Arka Sokaklar 2024 de 675. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek (Nedenleri Burada)

12.02.2024
7.251

Merhaba dostlar, bu konumuzda Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonuna başlarken içinde bulunduğu durumu kısaca özetlemek ve dizinin biteceği final yapacağı hakkındaki detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Arka Sokaklar dizisi 2023-2024 sezonu sonunda 675. Bölüm ile Kesin olarak Final Yapacak mı Bitecek mi kesin nedenlerini sizlere bir bir sıralamak istiyoruz bu konumuzda. 7 Haziran 2024 Cuma günü 675. bölümüyle final yapacak olan diziden ayrıntılar..

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri cuma akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi reytinglerine bakılacak olursa hiç bir zaman final yapmayacak gibi görülüyor. Ancak 2024 haziran ayında sezon finali, 2024 Mayıs ayında da kesin final yapacak diye söylentiler dolanmaya başlandı.  Bu haberin kesinliği olmasa da uzun yıllardır yayınlanan Arka Sokaklar dizisi elbet final yapacaktır. Artık hem oyuncular yoruldu hem de başka dizi ve filmlerde oynama isteği olan bir çok oyuncu var.Arak Sokaklar Bitecek mi

Bildiğiniz üzere 4 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 596. bölümü ile sezon finali yapıp yaz tatiline girecek. Arka Sokaklar 597. bölüm ile büyük ihtimal Eylül 2021 tarihinde Kanal D de yeni sezonuna yani 17. sezona merhaba diyecek. Dizi yıllardır devam ettiği için seveni takip edeni de oldukça fazla. Arka Sokaklar dizisinin hem yeni sezon bilgilerini hem de sezon sonunda final yapıp biteceğine dair aldığımız kesin duyumları sizlere sırasıyla yazalım.

Güncel (17 Nisan 2021):  Geçtiğimiz gün 586. bölüm ile seyirci karşısına çıktı. Halen reyting sıralamasında ilk sıralarda yerini alan dizi büyük bir izleyici kitlesine sahip olmakla beraber dizide sürekli aynı olaylar etrafında dönüldüğü için seyircilerin bir kısmı da bu durumdan şikayetçidir. 15. sezonu ile seyirciler ile buluşan Arka Sokaklar dizisi bir final tarihi ise henüz belirlemedi.

Arka Sokaklar 2020 de 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak

Arka Sokaklar 675. Bölümde Final Yapacak Bitecek mi?

Oldukça iddialı bir bölüm sayısı yazmış olduk belki ama Arka Sokaklar her sezon ortalama 34-35 bölüm çekiliyor. 597. bölüm ile yeni sezonuna başlayacak olan Arka Sokaklar dizisi bu sezon da ortalama 25-30 bölüm çekilirse geçen 16 sezonda 596 bölüm + 30 bölüm bu sezon: Tam 675 bölüm ediyor. Yukarıdaki başlığı bu nedenle 625. bölüm diye yazdık. Neden bu rakam derseniz hem akılda kalıcı hem de hiç bir haftalık dizi bu sayıya ulaşmadığı için efsane bir bölüm sayısı olacak diye düşünüyoruz. Peki dizi gerçekten 625. bölümde bitecek mi final olacak mı? İşte nedenleri..

Arka Sokaklar 14. sezon sonunda 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak

Arka Sokaklar Dizisinin 2024 de final yapacak olmasının nedenleri?

Arka Sokaklar dizisinin final yapmasına hiç gerek yok diyebilirsiniz belki ama iş sadece izleyicilerde bitmiyor, Kanal yönetimi yapımcı firma ve yüksek oyuncu maliyetleri dizilerin en çok zorlandığı konular arasında. Şimdi Arka Sokaklar dizisinin final yapmasını zorlayan nedenleri kısaca sizlere madde madde yazmak istiyoruz.

1 – Arka Sokaklar Dizisinin Kanalı Kanal D zor durumda: Evet yanlış duymadınız, Kanal D Demirören grubuna satıldıktan sonra bir çok borç içinde kaldı ve Kanal dizilere gerekli yatırımı yapamadı. Geçtiğimiz sezon 2020-2021 da bir çok dizisi erken final yaptı, Hekimoğlu dizisi zararına devam ettirildi, daha öncesinde yeni sezona onay alan Leke dizisi bile yaz aylarında apar topar yayından kaldırıldı. Zalim İstanbul isimli dizinin de 7-8 bölüm sonra fişinin çekileceğini öğrendik. Bir çok dizisi final yapan Kanal D elindeki dizilerin de bir çok oyuncusunun ayrılmasını istedi. Kanal D içinde iç yapımlar sorumlusu bir abimizden (Adını vermeyelim sıkıntı olmasın) aldığımız bilgiye göre sezon sonunda Arka Sokaklar dizisi de müthiş bir final yaparak ekrana veda edecekmiş. Düşünün en güçlü Kanal D dizisi olan Arka Sokaklar dizisi bile Kanalın borç batağı yüzünden bir çok oyuncusunu çıkararak yoluna bir sezon daha devam ediyor. Yeni gelen bir kaç oyuncu da neredeyse asgari ücretle çalışacak yeni polis memurları olacaklar.

Arka Sokaklar 555. Bölümde bitecek Final Yapacak

2- Arka Sokaklar Dizisinden 16. sezonda bir çok oyuncu ayrıldı:  Arka Sokaklar dizisi bu sezona kadar hep gözde bir dizi olarak sezona başlar ve çok yüksek reyting oranları ile yoluna devam ederdi. Ancak bu sezon tüm diziler kadrolarına yeni oyuncular eklerken Arka Sokaklar ilginç bir şekilde bir çok oyuncusunu kaybetti. Arka Sokaklardan şimdiye kadar Metin Çoban’ı canlandıran Furkan Göksel, Asiye Çoban’ı oynayan Melisa Şalgam ve bebek rolündeki Yiğit Ali Yıldırım, Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu, Volkan Komiseri canlandıran Boğaç Aksoy, Aylin Komiseri canlandıran Özlem Çınar, Eda karakterini canlandıran Beste Seyhan Arka Sokaklar dizisinden ayrıldılar. Arka Sokaklar dizisinden Ayrılan Tüm Oyuncular için TIKLAYIN >> Arka Sokaklar 16. Sezon Ayrılan Oyuncular Elbette bu kadar çok oyuncu ayrılınca dizinin doğası ve eski güzelliği bozulacak.

3- Arka Sokaklar Dizisinin Reytinglerinde Büyük Düşüş Oldu: Evet çok ilginç bir durum olmasına rağmen geçtiğimiz sezon hiç beklenmedik bir anda Arka Sokaklar dizisinde büyük bir reyting kaybı başladı. Tv8 de Kırmızı Oda, Show Tv de Ramo Arka Sokakların eski reytinglerini düşürdü. Atv de ekrana gelmeye başlayan Akıncı, onun öncesinde Hercai isimli dizinin yayına başlamasıyla Arka Sokaklar dizisinde reytingler birden bire düşüş göstermeye başladı. Cuma günlerini lider kapatan dizi bir anda zirveyi Hercai dizisine kaptırdı. Bu sezon yeni dizilerin de başlayacak olması Arka Sokaklar dizisinin yıllardır devam eden reyting üstünlüğünü maalesef bitirecek görünüyor. 10-11 oranında total reyting alan Arka Sokaklar Hercai başladıktan sonra 8-7-6 hatta 5 oranında total reytinge düştü. İşte son haftalarda Arka Sokaklar dizisinin almış olduğu reyting oranları ve düşüşün yaşandığı haftalar:

Arka Sokaklar dizisinin son haftalardaki reytingleri

4- Arka Sokaklar Dizisi Yıllardır Benzer içerikler ve konuları yayınlıyor: Senaryo bir dizi için elbette önemli hemde çok önemli, yıllardır geleneksel yapısını koruyan Arka Sokaklar sürekli yakalamaca kovalamaca sahneleriyle benzer konuları sürekli tekrarlıyor. Çok çarpıcı ve dikkatleri üzerine çekici sahnelere imza atamıyor, bu nedenle yenilikçi bir dizi değil de klasik bir dizi izliyor seyirciler. Belki kendisini bu konuda biraz daha geliştirse alanında çok daha iyi bir reyting alabilir. Ama yine de dizi oldukça yüksek reytingler alıyor, özellikle yeni başlayan dizilere göre çok daha iyi bir oyuncu kadrosu bulunuyor.Arka Sokaklar 14. sezon bitecek final mi oalcak 2020

5- Diziler Artık İnternetten İzleniyor: Aslında bu sorun sadece Arka Sokaklar dizisi için değil tüm televizyon dizileri için geçerli bir sorun. Ülkemizde Netflix, Blutv, Puhu tv gibi internet platformları her geçen gün tv izleyicisini kendisine çekmeye devam ediyor. Bu nedenle dizilere eski talep yok, yüksek izlenme oranlı diziler de eski reytinglerini kaybetmeye başladılar. Velhasıl Arka Sokaklar dizisinin bitmesi final yapması için bir çok neden sıraladık gördüğünüz gibi. Ama en çok da Kanal D’nin içinde bulunduğu ekonomik zorluklar Arka Sokaklar dizisine engel olacak gibi görünüyor.

6- Korona virüs sırasında zor şartlarda çekimler devam etse de Arka Sokaklar dizisi çok düşük reklam geliri elde edebildi. Yani başka zaman alınan reklam gelirinin yarısını bile alamayan kanal ve yapımcı oyuncu ücretlerini ödese de hiç kar edemedi. Bu da yapımcı ve kanalı zor duruma sokmuş olabilir. Çünkü onlarda kazancı olmayan dizileri uzun süre yayınlamak istemezler.

Arka Sokaklar 2020 yılında Kesin Final Yapacak biteek mi

Arka Sokaklar dizisi 2024-2025 Sezonun Sonuna Bitecek Final Yapacak mı?

Kesin bilgileri diziler için söylemek elbette çok doğru olmaz ancak gerek yukarıda sırasıyla saydığımız gerekçeler gerekse de artık oyuncuların diziden sıkılıp sürekli aynı rolde aynı amaçla aynı karakteri oynamaları onları da sıkmış bunaltmış olabilir. Maddi zorluklar da bir araya gelince diziden bir çok eski oyuncu ayrıldı. Arka Sokaklar dizisinin büyük ihtimalle son senesi olacağını bir kez daha belirtelim. Arka Sokaklar dizisi yukarıda belirttiğimiz gibi muhtemelen 596. bölümde büyük bir sezon final bölümü çekerek, 675. bölümde 2022 yılının sonunda ise olağanüstü bir final ile veda edecek gibi görünüyor. Bakalım o tarihe kadar derenin altından hangi sular akar izleyip göreceğiz. Ama görünen o ki Arka Sokaklar 2024 de Mayıs ayının sonuna doğru 675. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek görünüyor..

Arka Sokaklar ne zaman bitecek final olacak

Arka Sokaklar 2024 Mayıs- Haziran Ayında 675. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek konumuz hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir ve dizinin bitip bitmemesi ile ilgili yorumlarınızı bizlere gönderebilirsiniz.

YORUMLAR

 1. İLKE KOC dedi ki:

  Arka sokaklar bitmesin devam EDSİN reitinglere bakmayın kim NEDERSE DESİN HEPİMİZ BU ARKA SOKAKLARIN FANIYIZ OKADAR

 2. Görkem dedi ki:

  Arka sokaklar dizisinin final yapmasını istemiyorum, bu dizinin hayranıyım.

 3. Metin dedi ki:

  Çok büyük bir hayranıyım dizinin bu diziyi izlemek için ailemi ve eşimi karşıma aldım ömrümün yettiği kadar izlemeyi tercih ettim.kah ağladım kah güldüm ama izlemekten vazgeçmedim ama olaylar hep aynı olup olmasada farketmez bende takip edip izlemekten yoruldum oyuncular hakkını veriyor hepsini tanımayı çok isterdim bu diziyi ablamı kaybettikten sonra yinede devam ettim.onun hediyesi olarak kabul ettim. Artık oyuncular hakkını verdi kotulerde dahil olmak üzere..!! hepsine teşekkür ediyorum.. Allah ömürlerine güzel ömürler katsın..625deil daha erken bitsin ama izleyiciler yoruldu tabi bende lütfen insanları üzmeden ve dizide kimseyi öldürmeden izleyiciyi meraklandirmadan ve aglatmadan güzel bir durumda bitirmenizi rica ediyorum böyle güzel bir diziyi layık gördüğünüz teşekkür ediyor kanal d ailesi olarak saygılarımı şükranla sunuyorum saolun varolun.selamlar

 4. Y dedi ki:

  Nolur bitsin hiç izlemedim ama reklamlarından felan o kadar bıktım ki bitirin lütfen 🙏🏻

 5. cem onur dedi ki:

  liseden beridir bayıla bayıla izlerim hele son 3 sezondur aralıksız izledim
  ancak son bölümde rıza baba dağıtacağını söyledi ekibi buda dizinin biteceği anlamına geliyor çok üzüldüm

 6. aleyna su dedi ki:

