Arka Sokaklar Nerede Çekiliyor? Yeni 14. Sezon Çekim Yerleri Mekanları 2019-20

Yorum Yap 345 kez izlendi

Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda nerelerde çekiliyor yeni çekimlerin yapıldığı mekanlar nereler, Arka Sokakların çekimlerinin yapıldığı yerler nereler, İstanbul’da hangi mahallelerde setler kuruldu bu konularda sizlere detaylar yazacağız. Arka Sokaklar Nerede Çekiliyor? Yeni 14. Sezon Çekim Yerleri Mekanları 2019-2020 sezonunda oyuncuları bulabileceğiniz İstanbul semtleri ve mekanlarını buraya yazacağız. Arka Sokaklar dizisi Erler Film yapımcılığında yayınlanırken Türker İnanoğlu imzası taşıyor. Arka Sokaklar dizisi yönetmenliğini de Orhan Oğuz üstleniyor.

Arka Sokaklar Nerede Çekiliyor? (Yeni 14. Sezon)

Arka Sokaklar dizisi yeni sezon çekimleri İstanbul’da gerçekleştiriliyor. Bu zamana kadar bir çok ilde çekilen Arka Sokaklar dizisi yeni sezonu İstanbulda çekilecek. Ancak daha önceki sezonlarda Arka Sokaklar dizisi Şanlıurfa ve Diyarbakır’da gerçekleştirildi. Bir çok ilde gerçekleşen Arka Sokaklar dizisinin öncelikli ana binası İstanbul İl Emniyet Müdürlüğü binası.

Arka Sokaklar 2019-2020 Nerede Çekiliyor? Yeni Sezon Çekimlerin yapıldığı yerler neresi?

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda çekimler öncelikle kapalı mekan İstanbul Emniyet Müdürlüğü’nde gerçekleşiyor. İstanbul Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştirilen çekimlerin mekanı İstanbul Vatan Caddesinde. İstanbul Emniyet Müdürlüğü İstanbul Vatan Caddesinde yer alıyor. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda yeni yerler katıldı çekim mekanları olarak. Yeni çekim mekanlarının adreslerini de sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar yeni sezonunda çekim mekanı olarak belirlenen yeni yerlerden birisi de Mesut’un yeni açtığı Gazi’nin Yeri çay ocağı. Gazi’nin Yeri çay ocağında Mesut’un çekimleri gerçekleşecek. Bacağı sakatlanan ve fizik tedavi görmeyi reddeden Mesut yeni bir çay ocağı açıyor Rıza Baba’nın ayarlaması ile. Mesut gününün çoğunu artık bu çay ocağında geçiriyor ve bu yüzden de ekibin yarı günü artık Mesut’un yeni mekanı Gazi’nin Yeri’nde geçiyor. Mesut’un açtığı Gazi’nin Yeri çay ocağı İstanbul’un neresinde? İstanbul’un hangi semtinde mahallesinde gerçekleşiyor çekimler bilgilendirmesini en kısa sürede paylaşacağız.

Arka Sokaklar Yeni Sezon iç ve dış Çekimleri Hangi mahallede yapılıyor?

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda çekimler hem iç hem de dış mekanlarda gerçekleştiriyor. Arka Sokaklar dizisi çekimleri genel olarak Emniyet Müdürlüğünde gerçekleştiriliyor. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda dış çekimler İstanbul’un çeşitli alanları kullanılıyor. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda dış çekim mekanları olarak Beyoğlu, İstiklal Caddesi ve Taksim çevresi kullanılıyor Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda da bu mekanlar artacaktır yeni adres bilgilerini de sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar gazinin yeri neresi?

Arka Sokaklar dizisinde Mesut’un vurulması ile malulen emekli olması gündeme gelmişti. Sonunda olan oldu ve Mesut emekli oldu. Gazi olarak malulen emekli olan Mesut bir mekan açarak adını da Gazinin yeri koydu. Ekrana gelecek olan yeni bölümde gazinin yeri neresi diye merak edenler olabilir. İşte Arka Sokaklarda gazinin yeri nerede sorusuna görsek yanıt:

Arka Sokaklar gazinin yeri neresi

Arka Sokaklar dizisi Gazinin yeri nerede nasıl gidilir?

Sevilen dizide Mesut’un dizide pasif rolde olacağını düşündüyseniz yanıldınız, belki eskisinden de aktif olacak. Arka Sokaklar Gazinin yeri nerede nasıl gidilir sorusuna hemen cevap verelim. Burası İstanbul’da Ağva yolu üzerindeki mekanlardan birisi. Oldukça nezih bir alan olan bu mekanda bir süre çekimler devam edecek. Şile’yi geçip KARADENİZ KIYISI İLE İLERLERKEN OLDUKÇA GÜZEL MEKANLAR GÖRÜR iSTANBULLULAR. iŞTE ONLARDAN BİRİSİDİR GAZİNİN YERİ, TABİKİ DİZİDEKİ ADI ÖYLE..Arka Sokaklar Gazinin yeri nerede nasıl gidilir

Arka Sokaklar Gazinin yeri mekanda ekip çay içerken:Arka Sokaklar Gazinin yeri yeni sezon çekim mekanları