Arka Sokaklar doktor Yağız kimdir? Pınar’la Sevgili (Belamir Emren)

18.09.2023
853

Arka Sokaklar doktor Yağız kimdir? Pınar’ın sevgilisini yakından tanıtacağız. Başrolünde Zafer Ergin, Özgür Ozan, Özlem Çınar, İlker İnanoğlu ve Ozan Çobanoğlu’nun yer aldığı Arka Sokaklar dizisi Doktor Yağız karakteri Pınar’la sevgilidir. Doktor Yağız karakterini oyuncumuz Belamir Emren canlandıracaktır. Bizlerde Arka Sokaklar dizisi doktor Yağız’ı ve Doktor Yağız karakterini canlandıran oyuncumuz Belamir Emren’i yakından tanıtacağız.

Arka Sokaklar Doktor Yağız Kimdir?

Yönetmen koltuğuna Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar dizisi Doktor Yağız karakteri diziye yeni katılmıştır. Sonradan dahil olan Doktor Yağız, Rıza komiserin kızı Pınar ile aşk yaşayacaktır. Arka Sokaklar dizisine renk katacak bir karakter olan Doktor Yağız’a daha önce Şeytanını Kabilesi, Yola Geldik, Ammar 2, Korkma Korkma, Duvar, Mahşer, Sinekli Bakkal, Akasya Durağı, Böyle Bitmesin, Aşkın Bedeli gibi projelerde rol alan oyuncumuz Belamir Emren hayat verecektir.Arka Sokaklar doktor Yağız kimdir (Belamir Emren)

Belamir Emren Kimdir?

25 Kasım 1985 yılında İzmir’de dünyaya gelen Belamir Emren, liseden mezun olduktan sonra oyunculuk eğitimleri almaya başlamıştır. Daha sonra ise ajanslara başvurmuştur. Kariyerine reklam filmleri ile başlayan Belamir Emren, 2007 yılında Duvar dizisiyle profesyonel oyunculuğa adım atmıştır. Özellikle Akasya Durağı dizisinde canlandırdığı Mert karakteri ile tanınmıştır. Oyuncumuz, Tuzak, Masumlar Apartmanı, Mucize Doktor, Dolunay, Yola Geldik gibi projelerde de rol almıştır. Belamir Emren’in resmi instagram hesabı: @balamiremren

Arka Sokaklar doktor Yağız kimdir? Doktor Yağız karakterini canlandıran oyuncumuz Belamir Emren’i yakından tanıttık. Sizlerle konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk sen yaz..