Arka Sokaklar Komiser Seval Aslan Kimdir? Burcu Kara

27.11.2023
1.211

Arka Sokaklar komiser Seval Aslan kimdir? Yakından tanıtacağız. Kanal D’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Arka Sokaklar, 18 yıldır aralıksız olarak cuma akşamları izleyici karşısına çıkmaktadır. Arka Sokaklar dizisi komiser Seval Aslan karakterini Burcu Kara canlandıracaktır. Bu içeriğimizde Arka Sokaklar komiser Seval Aslan karakterini ve komiser Seval Aslan’ı canlandıran oyuncumuz Burcu Kara’yı yakından tanıtacağız.

Arka Sokaklar Komiser Seval Aslan Karakteri Kimdir?

Yapımcılığını Erler Film ve D Media’nın üstlendiği Arka Sokaklar dizisi Komiser Seval Aslan karakteri, 18. Sezon da ekibe dahil olmuştur. Dizinin ana karakterlerinden olan Komiser Seval Aslan, dengeleri değiştirecektir. Komiser Seval Aslan karakteri hakkında daha detaylı bilgilere ulaşınca sayfamızdan paylaşmaya devam edeceğiz.Arka Sokaklar Seval Aslan Kimdir Burcu Kara

Arka Sokaklar Komiser Seval Aslan Kimdir?

Ana karakterler arasında yer alan Komiser Seval Aslan’ı başarılı oyuncumuz Burcu Kara canlandıracaktır. Bizlerde Burcu Kara kimdir? Daha önce hangi dizi ve film projelerinde rol almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman çıkmıştır? Evli mi, sevgilisi var mı? Instagram kullanıcı adı nedir? Sorularına en iyi şekilde cevap vermeye çalışacağız.

Burcu Kara Kimdir?

1 Mart 1980 yılında Bursa’da dünyaya gelen Burcu Kaya, Eskişehir Anadolu Üniversitesi İktisat Bölümünden mezun olmuştur. Burcu Kara, üniversitede okuduğu yıllarda aynı zamanda yerel kanallarda da sunuculuk yapmıştır. Daha sonra ise Bursa’ya dönmüş ve yatırım uzmanlığını yapmaya başlamıştır. Ancak bu işten keyif almadığı için İstanbul’da diksiyon ve spikerlik kursuna kaydolmuştur. Aynı zamanda tiyatro oyuncusu olan Burcu Kara kamera karşısına ilk defa 2004’te Haziran Gecesi dizisinin da rol alarak geçmiştir.

Arka Sokaklar dizisi Komiser Seval Aslan

Arka Sokaklar dizisi Komiser Seval Aslan

Burcu Kara Rol Aldığı Diziler ve Filmler

Haziran Gecesi (Duygu) (2004) – TV Dizisi
Dünyayı Kurtaran Adamın Oğlu (Prenses Maya) (2006) – Sinema Filmi
Elveda Derken (Zeynep) (2007-2008) – TV Dizisi
İpsiz Recep (Ayşe) (2008-2009) – TV Dizisi
Maskeli Balo (Zeynep) (2010) – TV Dizisi
Kirli Beyaz (Zeynep) (2010) – TV Dizisi
Romantik Komedi: Aşk Tadında (Zeynep) (2010) – Sinema Filmi
Yıllar Sonra (Seda) (2011) – TV Dizisi
Tozlu Yollar (Feraye) (2013) – TV Dizisi
Romantik Komedi 2: Bekarlığa Veda (Zeynep) (2013) – Sinema Filmi
Tatar Ramazan (Ebru) (2013-2014) – TV Dizisi
Milat (Gökçe) (2015) – TV Dizisi
Kördüğüm (Nihan) (2016) – TV Dizisi
Keşke Hiç Büyümeseydik (Serpil) (2018) – TV Dizisi
Şuursuz Aşk (2019) (Sezen) – Sinema Filmi
Kırmızı Oda (Zuhal) (2020) – TV Dizisi
Hakim (Başkomiser Ayşe Korkmaz) (2022) – TV Dizisi
Uçuş 811 (2023) (Azra)
Arka Sokaklar (Komiser Seval Aslan) (2023) – TV Dizisi

Burcu Kara İnstagram Kullanıcı Adı

Sosyal medyayı aktif kullanan oyuncumuzun Instagram kullanıcı adı da merak etmiştir. Bizlerde bu nedenle araştırdık. Instagram hesabından özel hayatı ve rol aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan Burcu Kara’nın Instagram’da yaklaşık 4000 gönderisi ve 930 bin takipçisi bulunmaktadır. Burcu Kara’nın Instagram hesabı: @burcuukara

Burcu Kara Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuzun özel yaşamı da merak edilmektedir. Bizlerde bu sebeple araştırdık. Burcu Kara daha önce, 2011 yılında meslektaşı Buğra Gülsoy ile dünya evine girmiştir. Fakat ünlü çift anlaşamamıştır. Çiftin ilişkisi bir sene sürmüş ve daha sonra boşanmıştır. İki çocuk annesi oyuncumuz Burcu Kara 2016 yılında ise başarılı yapımcı, yönetmen ve senarist Fırat Parlak ile evlenmiştir. Çiftin mutlu eden bir birlikteliği vardır.

Burcu Kara’nın Kıyafetleri ve Elbiseleri

Bugüne kadar bir çok başarılı projede karşımıza çıkan Burcu Kara, Arka Sokaklar dizisi ile anlaşma sağlamış. Oyuncumuz Arka Sokaklar’ın önemli karakterlerinden olan Komiser Seval Aslan’a hayat verecektir. Bizlerde ilerleyen günlerde güzel oyuncumuz Burcu Kara’nın günlük yaşamında ve özellikle Arka Sokaklar dizisindeki bütün kıyafet ve elbiselerini sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar komiser Seval Aslan kimdir? Komiser Seval Aslan karakterini canlandıran oyuncumuz Burcu Kara’yı yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..