimizde Servet Karaca karakterini daha yakından inceleyip sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız. Arka Sokaklar dizisi Servet Karaca karakterinin özellikleri için bizi takipte kalabilirsiniz. Güncelleme (14 Nisan 2021): Rıza baba ve ekibini fazlasıyla uğraştıran suçlulardan bir tanesi olmuştur. Pek çok yasa dışı işe ve kaçakçılığa bulaşmış polislerden ise köşe bucak kaçmıştır. En sonunda ise Rıza babanın ekibi Servet Karaca’nın bir adamını takip etmiş ve Servet’i kendi yaşadığı evde sıkıştırmışlardır.

Arka Sokaklar Servet Karaca Kimdir?

Dizide Servet Karaca karakterine hayat verecek olan başarılı oyuncumuz Melih Çardak’tır. Melih Çardak 2006 yılında da Arka Sokaklar dizisinde yer almıştı. Ancak 2006 yılında yer aldığı zaman Cevher karakterine hayat vermişti. 2021 yılında yani bu yıl katıldığında ise Servet Karaca karakterine hayat verecektir. Servet Karaca karakterine hayat verecek Melih Çardak hakkında merak edilen pek çok şey oldu. Gelin Melih Çardak’ı daha yakından tanıyalım.

Melih Çardak Kimdir?

Melih Çardak KimdirBaşarılı oyuncumuz Melih Çardak, 1959 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. Dansçılık ve oyunculuk ile yakından ilgilenmektedir. İstanbul Belediyesi şehir tiyatrolarında oyuncu, dans ve kareografi görevini bir süre üstlenmiştir. Pek çok tiyatro, sinema filminde ve dizide yer almıştır. Halen aktif olarak oyunculuğa devam etmektedir. 1992 yılından bu yana aktif olarak dizi oyunculuğu ile ilgilenmektedir. En son karşımıza 2017 yılında Kadın dizisindeki Hikmet karakteri ile çıkmıştır.

Melih Çardak Dizileri

1992 – Metamorfoz
1996 – Hemşerim
1997 – Deli Divane (Mahir)
1998 – Sıcak Saatler
1999 – Kurt Kapanı
2000 – Zıpçıktı (Balta)
2000 – Beyoğlu Rüyası
2000 – Hesabım Bitmedi Seninle
2000 – Aşk Hırsızı
2000 – Küçük İbo (Topal)
2001 – Güz Gülleri
2001 – Avcı 2001 (Semih)
2003 – Seni Yaşatacağım (Apo)
2004 – Büyük Buluşma (Arif)
2004 – Cennet Mahallesi (Rüstem)
2005 – Hırsız Polis
2006 – Maçolar (Rasim)
2006 – Arka Sokaklar (Cevher)
2007 – Hakkını Helal Et
2008 – Kollama (Tutuklu)
2011 – Yıllar Sonra
2015 – Milat (Ender)
2017 – Kadın (Hikmet)
2021 – Arka Sokaklar (Servet Karaca)

Melih Çardak Resmi İnstagram Hesabı

Melih Çardak’ın kendisine ait resmi instagram hesabı bulunmaktadır. Başarılı oyuncumuz sosyal medya hesabında sık sık fotoğraf paylaşmaktadır. Melih Çardak’ın resmi instagram hesabında 232 gönderisi bulunurken 5.327 tane de takipçisi yer almaktadır. Zaman zaman projelerini ve günlük yaşamını sosyal medya hesabından paylaşan Melih Çardak’ın resmi İnstagram hesabı kullanıcı adı: @cardakmelihMelih Çardak Resmi İnstagram Hesabı

Melih Çardak Evli Mi?

Melih Çardak hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de evli olup olmadığı oldu. Sizler adına oyuncumuzun evli olup olmadığını araştırdık. Ancak herhangi bir bilgiye ulaşamadık. Hem arama motorunda hem de oyuncumuza ait resmi instagram hesabında eşinin olduğuna dair bir bilgi bulunmamaktadır. Melih Çardak’ın eşinin bilgilerini ulaştığımız zaman sizlerle güncel olarak paylaşmaya çalışacağız.

Arka Sokaklar Servet Karaca Kıyafetleri

Arka Sokaklar dizisinde yer alan pek çok karakterin kıyafeti gibi Servet Karaca karakterinin kıyafetleri de oldukça merak edilecek gibi görünüyor. Arka Sokaklar dizisine Servet Karaca dahil olduğu zaman dizide kullanmış olduğu kıyafet ve aksesuarları model ,marka ve fiyat bilgisi ile birlikte elimizden gelebildiği ince sizlerle paylaşmaya çalışacağız.

Arka Sokaklar dizisinde yer alacak Servet Karaca karakterini sizlere tanıtmaya çalıştık. Sizlerin de konu hakkında soru görüş düşünce ve fikirlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmına yazmanızı bekliyoruz. Dizinin yeni kadrosuna ise  Arka Sokaklar 15. Sezon Yeni Gelen Oyuncu Kadrosu Kimler 2020-2021 buradan ulaşabilirsiniz.

YAZAR BİLGİSİ
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..