Arka Sokaklar Avukat Nedim Karalı Kimdir? (Bülent Emrah Parlak)

Cuma akşamları Kanal D’nin yıllardır ekranı olan sevilen ve ilgiyle takip edilen dizisi ‘Arka Sokaklar’ın oyuncu kadrosuna sürpriz bir isim dahil oldu! Arka Sokaklar dizisine Avukat Nedim Karalı karakteri olarak dahil olan oyuncu kimdir daha önce hangi dizilerde oynadı gerçek adı soyadı nedir gibi merak edilen bilgileri buraya yazmak ve oyuncumuzun karakterinin nasıl olacağı hakkında bilgiler paylaşmak istiyoruz.

Arka Sokaklar Avukat Nedim Karalı (Bülent Emrah Parlak)Arka Sokaklar dizisi Avukat Nedim Karalı Kimdir?

13 sezondur ekrana gelmeye devam eden Arka Sokaklar dizisi yeni oyuncuları kadrosuna katmaya devam ediyor. Her ne kadar Arka Sokaklar dizisine yeni gelen oyuncular konumuzda yeni gelen oyuncu bilgilerini paylaşsak da Avukat Nedim Karalı karakterini buraya ayrıca yazmak istedik. Yapımcılığını Erler Film’in üstlendiği Arka Sokaklar dizisinin başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh gibi oyuncular yer alıyor. Diziye bir çok dizi ve filmde rol alan Bülent Emrah Parlak Avukat Nedim Karalı karakteri olarak dahil oldu.

Arka Sokaklar dizisinde Avukat Nedim Karalı rolünü Bülent Emrah Parlak oynayacak

Oyuncu Bülent Emrah Parlak, dizide avukat Nedim Karalı karakterine hayat verecek. Arka Sokaklar dizisinde uzun süre devam edecek olan Bülent Emrah Parlak bakalım izleyiciler tarafından beğenilecek mi izleyip görelim. Arka Sokaklar dizisinde Avukat Nedim Karalı karakteri Bülent Emrah Parlak kimdir kısaca bilgilerine göz atalım şimdi.Arka Sokaklar Avukat Nedim Karalı Kimdir

Bülent Emrah Parlak Kimdir? (Arka Sokaklar Avukat Nedim Karalı rolü)

Bülent Emrah Parlak 1979 yılında İstanbul’da doğmuş olsa da aslen Elazığ Karakoçanlı’dır. Uzun yıllar Ankara’da yaşayan ve bu yaşamını daha sonra Ankara’nın Dikmeni isimli diziye aktaran Bülent Emrah Parlak Haliç Üniversitesi Konservatuvar Fakültesi Tiyatro bölümünü bitirdikten sonra bir çok tiyatro oyununda yer almıştır. 2004 yılında ise yine İstanbul ilimizde Beşiktaş Kültür Merkezi Atölye oyuncularına katıldı. Uzun yıllar bir çok oyunda yer alan oyuncu 2005-2006 yıllarında BKM Mutfak’ta rol aldı. Bülent Emrah Parlak 2015 yılında Burcu Gönder ile evlenmiştir. Bülent Emrah Parlak bir çok dizi ve filmde yer almış ancak başlıca dizi ve filmleri şunlardır:

Bülent Emrah Parlak’ın Oynadığı dizi ve filmler:

Arka Sokaklar (2020) Avukat Nedim karalı
Jet Sosyete (2018)
Aşk Laftan Anlamaz (2017) Cemil
Ankara’nın Dikmen’i (2014) Dikmen
Bir Yastıkta (2013)
Aşağı Yukarı Yemişliler (2011)
Çok Filim Hareketler Bunlar (2010)
Neşeli Hayat (2009)
Çok Güzel Hareketler Bunlar (2008-2011)
Bir Demet Tiyatro (2006)
Organize İşler (2006)
Kurtlar Vadisi (2004)

Sizlerde Arka Sokaklar dizisine 3. sezonda dahil olan Bülent Emrah Parlak hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilir, Avukat Nedim Karalı karakteri hakkında merak ettiklerinizi bizlere sorabilirsiniz.

Etiketler