Arka Sokaklar Sado Öldü mü Diziden Çıktı mı?

10.12.2023
821

Arka sokaklar dizisinde Sado karakterine hayat veren Mustafa Üstündağ uzun bir sürenin ardından ölerek diziden ayrıldı. 8 Aralık cuma akşamı yayınlanan son bölümde Sado karakteri öldürüldü ve Mesut’a gönderme yapılarak intikamının alındığı belirtildi. Artık Sado karakteri Arka Sokaklar dizisinde yer almayacak.

Arka Sokaklar Sado Öldü mü Diziden Çıktı mı

Arka Sokaklar Sado Öldü mü Diziden Çıktı mı?

Ekranların en uzun ömürlü dizilerinden olan ve 18 sezondur süren dizisi Arka Sokaklar’da sürpriz bir ayrılık yaşandı. Arka Sokaklar sadosu Mustafa Üstündağ diziden ayrıldı. Sezon başında Arka Sokaklar ekibinde katılan ve sado karakterini canlandıran Mustafa Üstündağ Arka Sokaklar dizisine veda etti. Son sahnesiyle birlikte Mustafa Üstündağ diziden ayrıldı. Muhteşem gidiş Mesut’a selam çakıldı. Arka Sokaklar’ın en efsane ismi Mesut komiseri Şevket Çoruh’a Mustafa Üstündağ selam çakarak diziye veda etti.’ Mesut’u görürsem sizden selam söyleyeceğim’ diyerek Arka Sokaklar’ın yıldız ismi Şevket Çoruh’a selam çakıldı.

Mustafa Üstündağ neden veda etti?

Alınan son kulis bilgilerine göre Mustafa Üstündağ 2024 yılında yeni başlayacak dizilerden birinden çok güzel bir teklif aldı. Bu nedenle Arka Sokaklar dizisindeki Sado karakterinin öldürülmesine karar verildi. Mustafa Üstündağ yeni sezonda yeni dizilerden birisinde rol alacak. Sado karakteri Arka Sokaklara geri dönecek mi diye merak edenler varsa dönmeyeceğini çünkü ölerek veda ettiğini tekrar belirtelim.

Sizce Sado karakterinin Arka Sokaklardan ayrılması doğru bir hamle oldu mu yoksa devam etmesi daha mı iyi olurdu bu konulardaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

YORUMLAR

  1. Anonim dedi ki:

    Bence sado devam etmeliydi çünkü onla daha iyi bir ortam heyecan oluyordu