Arka Sokaklar Reyting Sonuçları Nasıl? Yeni 14. Sezon İzlenme Oranları (2019-2020)

Kanal D de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin Reyting Sonuçları Nasıl? Yeni 14. Sezon İzlenme Oranları nasıl (2019-2020) Kanal D ekranlarında 14 sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisinin reyting sonuçları nasıl olacak yeni sezonda 2019/2020 yıllarında Arka Sokaklar dizisinin izlenme oranlarına ve son reyting sonuçlarını bu sayfada sizlerle paylaşmak ve dizinin devam edip etmeyeceği değişen oyuncularının reytingleri etkileyip etkilemeyeceğini yorumlamak istiyorum.

Güncel (16 Nisan 2021): 15. sezonunu tamamlamak üzere olan Arka Sokaklar dizisi halen ilk günkü başarısı ile yayın hayatına devam etmekte ve halen çok izlenmektedir. Bu akşam yeni bölümü ile karşımıza çıkacak olan Arka Sokaklar dizisinin geçen haftaki reyting başarısından sizlere bahsetmek istiyoruz. 9 Nisan 2021 tarihinde yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin reyting sıralamasındaki yeri şöyle: 9 Nisan Arka Sokaklar Reyting Sıralaması

Arka Sokaklar Reyting Sonuçları Kasım 2019Arka Sokaklar Reyting Sonuçları geçmiş sezonlardaki gibi değil maalesef. Ancak bunun bir çok nedeni var, çok iyi diziler yayınlanıyor Cuma günleri. Mesela Hercai ve Sevgili Geçmiş gibi dizilerle birlikte Payitaht Abdülhamit dizisinin de ekrana geldiği cuma günleri rekabet üst düzeyde oluyor. Ayrıca yılların eskitemediği Arka Sokaklar Reytinglerde yine de ilk sıralarda yer almaya devam ediyor.

11 Ekim Cuma Reyting sonuçları Total sıralama: Arka Sokaklar11 Ekim Cuma Reyting sonuçları Total sıralama

Arka Sokaklar dizisi bu sezon düşük reytinglerle yoluna devam ediyor. 11 Ekim 2019 Cuma günü alınan reytinglerle ancak 4. sırada yer alabilen Arka Sokaklar almış olduğu 5.72 total reyting sonucu ile 4. sırada yer alırken ilerleyen haftalar için nasıl reytingler alacağı merak konusu oldu.

Arka Sokaklar yeni 14. Sezon Reyting Sonuçları nasılSevgili Dizioyuncu.com okurları; Arka Sokaklar dizisi 14 sezondur ekranlara gelmeye devam ediyor. Öncelikle böylesine başarılı bir yapımı kutlamak gerekiyor ve daha nice 14 yıllar dilemek gerekiyor. Gerçekten ülkemizdeki en başarılı dizilerinden birisi sorulduğunda ilk gösterilecek bizi bana göre Arka Sokaklar dizisidir. Neden, çünkü Arka Sokaklar dizisi tam 13 yılı geride bıraktı ve 14. sezonuna başladı. Dile kolay dizi başladığında yeni doğan çocuklar artık liseye gitmeye başladılar. Böylesine başarılı bir yapımı ortaya çıkaran Erler film’in sahibi İlker İnanoğlu’nu da buradan tebrik ediyoruz.

Arka Sokaklar 14. Sezon Reyting Sonuçları Nasıl?Arka Sokaklar 14. sezon reyting sonuçları

Gelelim Arka Sokaklar dizisinin almış olduğu sonra izlenme oranlarına. Sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisi 2019-2020 sezonunda da Kanal D ekranlarında kaldığı yerden devam edecek. Geçtiğimiz yıllarda oldukça yüksek reyting oranı almayı başaran Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda 14. yılına girerken yine almış olduğu reytinglerde adından sıkça söz ettirecek gibi görünüyor. 13 sezonu geride bırakan Arka Sokaklar dizisi geçtiğimiz yıl 12/13 oranlarında bile Total reyting alarak Cuma günlerinin en çok izlenen dizisi olmayı başarmıştı. Yeni sezona da diğer dizilerden erken başlayan Arka Sokaklar 14. sezonu ile 13 Eylül 2019 Cuma günü ekrana geldi Kanal D’de. Arka Sokaklar 13 Eylül 2019 Reyting sonuçlarına sizlere bu sayfada paylaşacağız.

