Arka Sokaklar Poyraz Kimdir? Cenk Gürpınar

15.02.2022
1.293

Bu konumuzda Arka Sokaklar Poyraz Kimdir?, Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Poyraz karakterini yakından tanıtacağız. Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisinin senaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul ikilisi birlikte kaleme almaktadır. Yıllar geçmesine rağmen cuma gününün en çok izlenen dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde yeni katılan Poyraz karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu konumuzda Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Poyraz karakterini yakından tanıtacağız ve Arka Sokaklar dizisi Poyraz karakteri kimdir? Arka Sokaklar dizisi Poyraz karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Poyraz Karakteri Kimdir?

Arka Sokaklar Poyraz Kimdir Cenk GürpınarYönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Poyraz karakterinin nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi yoktur. Bizler, Kanal D’nin reyting rekortmeni Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Poyraz karakterinin nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Poyraz Kimdir?

Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Poyraz karakterine başarılı oyuncumuz Cenk Gürpınar hayat verecektir. Bizde sizler için Arka Sokaklar ekibine yeni dahil olan oyuncumuz Cenk Gürpınar’ı yakından tanıtacağız ve Cenk Gürpınar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa hangi proje ile geçmiştir? Resmi İnstagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Cenk Gürpınar Kimdir?

38 yaşındaki oyuncumuz Cenk Gürpınar 7 Ocak 1984 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Üniversitesi Rus Dili ve Edebiyatı bölümünden mezun olan Cenk Gürpınar daha sonra Beykent Üniversitesi Sahne ve Gösteri Sanatları Yönetimi Bölümünde eğitimini tamamlamıştır. Kamera karşısına ilk defa 2006 yılında yayınlanan Esir Kalpler isimli dizi ile geçen oyuncumuz kariyerindeki asıl çıkışı Acemi Cadı dizisinde canlandırdığı Cenk karakteri sayesinde yakalamıştır. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan ve hala aktif olarak sahne alan Cenk Gürpınar kamera karşısında en son Vatanım Sensin dizisiyle geçmiştir ve oyuncumuz bu sezon Arka Sokaklar dizisiyle ekranlarda olacaktır.

Cenk Gürpınar Yer Aldığı Diziler

Esir Kalpler
İlk Göz Ağrısı
Hayat Bilgisi
Acemi Cadı
Selena
Milyonda Bir
İstanbul Çocukları
Sensiz Yaşayamam
Deniz Yıldızı
Bir Zamanlar Osmanlı: Kıyam
Vatanım Sensin
Arka Sokaklar

Cenk Gürpınar Resmi İnstagram Hesabı

Arka Sokaklar dizisine Poyraz karakteriyle katılan oyuncumuz Cenk Gürpınar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Cenk Gürpınar’ın Instagram da 25 gönderisi ve yaklaşık olarak 4 bin takipçisi vardır. Cenk Gürpınar’ın resmi Instagram hesabı: @cenkbey

Cenk Gürpınar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Yakışıklı oyuncumuz Cenk Gürpınar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiş ve araştırılmıştır. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden oyuncumuz Cenk Gürpınar 2017 yılında Beyoğlu Belediyesi Evlendirme Dairesi’nde aile arasında düzenlenen bir törenle yazar sevgilisi İnci Doğruer ile dünya evine girmiştir.

Bu konumuzda Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Poyraz karakterini ve Poyraz karakterine hayat veren oyuncumuz Cenk Gürpınar’ı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..