Arka Sokaklar Ali Akdoğan Neden Yok Ayrıldı mı Geri Dönecek mi?

10.08.2021
754

Bu konumuzda sizler için Arka Sokaklar Ali Akdoğan Neden Yok Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? sorusuna cevap vereceğiz. Arka Sokaklar dizisinde yer alan Ali Akdoğan karakterinin diziden neden ayrılığını ve tekrar gelip gelmeyeceğini sizlerle paylaşacağız. Erler Film imzalı Arka Sokaklar dizisi 31 Temmuz 2006 tarihinde yayın hayatına başlamıştır. Türk televizyon tarihinin en uzun haftalık dizisi olan Arka Sokaklar dizisinin yönetmen koltuğunda ise Orhan Oğuz oturmaktadır. 15 yıldır kesintisiz bir şekilde Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisi yıllar geçmesine rağmen aldığı reytinglerle hala zirvede yer almaktadır.Arka Sokaklar Ali Akdoğan diziye Geri Dönecek mi

Arka Sokaklar Ali Akdoğan Neden Yok Ayrıldı mı? Daha önce birçok farklı kategoride ödüller alan ve geniş izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ali Akdoğan karakterinin Arka Sokaklar dizisinden ayrılacağı duyulmuştur. Bizde sizler için bu konumuzda Arka Sokaklar dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ali Akdoğan karakterinin neden diziden ayrıldığını ve Arka Sokaklar dizisine tekrar gelip gelmeyeceğini sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Ali Akdoğan Neden Diziden Çıktı?

Arka Sokaklar Ali Akdoğan Neden Yok Ayrıldı mıSenaryosunu Ozan Yurdakul ve Sinan Yurdakul ikilisinin kaleme aldığı Arka Sokaklar dizisi 15 yıldır kesintisiz yayınlanmaktadır. Türk televizyon tarihinin en uzun haftalık dizisi olan Arka Sokaklar dizisinin 15. sezonu 18 Haziran tarihinde sezon finali yapmıştır. 16. sezonu Eylül ayında başlayacak olan Arka Sokaklar dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ali Akdoğan karakteri de diziden ayrılmıştır. 15 yıldır Arka Sokaklar dizisinde yer alan Ali karakterinin, daha önceki yıllarda da Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığına dair haberler çıkmıştı. Ancak dizinin yapımcıları böyle bir durum olmadığını ve Ali Akdoğan karakterinin ekibe devam ettiğini söylemişti. Ancak Ali Akdoğan, Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonunda yer almayacaktır. Ali karakteri çekimleri önümüzdeki hafta başlayacak olan Arka Sokaklar dizinin çekimlerinde yer almayacaktır ve Ali Akdoğan karakteri diziden senaryo gereği ayrılmıştır.

Arka Sokaklar Ali Akdoğan Karakteri Diziden Neden Ayrıldı?

15 yıldır Arka Sokaklar dizisinin ekibinde yer alan ve dizinin ana karakterlerinden biri olan Ali Akdoğan karakteri, Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonunda yer almayacaktır. Türk televizyonunun en uzun süreli dizilerinden biri olan ve geniş izleyici kitlesine sahip olan Arka Sokaklar dizisi sadece ülkemizde yayınlanmamaktadır. Diğer birçok ülkede de yayınlanan Arka Sokaklar dizisinin sevilen oyuncusu Alp Korkmaz’ın diziden neden ayrıldığı da izleyiciler tarafından merak konusu olmuştur. Rıza Baba’nın kızı Pınar’la evli olan ve ekibin en eski üyelerinden biri olan Ali Akdoğan karakterine hayat veren oyuncumuz Alp Korkmaz Arka Sokaklar dizisinden kendi isteği ile ayrılmamıştır. Yani Arka Sokaklar dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ali Akdoğan karakteri Arka Sokaklar dizisinden senaryo gereği ayrılmıştır ve dizinin 16. sezonunda yer almayacaktır.

Arka Sokaklar Dizisi Ali Akdoğan Tekrar Gekecek Mi?

15. sezonu 18 haziran 2021 tarihinde 594. bölümüyle sezon finali yapan Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonu Eylül ayında yine Kanal D ekranlarında olacaktır. Yıllar geçmesine rağmen aldığı reytinglerle zirvede yer alan Arka Sokaklar dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ali Akdoğan karakteri yukarıda da belirttiğimiz gibi diziden senaryo gereği ayrılmıştır. İzleyiciler tarafından Ali Akdoğan karakterinin tekrar diziye gelip gelmeyeceği de merak konusu olmuştur. Bu konu hakkında dizinin yapımcıları herhangi bir açıklamada bulunmamıştır. Ancak bizler, Ali Akdoğan karakterinin 15. sezonda alkolik bile dönüşmesi ve eşi Pınar’a şiddet uygulamasından dolayı diziye dahil olmayacağını tahmin etmekteyiz. Bizler Ali Akdoğan karakterinin Arka Sokaklar dizisine tekrar gelip gelmeyeceği hakkında kesin bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Arka Sokaklar Dizisi Ali Akdoğan

Kanal D’nin reyting rekortmeni ve Türk televizyon tarihinin en uzun soluklu dizisi olan Arka Sokaklar dizisine 15 yıldır yer alan Ali Akdoğan karakteri, Rıza babanın kurduğu özel ekibe ilk katılan komiserlerden biridir. Keskin nişancı olan Ali Akdoğan, Rıza Baba’nın Kızı Pınar ile evlidir. Efe ve Zeyno adında da iki çocukları vardır. Ekibin ilk üyelerinden biri olan Ali, cesur, haksızlığa karşı savaşan ve duyarlı bir insandır. Ancak Ali Akdoğan Karakteri, 15. sezonda alkole başlamış ve eşine şiddet uygulayan bir adama dönüşmüştür. Rıza baba da bundan dolayı Ali ekipten kovmuş ve kızı Pınar’ın Ali ile boşanması için elinden geleni yapmıştır.

Bu konumuzda sizler için 15 yıldır Kanal D ekranlarında izleyici karşısına çıkan Arka Sokaklar dizisinin ana karakterlerinden biri olan Ali Akdoğan karakterinin neden diziden ayrıldığını ve Arka Sokaklar dizisine tekrar gelip gelmeyeceğini sizlerle paylaştık. Sizde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi aşağıda yer alan yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arka Sokaklar Ali Akdoğan Neden Yok Ayrıldı mı Geri Dönecek mi? konumuz bu kadar, Arka Sokaklar dizisine yeni gelen oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

YORUMLAR

 1. MEKKİYE EKİNCİ dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR NE ZAMAN FİNAL YAPACAK

 2. Anonim dedi ki:

  Ali akdogan geri gelsin diziye

 3. Anonim dedi ki:

  Alp ali Akdoğan geri dünsün lütfen en iyi oyunculardan biri

 4. Afife Bilgin dedi ki:

  Alp Korkmaz Arka sokaklara geri dönsün lütfen

 5. Hamdi kuas dedi ki:

  Alp Korkmaz arka sokaklar geri Dönsün lütfen yeni bölüm

 6. Hamdi kuas dedi ki:

  Alp Korkmaz arka sokaklar geri Dönsün lütfen seni çok seviyorum ve film içi kaçmıyor bügün bölüm çok heyecandı selam söyle ellerinden öperim