Arka Sokaklar dizisi Yeni Sezon Reyting SonuçlarıHercai dizisi Arka Sokaklar Reyting Sonuçlarını Nasıl etkiledi?

Öncelikle belirtmemiz gerekir ki 13 sezondur kesintisiz olarak neredeyse her hafta ilk sırada yer almaya devam eden Arka Sokaklar dizisi ilk defa geçtiğimiz yıl hercai dizisinin başlaması ile reytinglerde gerilemeye başladı. ATV ekranlarında yayınlanan hercai dizisi Cuma günlerine damga vurarak çok yüksek oranlarda reyting alınca ister istemez Arka Sokaklar dizisinin reytingleri düşmeye başladı. Hercai dizisi Cuma günlerini altüst edince Show TV ekranlarında yayınlanan Gülperi dizisi de erken final yapmak zorunda kalmıştı. Kısacası hercai dizisinin başlaması Arka Sokaklar dizisini olumsuz etkilemiş ve reytinglerini düşürmüştür. Arka Sokaklar 14. sezonda reytinglerde nasıl bir sonuç alacak hercai dizisi başlayınca yine reytingler düşecek mi ilerleyen haftalarda izleyip göreceğiz.

Arka Sokaklar 14. Sezon Reyting Sonuçları NasılArka Sokaklar dizisi Yeni Sezon Reyting Sonuçları Nasıl? 2019-2020

Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında 2019-2020 sezonunda 14. sezonu ile ekrana gelmeye devam edecek. Özellikle kadroya yeni katılan isimler diziye ayrı bir renk katarken Arka Sokaklar dizisinden ayrılan oyuncuların da yokluğu oldukça belli olacak. Bizde bu sayfada Arka Sokaklar dizisi reytingleri paylaşırken diziye 14. sezonda gelen ve giden oyuncuları da sizler için detaylıca araştırdık. Merak edenler için Arka Sokaklar dizisine yeni gelen veya diziden ayrılan oyuncuları görmek için Tıklayın >> Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda gelen giden oyuncular 2019/2020

13 Eylül 2019 Cuma Arka Sokaklar Reyting Sonuçları AB TotalArka Sokaklar dizisinin 2019-2020 yıllarında alacağı reyting oranları şüphesiz Kanal D ekranlarını da yakından ilgilendiriyor. Geçtiğimiz yıl birçok dizisi erken final yapan Kanal D yine Cuma günleri yayınlanan Arka Sokaklar dizisine sığındı diyebiliriz. Çünkü Arka Sokaklar yıllardır Kanal D ekranlarının en sevilen ve en uzun ömürlü dizisi olarak göze çarpıyor. Yani şöyle diyebiliriz ki Kanal D ekranlarında Arka Sokaklar dizisi de olmasa doğru düzgün izlenecek bir dizi yok. Bu yüzden Kanal D Arka Sokaklar dizisine sonuna kadar sahip çıkmalı ve dizi ekibi için ne gerekiyorsa her türlü fedakarlığı yapmalıdır. Yeni oyuncular gerekiyorsa oyuncu kadrosunu güçlendirmeli, maddi konularda yüksek reytingler alabilmesi için her türlü fedakarlığı yapmalıdır.

Arka Sokaklar reytingleri yeni sezonda arttı mıTürk halkına böylesine mal olmuş ve her sezon ciddi izlenme oranları yakalamış olan Arka Sokaklar dizisinin yeni 14 sezonda da oldukça yüksek reytinglere ulaşması için hem Kanal D diziyi sık sık ekrana getirmeli hem de yeni oyuncular üzerine düşen görevi fazlasıyla yerine getirerek oyunculuk becerilerinin sonuna kadar zorlamalılar. Eğer bu başarıyı Arka Sokaklar ekibi gösterirse 14. sezonda yine yüksek reytingler almaya devam edecektir. Ancak hem hercai dizisinin başlaması hem de yeni sezonda başka dizilerinde ekrana gelecek olmasından dolayı Arka Sokaklar dizisinin işi gittikçe güçleşiyor.

Arka Sokaklar 14. Sezon 2019-2020 Reyting Sonuçları13 Eylül 2019 Cuma Arka Sokaklar Reyting Sonuçları AB Total

Yeni sezonuna 13 Eylül 1019 cuma günü başlayan Arka Sokaklar dizisinin alacağı Reyting sonuçlarını herkesten önce dizioyuncu.com sayfasında bulabilirsiniz. Arka Sokaklar dizisi geçmiş yıllarda gösterdiği başarıyı yeni sezonda da gösterecek mi 2019/2020 sezonu Arka Sokaklar dizisi için yeni bir başlangıç olacak mı yoksa düşük reytingler ile erken final haberleri yapılmaya başlanacak mı herkes gibi biz de oldukça merak ediyoruz. Ancak bu kadar emek verilmiş ve yıllardır devam eden bir dizinin hem izleyici tarafından sahip çıkılması hem de Kanal D ve Erler film tarafında desteklenerek daha nice yıllara devam etmesini gönlümüzden geçiriyoruz.

Arka Sokaklar reytingleri nasıl Hercai düşürdü müArka Sokaklar dizisinin 14. sezonda alacağı Reyting sonuçlarına bu sayfada sizlerle paylaşmaya devam edeceğiz. Yeni sezon öncesinde Arka Sokaklar dizisinin almış olduğu reytingleri de sizlerle yine bu sayfada paylaşmak istiyoruz. Arka Sokaklar dizisi Cuma günlerine damga vururken hercai dizisinin başlamasıyla nasıl gerilediğini aşağıda sizlere paylaşmış olduğumuz son bölümlerin reyting sonuçlarından da rahatça anlayabilirsiniz. İşte Arka Sokaklar dizisinin son almış olduğu reyting sonuçları ve sıralamadaki değişimleri.

Arka Sokaklar dizisinin son reyting sonuçları Total sıralamaArka Sokaklar Yeni Sezon Reyting Sonuçları Nasıl? Yeni başlayan 14. Sezondaki İzlenme Oranları (2019-2020) nasıl olacak bu konularda paylaşımlarımız devam edecektir. Sizlerde yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yorum olarak yazınız. Şimdiden teşekkürler..

Yorum yaz

4 Yorum

  1. Avatar AŞIRI GÜZEL ARKA SOKAKLAR

    ARKA SOKAKLAR ÖMÜR BOYU DEVAM ETMESİ İÇİN REYTİNG YÜKSEK OLMASI LAZIM LÜTFEN BOL İZLEYİN LÜTFEN ÇOK İZLEYİN LÜTFEN 5 KEZ VERİLEN 15 DAKİKALIK REKLAMLARI İZLEYİN LÜTFEN BİTİŞ MÜZİĞİ DİNLEYİN REYTİNG YÜKSEK OLMASI İÇİN İZLEYİN ARKA SOKAKLAR BİTMEZ

  2. Bence ilerleyen zamanlarda arka sokaklar tekrardan zirvede olacak…Ferhat ile şirin başlayınca bakalım neler olacak… Çünkü 400 bölümlerinde hep zirvede oldu… İnşallah hep zirvede olacak…

  3. Avatar EFSANE DİZİ REYTİNG KRALI

    ARKA SOKAKLAR OYUNCULARI ÖZLEM ÇINAR VE UGUR PEKTAŞ GERİ DÖNSÜN LÜTFENNNNN ERLER FİLME SÖYLER MİSİN

Etiketler