Arka Sokaklar Esra Kimdir? Hüsnü İle Alakası Ne?(Gaye Gürsel)

13.11.2020
1.877

15. sezonu ile ekranlarda yerini almaya devam eden Kanal D‘nin en çok sevilen dizisi Arka Sokaklar, oyuncu kadrosuna bir isim daha ekledi. Diziye dahil olan Esra karakteri kimdir? Hüsnü ile alakası nedir? sizler için bu konumuzda bahsedeceğiz. İşte Arka Sokaklar Esra karakteri hakkında tüm detaylar..Arka Sokaklar Esra Karakteri

Arka Sokaklar Esra Karakteri

15 sezonluk diziye yeni katılan oyuncumuz başarılı bir iş kadınına hayat verecektir ve yolları bir şekilde Hüsnü Çoban’la kesişecek, Hüsnü Esra’ya yardım edecektir. Kısacası Esra karakteri diziye Hüsnü için girmiştir. Başarılı oyuncu diziye Hüsnü Çoban’ın sevgilisi olarak katılmıştır. ilerleyen bölümler de Hüsnü ile Esra arasında bir aşk başlayacaktır. Güncelleme (14 Nisan 2021): Esra karakteri ile Hüsnü arasında bir etkileşim olmuş ancak devamı gelmemiştir. Babasının kafesi ile ilgilenmektedir. Ayrıca babası yüzünden de başına çeşitli belalar almıştır. Hüsnü ile olan ilişkisi ise bir türlü yoluna girmemiştir.

Arka Sokaklar Esra’nın Hüsnü İle Alakası Ne?

Arka Sokaklar Esra'nın Hüsnü İle Alakası NeOldukça merak edilen diğer konu ise Esra’nın Hüsnü Çoban’la alakasının ne olduğu. Gelin birlikte bakalım. Diziye yeni Katılan oyuncumuz Esra’nın Hüsnü Çoban’la alakası neymiş? Hepimizin bildiği üzere 3 sezon önce Hüsnü Çoban’ın eşi Suat Çoban ölmüştü. Suat Çoban’ın ölümünden sonra Hüsnü bir kez nişanlanmış daha sonra ise nişanı atmıştır. Yıllardır yanında kimseyi görmediğimiz dizinin ana oyuncusu Hüsnü’nün Esra ile yakınlaşacağı konuşuluyor.

Arka Sokaklar Esra Kimdir?

Arka Sokaklar Esra KimdirAkıllarda yer edinen sorulardan bir tanesi de Esra karakterine hayat veren oyuncunun kim olduğu oldu. Arka Sokaklar dizisinde Hüsnü Çoban ile yaşadığı aşkı ile gündemde yer edinecek olan Esra karakterine başarılı oyuncumuz Gaye Gürsel hayat verecektir. Gelin şimdi de Gaye Gürsel’i yakından tanıyalım.

Gaye Gürsel Kimdir?

Gaye Gürsel KimdirGaye Gürsel 40 yaşındadır. 1 ocak 1980 yılında İzmir de dünyaya gelmiştir. İstanbul üniversitesi işletme mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimleri almıştır. Kameraların karşısına ilk olarak Haziran Gecesi dizisinde Ninan karakteriyle geçmiştir. Kurtlar Vadisi pusu dizisinde Safiye karakteriyle oldukça dikkat çekmeyi başarmıştır. Birçok dizi ve film de rol alan Gaye Gürsel oyunculuğa bir süre ara vermişti. Uzun zaman sonra tekrar ekranlarda olacağı için çok heyecanlı olduğunu söyleyen Gaye Gürsel şuan bir youtube kanalı açmış, tasarım, örgü ve ev yenileme gibi hobi videoları çekip paylaşmaktadır. Aynı zamanda spor yapmayı çok seven Gaye Gürsel plates hocalığı da yapıyordur.

Gaye Gürsel Yer Aldığı Diziler

Haziran Gecesi (Ninan)  – 2004
Kaybolan Yıllar (Şebnem)  – 2006
Tutkunum Sana (Zeynep) – 2006
Asi (Dora)  – 2007
Senin Uğruna  – 2007
Elif (Nilgül)  – 2008
Makber (Gamze)- 2010
Öğretmen Kemal (Öğretmen) – 2010
İşler Güçler (Feride) – 2012/2013
Safiye – 2013/2016
Meleklerin Mucizesi (Nur (Melek)- 2014

Gaye Gürsel Resmi İnstagram Hesabı

Gaye Gürsel Resmi İnstagram HesabıSosyal medyayı oldukça aktif kullanan ve sık sık paylaşım yapan oyuncu Gaye Gürsel’in 366 gönderisi ve 53 bin takipçi vardır. Gaye Gürsel’in instagram hesabı : @gayegurselofficial Plates yapmayı çok seven ve plates hocalığı yapan Gaye Gürsel’in, bu paylaşımları için açtığı bir instagram hesabı da vardır. Bu hesapta toplam 32 gönderisi ve 764 takipçisi vardır. Bu hesabının adı ise : @gayegurselpilates ‘tir

Arka Sokaklar Esra Kimdir? Hüsnü İle Alakası Ne? soruları hakkında sizlere bilgiler vermeye çalıştık. İlerleyen bölümlerde dizide yerini alacak olan Esra karakteri hakkında merak ettiğiniz şeyleri bize sorabilirsiniz. Ayrıca görüş ve düşüncelerinizi de bizlerle paylaşabilirsiniz. . Arka Sokaklar 15. Sezon Yeni Gelen Oyuncu Kadrosu Kimler 2020-2021 başlıklı konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..