Arka Sokaklar Halis Kimdir? (Emre Fakıoğlu)

Cuma akşamları Kanal D ekranlarının vazgeçilmez dizilerinden bir tanesi olmaya devam eden Arka Sokaklar dizisi oyuncu kadrosuna yeni isimler eklemeye devam ediyor. Diziye dahil olan yeni isim ise Halis karakteri oldu. Arka Sokaklar Halis Kimdir?, Arka Sokaklar Halis karakterinin gerçek adı soyadı bilgileri önceki dizileri.. Gelin hep birlikte Arka Sokaklar dizisinde bu akşamdan itibaren göreceğimiz Halis karakterini ve ona hayat veren oyuncumuzu yakından detaylı bir şekilde inceleyip tanıyalım.Arka Sokaklar Halis Karakteri

Arka Sokaklar Halis Karakteri

Arka Sokaklar dizisine Halis karakteri iki sezon önce de dahil olmuştu. Mesleği komiserlik olan Halis karakteri iki sezon önce diziye dahil olduğunda Mesut komiser ile tartışmış ve kavga etmişlerdi. Usulsüz birtakım işlere karışmasının ardından hapse giren Halis karakteri halen hapiste yatmaktadır. Hatırlarsanız geçtiğimiz bölümlerde Rıza Baba’nın damadı olan Ali de hapse girmişti. Ali ile Halis aynı koğuşta kalmaktadırlar. Halis Ali’yi ‘Ne haber kanka beni yakan sizsiniz’ gibi sözlerle karşılamıştır.
Güncelleme (14 Nisan 2021): Ali’yi hapishanede oldukça zor duruma düşürmüş ve Ali’nin kötülüğü için elinden gelen her şeyi yapmıştır. Ali hapishaneden çıktıktan sonra ise Halis karakteri hapishanede kalmaya devam etmiştir. Rıza baba ve ekibine olan öfkesi ise asla azalmamıştır.

Arka Sokaklar Halis Kimdir_1

Arka Sokaklar Halis Kimdir?

31 Temmuz 2006 tarihinden bu yana yayınlanmakta olan Arka Sokaklar dizisine yeni dahil olan Halis karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Emre Fakıoğlu’dur. Emre Fakıoğlu’nu merak edip yakından araştırmak ve tanımak isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz adına haberimizin ilerleyen kısmında oyuncumuz Emre Fakıoğlu’ndan ve hayatı hakkındaki tüm bilgilerden sizlere bahsedeceğiz.

Emre Fakıoğlu Kimdir?

Emre Fakıoğlu Kimdir_1Yakışıklı ve başarılı oyuncumuz Emre Fakıoğlu, 1980 yılında Ankara’da dünyaya gelmiştir. Gençlik yıllarından itibaren lisanslı olarak yüzme, basketbol, voleybol, sumo güreşi gibi sporlar ile ilgilenmiştir. Yakışıklılığı ile dikkatleri üzerine çeken Emre Fakıoğlu bir dönem modellik yaptıktan sonra sunuculuğa başlamıştır. Dream Tv’de sunuculuk ve televizyon ekranlarında yerini almaya başlayan Emre Fakıoğlu sunuculuk deneyiminin ardından Evimin Erkeği, Küçük Sırlar, İstanbullu Gelin gibi diziler ile hızlı bir şekilde dizi oyunculuğuna da adım atmıştır.  Oyunculuğu ile pek çok kişiye kendisini sevdirmiştir.

Emre Fakıoğlu’nun Yer Aldığı Diziler

Küçük Sırlar (Murat)
İstanbullu Gelin
Arka Sokaklar (Halis)
Leke (Gökhan)

Emre Fakıoğlu’nun İnstagram Hesabı

Başarılı oyuncumuz Emre Fakıoğlu, resmi instagram hesabını aktif olarak kullanmakta ve takipçileri ile gerek yer aldığı projeleri gerek de gündelik hayatından kareleri paylaşmaktadır. Emre Fakıoğlu’nun resmi instagram hesabında 299 gönderisi bulunurken 5 bine  yakında takipçisi yer almaktadır. Emre Fakıoğlu’nun resmi instagram hesabını yakından incelemek isteyen okurlarımız ve izleyicilerimiz @emrefak kullanıcı isimli hesaba göz atabilirler.Emre Fakıoğlu Evli Mi Eşi Kim_1

Emre Fakıoğlu Evli Mi? Eşi Kim?

Emre Fakıoğlu hakkında en çok merak edilen konulardan bir tanesi de evde olup olmadığı oldu. Emre Fakıoğlu 2012 yılında kendisi gibi oyuncu olan Yeliz Akkaya ile dünya evine girmişlerdir. Çiftimiz mutlu fotoğraf karelerini de instagram hesaplarında takipçilerinin beğenisine sunmaktadırlar. Arka Sokaklar Halis Kimdir? kısaca sizlere açıkladık.

Bu konumuzda de sizleri Arka Sokaklar dizisinde yer alan Halis karakterinden ve ona hayat veren oyuncumuz Emre Fakıoğlu’ndan bahsetmek istedik. Sizlerin de konu hakkındaki görüş, düşünce, fikir ve yorumlarınızı aşağıda yer alan yorum kısmından bizlerle paylaşmanızı beklemekteyiz. Ayrıca Arka Sokaklar dizisine yeni dahil olan oyuncuları incelemek isterseniz Arka Sokaklar Dizisine yeni gelen oyuncular başlıklı konumuza bakabilirsiniz.

Etiketler