Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Gerçekten Koronavirüs Oldu mu, diziden çıkacak mı?

Arka sokaklar dizisi 553. bölüm ile kaldığı yerden devam ediyor. Arka sokaklar dizisinin en önemli oyuncularından birisi Hüsnü Çoban. Özgür Ozan’ın canlandırdığı Hüsnü Çoban karakteri Arka sokaklar dizisinin 552. bölümünde koronavirüsü yakalandı. Coronavirüs olan Hüsnü Çoban hastaneye kaldırıldı. Hüsnü Çoban gerçekten hastalandı mı koronavirüse yakalandı mı insanlar merak ediyor.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Gerçekten Koronavirüs mü Oldu?

Son günlerde çekimlerine zorluklara rağmen devam eden Arka sokaklar dizisinde coronavirüs vakaları da gözardı edilmedi. Dizide en sevilen oyuncularından birisi olan Hüsnü Çoban karakteri koronavirüsü yakalanarak hastaneye kaldırıldı. Yoğun bakıma alınan Hüsnü Çoban bir süre entübe şekilde kalacak ve yaşam mücadelesi verecek. Solunum cihazı bağlanacak olan Hüsnü koronayı yenebilecek mi? Elbette bunların hepsi dizi gereği. Yani Hüsnü Çoban gerçekten coronavirüs olmadı.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Gerçekten Koronavirüs Oldu muHüsnü Çoban Gerçekten Koronavirüs Oldu mu, diziden çıkacak mı?

Daha önce Arka sokaklar dizisi çekimleri devam ettiği için coronavirüs için neden ara vermedi, niçin yayınlanmaya devam ediyor diğer diziler gibi sete neden ara vermiyor gibi birçok soru sorulmuştu. Arka sokaklar dizisinin oyuncuları ise alınan bütün önlemler ile birlikte çekimlere devam etmiş ve bu tedbirler sonrasında ayakta kalmayı başarmıştı. Çekimlerine devam ederken yeni bölümlerde korona virüs ile ilgili sahnelerde çekilmeye başlandı.

Bu sahnelerin birinde de dizinin en önemli oyuncularından birisi olan Hüsnü Çoban’a yer verildi. Senaryo gereği Hüsnü Çoban koronavirüse yakalandı ve hastaneye kaldırılarak yoğun bakıma alındı. Elbette bu sahneleri izleyenler Hüsnü Çoban gerçekten coronavirüs oldu mu yoksa dizi gereği senaryo icabı mı coronavirüs senaryosu yazıldı diye merak ediyorlar. Arka sokaklar dizisinde Hüsnü çoban gerçekten coronavirüs olmadı elbette. Sadece senaryo gereği çekilen sahneler de bu şekilde gösterildi.

Güncel (16 Nisan 2021): Senaryo gereği korona virüse yakalan Hüsnü Çoban halen Arka Sokaklar dizisinde önemli bir role sahipti. Senaryo gereği yakalanmış olduğu hastalığı yenmiş ve eski çevikliği ile birlikte ekipteki yerine devam etmiştir. Bu hastalık sürecini zor atlatmış olsa da yenik düşmemiştir.

Arka Sokaklar Hüsnü Çoban Gerçekten Koronavirüsten dolayı diziden çıkacak mı? Hayır diziden çıkması söz konusu değil. Hastalık gerçekten değil senaryo gereği diyoruz. Ayrıca Arka Sokaklar Dizisi 555. Bölümde Bitecek mi konumuza göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

2 Yorum

  1. Avatar ırmak çiçek

    inşallah hiç final olmaz ammin hüsnününde corana virüse yakalanmadığına çok sevindim

Etiketler