Arka Sokaklar Bahar Neden Yok, Merve Oflaz Diziden Çıktı mı?

16.05.2020
2.732

Arka Sokaklar dizisinde Bahar rolü ile izlediğimiz Merve Oflaz diziden çıktı mı ayrıldı mı çok merak edildi. Çünkü son bölümlerde oyuncu dizide yer almadı. Bu nedenle dizinin hayranları Merve Oflaz’ın canlandırmış olduğu Bahar karakterinin neden dizide olmadığını niçin ayrıldığını merak etmeye başladılar. Bizde detaylıca araştırdı ve sizlere yazmak istedik.

31 Temmuz 2021: Arka Sokaklar Bahar Komiser Neden Ayrıldı Çıktı? Geri Dönecek mi? Erler Film’in Bay Sinema lakaplı duayen yapımcısı Türker İnanoğlu’nun yapımcılığını üstlendiği diziden yeni sezon öncesi Onur Bay ve Yüsra Geyik ayrılmıştı. Dizi ekibinden bir ayrılık haberi daha geldi. Dizide Bahar Komiser karakterine hayat veren Merve Oflaz diziye veda etti. Yeni sezon için anlaşma yenilemeyen Oflaz, yeni teklifleri değerlendirmeye başladı. Oflaz Survivor yarışmasıyla tanınmış ve oyunculuk alanında kariyer yapmıştı. Arka Sokaklar Bahar Komiser Neden Ayrıldı Çıktı? Geri Dönecek mi?

Son Güncelleme: (9 Nisan 2021) Arka Sokaklar Bahar karakteri ile birlikte Zeliş rolünün de ayrılması gündeme geldi. Arka Sokaklarda Bahar rolündeki Merve Oflaz ile Zeliş karakterine hayat veren Yüsra Geyik hakkında bilgiler için özel bir sayfa hazırladık. Tıklayın >> Arka Sokaklar Zeliş Ayrıldı mı?

Arka Sokaklar Bahar (Merve Oflaz) Neden Yok?

Merve Oflaz’ın oynamış olduğu Bahar karakteri son haftalarda Arka Sokaklar dizisinde yer almaz oldu. İzleyiciler de diziden güzel oyuncunun çıktığını ayrıldığını düşündüler. Arka Sokaklar Bahar Neden Yok, Arka Sokaklar Bahar diziye geri dönecek mi gibi meraklı soruları sormaya başladılar. Arka Sokaklar Bahar diziden çıkmadı devam ediyor. Sadece çok hasta olduğu için oyuncu 2-3 hafta dizinin çekimlerine katılamadı.Arka Sokaklar Bahar komiser Neden Yok

Arka Sokaklar Bahar – Merve Oflaz Diziden Çıktı mı Ayrıldı mı?

Sevilen oyuncuyu bir kaç haftadır dizide göremeyenler Bahar komiserin öldüğünü vurulduğunu yada diziden ayrıldığını düşünmeye başladılar. Çünkü daha önce defalarca Bahar komiser vurulmuş yaralanmış ve dizide yoğun bakıma alınmıştı. Bu nedenle başından belanın eksik olmadığı Bahar karakterinin Arka Sokaklar dizisinden ayrılması çıkması gibi bir durum var mı yok mu merak edenler için detaylıca yazmış oldu.

Korona virüsten bir çok hastanın tedavi olduğu ülkemizde ağır bir hastalık geçirip 2 hafta evinde yatmak dinlenmek zorunda kalan Merve Oflaz sağlığına kavuştuktan sonra dizinin yeni bölümlerinde oynamaya devam edecek. Arka Sokaklar dizisi 553. bölüm ile 22 Mayıs cuma günü kaldığı yerden devam edecek. Merve Oflazın canlandırdığı Bahar komiser Arka Sokaklar dizisinin 553. ve 554. bölümlerinde yer alacak.

Güncel (16 Nisan 2021): Korona virüse kapılmasından ötürü bir süre dizide boy gösteremeyen Bahar karakteri Arka Sokaklar’a yeniden dahil olmuştur. Ekipteki yerini halen korumakta ve senaryo gereği mesleğini devam ettirmektedir. Arka Sokaklar dizisindeki başarısı ve karmaşık aşk hayatı ile halen seyirci karşısına çıkmaktadır.

Arka Sokaklar Bahar komiser diziden çıktı mıMerak edenler için Arka Sokaklar dizisine yeni gelen oyuncular diziden ayrılan oyuncular kimler konumuzu hazırladık. Kısaca göz atabilirsiniz. >> Arka Sokaklar dizisi Yeni gelen Oyuncular

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR - GÖRÜŞLER

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu sen yapabilirsin.