Arka Sokaklar Pınar Neden Yok? Diziden Çıktı Mı, Geri Gelecek Mi

19.02.2024
335

Arka Sokaklar Pınar neden yok? Diziden çıktı mı, geri gelecek mi? Sorularını sizler için cevaplamaya çalışacağız. Başrollerini Zafer Ergin, Özgür Ozan, Özlem Çınar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı Arka Sokaklar dizisi D Media imzalıdır. Televizyon tarihinin en uzun soluklu dizlerinden olan Arka Sokaklar Pınar rolünün diziden çıkıp çıkmadığı da merak edilmiştir. Bu içeriğimizde Arka Sokaklar Pınar’ın neden dizide olmadığını açıklayacağız.

Arka Sokaklar Pınar Neden Yok?

Kanal D’nin sevilen dizisi Arka Sokaklar Pınar rolü, Rıza Baba’nın kızıdır. Pınar rolü, 31 Temmuz 2006 yılında yayın hayatına başlayan Arka Sokaklar dizisinde 1. Bölümden beri yer almaktadır. Ana karakterlerinden olan Pınar rolünü daha önce bir çok oyuncu canlandırmıştır. Bu oyuncular Pınar Aydın, Sitare Bilge ve İpek Yaylacıoğlu Usta’dır. Son olarak ise Elvan Dişli’nin canlandırdığı Pınar rolü Arka Sokaklar dizisinden çıkmıştır bu nedenle de dizinin yeni bölümünde yoktur.Arka Sokaklar Pınar Neden Yok? Diziden Çıktı Mı

Arka Sokaklar Pınar Diziden Çıktı Mı?

Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar dizisi Pınar karakterini başarılı oyuncumuz Elvan Dişli canlandırmaktadır. İlk bölümden beri kadroda yer alan Pınar karakterini daha önce Pınar Aydın, Sitare Bilge ve İpek Yaylacıoğlu Usta gibi isimlerde canlandırmıştır. Ancak 1. Bölümden itibaren kadroda bulunan Pınar diziden çıkmıştır. Bu sebeple de Arka Sokaklar dizisinin yeni bölümlerinde yer almayacaktır.

Arka Sokaklar Pınar Diziden Neden Ayrıldı?

Yukarıda da belirttiğimiz gibi Pınar, Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıştır. İzleyiciler bu ayrılığın sebebi de merak etmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Pınar karakteri, Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar’da 1. Bölümden beri yer almaktadır. Daha önce bir çok farklı isimlerin canlandırdığı bu karakter, senaryo gereği diziye veda etmiştir. Yani Pınar karakterinin hikayesi bittiği için Arka Sokaklar’dan ayrılmıştır.

Arka Sokaklar Pınar Geri Gelecek Mi?

Senaryo gereği diziden ayrılan Pınar karakterini canlandıran oyuncular daha önce bir çok kez değişmişti. Son olarak Elvan Dişli’nin hayat verdiği Pınar rolü hikayesi bittiği için diziden ayrılmıştır. Kısacası Elvan Dişli kadrodan kendi isteğiyle değil senaryo gereği çıkmıştır. Pınar rolünün çekimleri İstanbul’da devam eden Arka Sokaklar dizisine geri gelip gelmeyeceği de merak edilmiştir. Pınar, Arka Sokaklar dizisine geri gelmeyecektir.

Arka Sokaklar Pınar neden yok? Diziden çıktı mı, geri gelecek mi? Sizler için araştırdık. Sizlerde konumuz hakkında ki düşüncelerinizi aşağıda ki yorum kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..