Arka Sokaklar Medar Kimdir? (Şekip Taşpınar)

Bu konumuzda sizlere yıllardır Kanal D ekranlarında izleyicilerle buluşan Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Medar karakterini yakından tanıtacağız. Arka Sokaklar Medar Kimdir? Arka Sokaklar Medar karakteri rolünü kim canlandırıyor? 2006 yılından beri Kanal D ekranlarında izleyicileriyle buluşan dizi 15. sezonda olmasına rağmen hâlâ aldığı reytinglerle zirvede ki yerini korumaya devam etmektedir. Türk televizyon tarihinin en uzun dizilerinden olan Arka Sokaklar dizisinin yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz oturmaktadır.

Arka Sokaklar Medar KimdirDizinin yapımını Erler film üstlenirken senaryosunu Ahmet Yurdakul kaleme almaktadır. Başrollerini, Zafer Ergin, Şevket Çoruh, Özgür Ozan, Oya Okar, İlker İnanoğlu, Alp Korkmaz ve Ozan Çobanoğlu’nun paylaştığı diziye her yıl birbirinden başarılı oyuncular dahil olmaktadır. 15. sezonunda olan diziye yeni bir karakter dahil olmuş ve bu karakter izleyiciler tarafından merak edilmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Medar karakterini yakından tanıtacağız ve Arka Sokaklar dizisi Medar kimdir? Arka Sokaklar dizisi Medar karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Medar Karakteri Kimdir?

Türk televizyonun en uzun süren dizilerinden biri olan Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Medar karakteri, terör örgütünün lideri olarak karşımıza çıkacaktır. Birçok terör örgütünde liderlik yapan Medar; acımasız ve cesaretli biridir. Daha önce birçok polisimizi şehit etmiş olan Medar’ı yakalamak için tüm ekip seferber olacaktır. Ancak Medar tahmin edilene daha tehlikeli ve kolay kolay yakalanacak biri değildir. Güncelleme (14 Nisan 2021): Arka Sokaklar dizisine 581. bölüm itibarıyla dahil olan Medar karakteri, örgütü yönetmekte ve ekibi oldukça da uğraştırmaktadır. Medar daha önce bir polis şehit ettiği için ekip Medar’a oldukça öfkelidir.

Arka Sokaklar Medar Kimdir?

15 yıldır ekranlarda ki yerini koruyan Arka Sokaklar dizisinde yer alan Medar karakterine başarılı oyuncumuz Şekip Taşpınar hayat vermektedir. Bizde sizler için oyuncumuz Şekip Taşpınar’ı daha yakından tanıtacağız ve Şekip Taşpınar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Kamera karşısına en son hangi dizi ile geçmiştir? Aslen nerelidir? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.Şekip Taşpınar Arka Sokaklar dizisinde Medar

Şekip Taşpınar Kimdir?

52 yaşında ki başarılı oyuncumuz 10 Şubat 1969 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Aslen de Ankara’lı olan oyuncumuz, Hacettepe Üniversitesi Ankara Devlet Konservatuvarı’ndan mezun olmuştur. Tiyatroyla Ankara Halk Oyuncuları Tiyatrosu’nda tanışan Şekip Taşpınar, daha sonra  Ankara Devlet Konservatuvarı’nda eğitim görmüş ve mezun olduktan sonra burada çalışmaya başlamıştır. Çukurova Üniversitesi Devlet Konservatuvarı’nda oyunculuk, diksiyon, fonetik dersleri veren Şekip Taşpınar, tiyatro oyunculuğunun yanı sıra yönetmenliği de yapmaktadır. Aynı zamanda seslendirme sanatçısı olan oyuncumuz kamera karşısına ilk defa 2005 yılında yayınlanan Beyaz Gelincik dizisiyle geçmiştir. Kariyerinde ki asıl çıkışı ise Kurtlar Vadisi Pusu dizisinde hayat verdiği Cevat karakteriyle yakalayan oyuncumuzun kamera karşısına en çok geçtiği dizi ise 2020 yılında yayınlanan Arıza dizisidir.

Şekip Taşpınar Yer Aldığı Diziler

2005 – Beyaz Gelincik
2009 – Kurtlar Vadisi Pusu (Cevat Akarsu)
2010 – Behzat Ç. Bir Ankara Polisiyesi (Rüstem)
2011 – Tek Başımıza (Samet)
2012 – Karadayı (Faruk)
2013 – Şefkat Tepe (Mahmut)
2016 – Cesur Yürek (Gevaşlı)
2020- Arıza (Şehmuz)
2021 – Arka Sokaklar (Medar)

Şekip Taşpınar Resmi İnstagram Hesabı

Daha önce birçok başarılı projede yer alan usta oyuncumuz Şekip Taşpınar, sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi instagram hesabından yer aldığı işlerle ve özel hayatıyla ilgili sık sık paylaşım yapan oyuncumuz Şekip Taşpınar’ın instagram da 756 gönderisi ve yaklaşık olarak 8 bin takipçisi vardır. Şekip Taşpınar’ın resmi instagram hesabı: @sekiptaspinarArka Sokaklar dizisi Medar karakteri kim

Şekip Taşpınar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Bu sezon Arka Sokaklar dizisinde hayat vereceği Medar karakteriyle ekranlarda olacak olan oyuncumuz Şekip Taşpınar evlidir. Oyuncumuz 23 Temmuz 2016 yılında eşi Berna Özdemir Taşpınar ile dünya evine girmiştir. Mutlu bir evlilikleri olan çiftimizin henüz çocuğu yoktur.

Arka Sokaklar Medar – Şekip Taşpınar Kıyafetleri

Usta oyuncumuz Şekip Taşpınar bu sezon Kanal D’nin reyting rekortmeni Arka Sokaklar dizisiyle ekranlarda olacaktır. Bizde sizler için ilerleyen günlerde, Cuma günlerinin en çok izlenen dizisine yeni katılan oyuncumuz Şekip Taşpınar’ın özel hayatında ve Arka Sokaklar dizisine giydiği, ceket, pantolon, mont, kaban, gömlek, kazak, ayakkabı gibi tüm kıyafetlerini marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşacağız.

Bu konumuzda sizlere Kanal D’nin reyting rekortmeni Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Medar karakterini ve bu karaktere hayat veren usta oyuncumuz Şekip Taşpınar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arka Sokaklar Medar Kimdir? (Şekip Taşpınar) hakkında bilgiler verdik. Arka Sokaklar Dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler