Arka Sokaklar Amir Ümit Kimdir? (Sevi Demirçivi)

Arka Sokaklar dizisine yeni sezonda dahil olan karakterlerden bir tanesi de Amir Ümit karakteri oldu. Bu konumuzda da Arka Sokaklar dizisi severleri için Arka Sokaklar Amir Ümit Kimdir? sorusunun yanıtını vereceğiz. Arka Sokaklar dizisi Amir Ümit karakteri hakkında tüm detaylı bilgilere sayfamızda bulabilirsiniz.Arka Sokaklar Amir Ümit Karakteri

Arka Sokaklar Amir Ümit Karakteri

564. bölümü ile ekranlara gelecek olan diziye dahil olan yeni isimlerden bir tanesi olan Amir Ümit karakteri olukça merak edildi. Karakteristik özellikleri kesin belli olmamakla birlikte dizide amir olan Ümit, başarısı ile isminden sık sık söz ettireceğe benzemektedir. Bu akşamki bölümde sizlerle beraber bizde Amir Ümit’i daha yakından tanıyacağız. Güncelleme (14 Nisan 2021): Amir Ümit karakteri Rıza baba ve ekibine oldukça katkıda bulunmuştur. Ekibin ilgilenmiş ve peşinde olmuş olduğu suçluların yakalanmasında ekibe büyük katkıda bulunmuştur.

Arka Sokaklar Amir Ümit Kimdir?

Arka Sokaklar Amir Ümit KimdirArka Sokaklar dizisinde oldukça dikkat çeken Ümit karakterini pek çok kişi araştırmaya başladı. Akıllarda yer edinen sorulardan bir tanesi ise Arka Sokaklar Amir Ümit karakterine haya veren oyuncu kimdir? sorusu oldu. Şimdi de sizlerle beraber Arka Sokaklar dizisinde Amir Ümit karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Sevi Demirçivi‘yi daha yakından tanıyalım.

Sevi Demirçivi Kimdir?

Sevi Demirçivi KimdirOyunculuk sektöründe pek tanınmayan Sevi Demirçivi, aslında bir tiyatro oyuncusudur. Tiyatro sektöründe aktif olmasına rağmen televizyon oyunculuğunda henüz pek tanınmamaktadır. Yalnıza bir kaç filmde yer almış ama sürekli olarak dizi ve film oyunculuğu yapmaktadır. Oyuncumuzun Arka Sokaklar dizisi ile ses getireceğini düşünüyoruz.

Sevi Demirçivi Yer Aldığı Filmler

Keneler & Karincalar (Short)
Kaybedenler

Sevi Demirçivi Resmi Sosyal Medya Hesabı

Sevi Demirçivi Resmi Sosyal Medya HesabıResmi instagram sayfasını aktif olarak kullanmakta olan güzel oyuncumuz Sevi Demirçivi, takipçileri ile sık sık paylaşım yapmaktadır. Sevi Demirçivi’nin resmi instagram sayfasında yaklaşık 151 gönderisi ve 2.926 takipçisi bulunmaktadır. Arka Sokaklar dizisi ile oyuncumuzun takipçi sayısında büyük bir artış olacağını düşünüyoruz. Sevi Demirçivi’nin resmi instagram sayfası kullanıcı adı : @sevidemircivi

Arka Sokaklar Amir Ümit Kimdir? sorusunun yanıtını vermeye çalıştık. Sizin de Arka Sokaklar dizisi Amir Ümit karakteri hakkında merak ettiği şeyler olursa bize sorabilirsiniz. Aşağıda yer alan yorum kısmından da görüş ve düşüncelerinizi de bizimle paylaşabilirsiniz. Arka Sokaklar 15. Sezon Yeni Gelen Oyuncu Kadrosu Kimler 2020-2021 başlıklı konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler