Arka Sokaklar Mesut ve Volkan Vuruldu Öldü mü (522. Bölüm) Yeni Sezon

1 Yorum 2.537 kez izlendi

13 Sezondur devam eden Arka Sokaklar dizisinde sezon finali yine nefesleri kesecek gibi görünüyor. Arka Sokaklar 521. bölümde sezon finalinde Mesut ve Volkan Vuruldu gerçekten Öldüler mi diziden ayrılacaklar mı Arka Sokaklar (522. Bölüm) 14. Yeni Sezonda neler olacak Arka Sokaklar yeni sezonda Mesut ve Volkan olacak mı yoksa diziden ayrılacaklar mı diye merak edenler olmuştur.

Arka Sokaklar 522. Bölüm özeti Yeni Sezon TüyolarıArka Sokaklar 521. Bölüm Sezon Finali Mesut ve Volkan Vuruldu Öldü mü

13 sezonu geride bırakan Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında cuma günleri ekrana gelmeye devam ediyor. 14 Haziran cuma günü yayınlanacak olan 521. bölüm ile sezon finali yapacak olan ve yıllardır Kanal D ekranlarında yayınlanan ve kanalı adeta sırtlayan Arka Sokaklar dizisinde sezon finali oldukça hareketli geçecek ve 14 hazirandaki 521. bölümde silahlar hiç susmayacak. Arka Sokaklar dizisinin nefes kesecek olan sezon finalinde Mesut ve Volkan’ın vurulma sahneleri var. Mesut’a alıştık her sezon finalinde vuruluyor ve ona bir şey olmaz bizce ama Volkan karakterinin vurulup öleceği ve yeni sezonda dizide olmayacağı belirtiliyor.

Arka Sokaklar Mesut ve Volkan Vuruldu Öldü müArka Sokaklar Sezon Finalinde Volkan Vuruldu Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Arka Sokaklar dizisinin sezon finali oldukça heyecanlı bir bölüme sahne oldu. Arka Sokaklar 521. bölüm sezonun son bölümüydü ve 13. sezonu geride bıraktığımız son bölümde heyecan dolu sahneler yaşandı. Arka Sokaklar 2019 sezon finalinde herkesi şok eden bir gelişme yaşandı. Dizinin sezon finalinde Volkan vuruldu ve yere yığıldı, Volkan ağır yaralandı ve hastaneye kaldırıldı. Ancak Arka Sokaklar dizisinin sezon finalindeki bu kuşunla vurulması sonrasında Volkan öldü mü, Volkan ölecek mi diziden çıkacak mı, Boğaç Aksoy’un canlandırdığı Volkan karakteri Arka Sokaklar dizisinden ayrılacak mı? soruları çok merak edilmeye başlandı.

Arka Sokaklar Sezon finali Volkan vuruldu öldü müArka Sokaklar Sezon Finalinde vurulan ve ölen Volkan Yeni Sezonda dizide olmayacak: Boğaç Aksoy‘un canlandırdığı Volkan karakteri Arka Sokaklar dizisinin sezon finalinde adeta kurşunların hedefi oldu ve oyuncu vuruldu. Daha önce aracın içindeyken bombalar patlamış ancak Volkan ölmemişti.

Fakat Volkan karakterinin sezon finali sahnesinde kurşunların hedefi olacağı ve oyuncunun vurulup öleceği diziden ayrılacağı belirtildi. Yeni sezonda Volkan Arka Sokaklar dizisinde olmayacak çünkü yeni bir dizide ekrana gelmeye başlayacak Boğaç Aksoy’un oynadığı Volkan karakteri diziden vurulup ölerek ayrılacak.

Boğaç Aksoy’un canlandırdığı Volkan karakteri Arka Sokaklardan Neden Çıktı Ayrıldı mı?

Boğaç Aksoy’un oldukça başarılı bir rolde oynadığını ve Volkan karakterinin Arka Sokaklar dizisindeki en sevilen oyunculardan birisi olduğunu hemen belirtelim. Ancak oyuncunun diziden çıkıp başka bir dizide rol alacağı ve daha önemli bir rol teklifinin geldiği sosyal medyada oldukça dillendirilmişti. Volkan karakterindeki Boğaç Aksoy’un Arka Sokaklardan sonra hangi dizide nasıl bir rolde oynayacağı şimdilik belirsiz olsa da oyuncunun çok sevildiği ve Arka Sokaklar dizisinden ayrılmasına yapımcının razı olmadığı ve oyuncunun ücretinin artırılarak yeni sezonda da devam etmesinin önerildiği de belirtiliyor.

