Arka Sokaklar Dizisi Handan (Bahar Başar) Bilgileri

15.02.2022
56

Bu haberimizde Arka Sokaklar Dizisi Handan kimdir, Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Handan karakterini yakından tanıtıcağız. Yönetmen koltuğunda Orhan Oğuz’un oturduğu Arka Sokaklar dizisinin senaryosunu ise Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul kaleme alıyor. Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar dizisinde yeni katılan Handan karakteri de merak edilmiştir. Bizlerde bu haberimizde Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Handan karakterini yakından tanıtıcağız ve Arka Sokaklar dizisi Handan karakteri kimdir? Arka Sokaklar dizisi Handan karakterine hayat veren oyuncumuzun adını soyadını ve daha önce yer aldığı dizileri sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Handan Karakteri Kimdir?

Arka Sokaklar Dizisi HandanHer cuma Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Handan karakteri bir hanım ağadır. Ancak, Handan’ın nasıl biri olduğu hakkında henüz bir bilgi bulunmamaktadır. Bizler, Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Handan karakterini nasıl biri olduğu hakkında herhangi bir bilgi ulaştığız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Handan Kimdir?

Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Handan karakterine oyuncumuz Bahar Başar hayat verecektir. Geniş izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisini sevenleri tarafından Handan karakteri kadar bu karakteri canlandıran oyuncumuz da merak edilmiştir. Bizlerde oyuncumuz Bahar Başar’ı yakından tanıtacağız ve Bahar Başar kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde yer almıştır? Resmi İnstagram hesabı nedir? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Bahar Başar Kimdir?

39 yaşının içinde olan oyuncumuz Bahar Başar 1982 yılında dünyaya gelmiştir. Aynı zamanda müzisyenlik yapan ve hala aktif olarak sahne alan Bahar Başar, Erzurum Devlet Tiyatrosu’nda oyunculuğa adım atmıştır. Oyunculuk kariyerine İzmir Devlet Tiyatrosu’nda devam eden Bahar Başar, Bertold Brecht’in Kafkas Tebeşir Dairesi oyununda sergilediği performansla 2011 yılında düzenlenen 8. Lions Tiyatro Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazanmıştır. Aynı zamanda profesyonel olarak dans eden oyuncumuz daha önce Kocan Kadar Konuş Diriliş ve Sebehat ile Melahat filmlerinde yer almıştır.

Bahar Başar Yer Aldığı Diziler

Aynı zamanda şarkıcı olan oyuncumuz Bahar Başar daha önce Kocan Kadar Konuş Diriliş ve Sebehat ile Melahat filmlerinde yer almıştır. Daha önce bir çok tiyatro oyununda da boy gösteren Bahar Başar’ın yer aldığı ilk dizisi Arka Sokaklar dizisi olacaktır.

Bahar Başar Resmi İnstagram Hesabı

Arka Sokaklar dizisi ile izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan oyuncumuz Bahar Başar sosyal medyada da oldukça aktiftir. Resmi Instagram hesabından özel hayatı ve yer aldığı projeler hakkında sık sık paylaşımda bulunan oyuncumuz Bahar Başar’ın instagram da 479 gönderisi ve 3 binden fazla takipçisi bulunmaktadır. Bahar Başar’ın resmi İnstagram hesabı: @baharbasar1

Bahar Başar Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Güzel oyuncumuz Bahar Başar’ın hayatında birinin olup olmadığı da merak edilmiştir. Özel hayatıyla gündeme gelmekten hoşlanmayan ve özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Bahar Başar’ın daha önce basına yansıyan bir sevgilisi olmamıştır. Bundan dolayı oyuncumuz Bahar Başar’ın hayatında bilinen biri yoktur.

Bu haberimizde Arka Sokaklar dizisine yeni katılan Handan karakterini ve Handan karakterine hayat veren oyuncumuz Bahar Başar’ı yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsin. Arka Sokaklar Dizisine yeni gelen oyuncular burada.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmadı. İlk yorumu sen yaz..