Arka Sokaklar Komiser Kadir Kimdir? Hasan Denizyaran

28.07.2023
1.087

Arka Sokaklar Komiser Kadir kimdir? Sizlerle paylaşacağız. Yapımcılığını D Media’nın üstlendiği Arka Sokaklar dizisinin senaryosunu Ozan Yurdakul, Sinan Yurdakul ve Metin Arslan kaleme almaktadır. Arka Sokaklar’a Komiser Kadir Korkmaz karakteri katılmıştır. Komiser Kadir Korkmaz karakterini genç oyuncumuz Hasan Denizyaran canlandıracaktır. Bizlerde Arka Sokaklar Komiser Kadir karakterini ve Komiser karakterini canlandıran oyuncumuz Hasan Denizyaran’ı yakından tanıtacağız.

Arka Sokaklar Komiser Kadir Karakteri Kimdir?

Arka Sokaklar Komiser Kadir Kimdir Hasan DenizyaranTürk televizyon tarihinin en uzun süren dizisi olan Arka Sokaklar’a yeni katılan Komiser Kadir Korkmaz karakteri, 18. Sezonda ekibe dahil olmuştur. Sonradan katılmasına rağmen ekibin önemli Komiserleri arasında yer alan Komiser Kadir Korkmaz karakterine başarılı oyuncumuz Hasan Denizyaran hayat verecektir. Arka Sokaklar Yeni Sezon (2023-2024) Tekrarları Ne Zaman, Saat Kaçta?:

Arka Sokaklar Komiser Kadir Kimdir?

Komiser Ali Kormaz karakterine sektörde kısa zamanda yükselen oyuncumuz Hasan Denizyaran hayat verecektir. Bizlerde Hasan Denizyaran’ı yakından tanıtacağız ve daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Kamera karşısına ilk defa ne zaman geçmiştir? Özellikle hangi proje ile tanınmıştır? Resmi Instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Sorularına en iyi şekilde cevaplayacağız.

Hasan Denizyaran

24 Temmuz 1993 yılında İzmir’de dünyaya gelen Hasan Denizyaran, İstanbul Aydın Üniversitesi Drama ve Oyunculuk bölümünden mezun olmuştur. Hasan Denizyaran, kamera karşısına ilk defa 2015 yılında Sungurlar isimli televizyon dizisi ile geçmiştir. Ertesi yıl Hayat Sevince Güzel dizisinde rol alan oyuncumuz aynı zamanda modellik yapmaktadır. Kariyerindeki çıkışı İşte Bu Benim Masalım dizisiyle yakalayan oyuncumuz özellikle Yalnız Kurt dizisinde canlandırdığı Altay/ Yiğit karakteriyle tanınmıştır. Popüler oyuncumuz en son Demir Kadın: Neslican filminde yer almıştır.

Hasan Denizyaran Yer Aldığı Diziler

2015 Sungurlar – Onbaşı Ahmet
2016 Hayat Sevince Güzel – Erkan Yıldız
2018 Elif – Akın
2019 Afili Aşk – Uğur
2021 İşte Bu Benim Masalım – Pamir
2022 Yalnız Kurt – Altay Kurdoğlu / Yiğit Yıldırım
2023 Arka Sokaklar – Komiser Kadir

Hasan Denizyaran Resmi İnstagram Hesabı

Son dönemin yıldızı parlayan isimler arasında yer alan Hasan Denizyaran, resmi Instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Instagram’da 121 gönderisi ve 193 bin takipçisi bundan yakışıklı oyuncumuz Hasan Denizyaran’ın resmi Instagram hesabı: @hasandenizyaran

Hasan Denizyaran Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Oyuncunun hayranları onun hayatında birinin olup olmadığını merak etti. Ancak Hasan Denizyaran özel hayatını gözlerden uzak yaşamaktadır. Bundan dolayı da bilinen bir sevgilisi yoktur. Yani, genç oyuncumuzun daha önce basına yansıyan sevgilisi olmamıştır. Bu nedenle de hayatında birinin olup olmadığı hakkında net bir bilgi yoktur.

Arka Sokaklar Komiser Kadir – Hasan Denizyaran Kıyafetleri

Yeteneğinin yanı sıra yakışıklılığıyla da dikkat çeken oyuncumuz sektörde kısa sürede yükselmiştir. Kısa zamanda tanınan oyuncumuz tarzıyla da büyük beğeni toplamaktadır. Yakışıklı oyuncumuz Hasan Denizyaran aynı zamanda modellik yapmaktadır. Bizler ilerleyen günlerde Hasan Denizyaran’ın Arka Sokaklar dizisi nde giydiği tüm kıyafetlerini ve kombinlerini markalıyla birlikte sayfamıza ekleyeceğiz.

Arka Sokaklar Komiser Kadir kimdir? Komiser karakterini canlandıran oyuncumuz Hasan Denizyaran’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..