Bakalım Boğaç Aksoy’un son kararı ne olacak diziden çıkacak mı yoksa 14. sezonda da diziye devam edecek mi? Sizce Arka Sokaklar’da Volkan karakterini canlandıran Boğaç Aksoy diziden ayrılacak mı yoksa devam mı edecek? İşte sizler için hazırladığımız ve gelecek sezon kimlerin kesin olarak ayrıldığını yazdığımız konumuz.. Tıklayın >>>

Arka Sokaklar 14. Sezon Diziden Ayrılan Oyuncular Kimler? 2019-2020

Arka Sokaklar Sezon finalinde Mesut ölecek miArka Sokaklar 521. Bölüm Sezon Finalinde Mesut Vuruldu Öldü mü? Diziden Çıktı mı?

Mesut deyince akan sular durur biliyorsunuz. Mesut vurulsa da ölmez ölse de geri diridir. Arka Sokaklar dizisinin 521. bölümünde Mesut vuruluyor ancak öleceğini diziden çıkacağını söyleyenler yine şaşıracak her sezon finalinde vurularak diziden çıkıp çıkmayacağı merak konusu olan Mesut yine ölmeyecek dimdik ayakta kalacak. Ekip için oldukça zor bir gün olacak çünkü sezon finalleri zorlu geçer. İlk önce Volkan ekip olarak girilen bir çatışmanın tam ortasında vurulur, Volkan’ın durumu ekip için yıkım olur. Çünkü Volkan gerçekten ölmüştür. Volkan’ın ölmesine başta Rıza baba olmak üzere herkes oldukça üzülmüş ve adeta herkes şok olmuştur.

Arka Sokaklar dizisi Sezon Finalinde Mesut kovalamacada vuruldu Öldü mü? 14. Sezonda Mesut olacak mı?

Diğer taraftan Tekin ev ahalisine Amerika’ya gideceğini söyler. Arka Sokaklar dizisinde sezon finalinde Tekin’in Amerika’ya giderek diziden çıkacağını düşünenler olabilir. Tekin’in Amerika’ya gideceğini duyan Hüsnü hem sevinir hem de çok şaşırır. Aylin ise Hakan’a bir mektup bırakmıştır ve evi terk etmiştir. Mesut ise Arka Sokaklar dizisinin 13. sezon finalinde bir kovalamaca sırasında vurulur. Mesut’un kovalamacada vurulmasıyla Mesut Arka Sokaklar dizisinden ayrılacak mı yeni sezonda Mesut olacak mı Mesut vuruldu ölecek mi gibi sorular sorulsa da kesinlikle Mesut’a bir şey olmayacak.Arka Sokaklar 521. bölüm Volkan ve Mesut öldü diziden çıktı mı

Zaten vurulmaya alışık olan Mesut yine paçayı kurtaracak ve yeni sezonda Arka Sokaklar dizisine devam edecek. Selin ve diğerleri hemen Mesut’un yardımına koşsa da Mesut’a ne olacağı yeni sezonda yani 522. bölümde belli olacak. Ama şimdiden söyleyelim, Arka Sokaklar dizisinin 522. bölümünü merak edenler için 14. Sezonun ilk bölümü olacak olan 522. bölümde Mesut sapasağlam ayakta olacak. Yani Mesut ölmeyecek diziden çıkmayacak, 14. sezonda da Arka Sokaklar dizisine devam edecek.

Arka Sokaklar 522. Bölümde Neler Olacak? Yeni Sezon Tüyoları

Arka Sokaklar 522. Bölüm özeti tüyoları ve neler olacağı konusunda açıkça belirtelim ki yeni 14. sezonda yine Mesut aramızda olacak. Ancak Volkan ile ilgili aldığımız son haberler oyuncunun diziden ayrılıp yeni bir diziye başlayacağı yönünde. Umarız kararı değişir ve sevilen bir isim olan Volkan karakteri Arka Sokaklar dizisine yeni sezonda devam eder ve 522. bölümde onu yeniden dizide görürüz. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonda da kaldığı yerden devam edecek ve 522. Bölüm özeti tüyoları burada sizlere yeni sezon fragmanı ile birlikte sunulacak. Diziden ayrılan tüm oyuncuları ve yeni sezonda yeni gelen oyuncuları sizlere tek tek açıkladığımız konumuza mutlaka göz atmanızı öneriyoruz:

Arka Sokaklar 14. Yeni Sezon Ne Zaman Başlayacak? (2019-2020)

Arka Sokaklar 522. Bölüm özeti yeni sezon tüyoları burada sizlere sunulacak ve yeni gelişmeler okurlarımıza yaz boyu buradan paylaşılacaktır…

Arka Sokaklar 2019-2020 14. Sezon Diziden kesin çıkan Ayrılan Oyuncular

Yorum yaz

1 Yorum

Etiketler