  ben 5 yaşından belidir polis olmayı istedim okulada gitmek istiyordum ama yaşım küçük olduğundan dolayı yazdırmadılar bende evde oturuyordum cuma günüydü bizim ailenin yarısı gelmişti. arka sokaları çok seviyorlardı bende o ara arka sokakları sevmeye başladım polis merakım dahada artı lise tercihinde gitiğimde bana dedilerdi 5 tane seçme hakın var dediler ben dedim ben anadolu lisesini istiyorum puanımda 400 müydü 500 müydü 3 tane seç dediler bende sağlık fen ve anadoluyu seçtim sağlık lisesi çıktı okulumu bitirdim ben şunu anladımki bu dünyada kimsenin istediği şey olmuyor ben yapımcıdan senaristen ve yöetmenden yalvarıyorum ki aşk meşk omasın o yüzden izlemiyolar mesale rıza baba kaçırılsa mesut yada hüsnü selin aylin volkan eda hande geri dönsün hakanla aylin evensin ama aşk olmasın öyle izlemiyorlar bakın ben bugün 20 yaşıma girdim bir doktorun isteği gibi düşünün ve doğum günü hediyesi diye maceralı bir şey umut ölürkemn test yaptırdılarmı yok ozaman seline tlf gelsin ve oğlun umut yaşıyor diye söylese selinde umutun öldüğü yere gitsin ve umutun yaşadığını öğrensin ibrahim tatlıses edis görgülü diziye suçlu karakterinde girsin edis ibrahim in oğlu olsun bide ceren benderili oğlu edisin abla sı olsun böyle güçlü oyuncular girsin recep tayip erdoğan da yalvarın teklif gönderin 6 bölümlüğüne o zaman rening havaya uçmasa benimde adım aleyna su değil böyle güçlü sevilen oyuncular idili kim ne yapsın oktay kaynarca da var kaç yıldır bide rol yazıyorsunuz ya bi kez bunun gibi yapın ya bi doktor olarak ve bugünün doğum günü kızının arzsu duası dileği ve doğum günü hediyesi diye düşünün lütfen bunu yapın 5 6 7 8 9 hata 70 milyon olmasaki benide adım aleyna su değilllllllll bir kere böyllle yapın ya senaryoyu görün bakın renting kaç …………………………

 7. kayhan yıldırım DENİZLİ dedi ki:

  KANAL D WEB SİTESİ UYARIYORUM 18 SEZONU ONAYI OLACAKTIR BEKLİYORUM YENİ SEZONU KONUMUZ HAKKINDA İLGLİ YORUMLARINIZ BİZLER SEVİYORUZ ŞİKAYETLERİ YAZIYORUM BİTİMEYECEK SONA KADAR

 8. emir ensar erdiş dedi ki:

  bence final yapmaz arka sokaklar da kaynalar gibi 22 sezonda ya 23 sezonda da final yapabilir 17 eylül dey ya da 24 eylül cuma ya da 3ekim cuma günü final yapabilir bence arka sokaklar 24 sezonda 3ekim cuma günü 1082 bölümüyle final yaopar

 9. Gülcan Aslan dedi ki:

  arkadaşlar inanmayın bu sahtekara amacı sizi dolandırmak bir zamanlar 555. bölüm diyordu sonra 575. bölüm oldu ve şimdide 625. bölüm oldu gene tutmayınca herhalde 700. bölüm der yalancı

 10. EFSANE dedi ki:

  YALAN HABER İNANMAYIN DİZİ OYUNCU COM TR ÇOK ŞİKAYETÇİYİM RAHATSIZ OLUYORUM MİLLETİ KANDIRMA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 11. Hazal su dedi ki:

  YA HAYIR YA BİTMESİN NE OLUR

 12. Işık dedi ki:

  Ne olur final olmasın

 13. Lale dedi ki:

  Ne olur final olmasın renting leri iyi zirvede arka sokaklar

 14. Nur dedi ki:

  Ne olur final olmasın diyorlarki son3 bölüm var bitmesine doğrumu

 15. Kübra dedi ki:

  Ya yeter ya final olmasın

 16. Anonim dedi ki:

  öyle yok canımı sıkmayın edecek devam edecek arka sokaklar kasap nusret gerçek ismi ne

 17. Nil dedi ki:

  Ne olur lütfen final olmasın

 18. Arka sokaklar hayranı dedi ki:

  Sizden bir ricam var arka sokaklar final olmasın bide arka sokaklara özlem çınar geri dönsün ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrr lütfen

 19. Su dedi ki:

  Ne olur final olmasın özlem çınarda geri dönsün alp korkmaz ❤ oya okar

 20. su dedi ki:

  ne olur bitmesin özlem çınar dönsün

 21. Nurgül dedi ki:

  arka sokaklar inş bitmez biterse ben de biterim 😢😢😭😖😣😔😟

 22. Duygu dedi ki:

  Hayır final yapmasın her cumayı merakla bekliyoruz arka sokaklar devam etsin reyting rekorları kırıyor zaten 18 sezon da olsun

 23. Hayret turp dedi ki:

  Arka sokaklar sezon finali 4 haziran cuma akşamı

 24. B dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 16 SEZON Yeni OYUNCULARI Dilan Çiçek Deniz Damla Sönmez
  Erçin Sicakkan Levent Ülgen Melis Sezen Genco Özak Serhat Kılıç Ahmet Tansu Taşanlar

 25. E dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 21 SEZON DA GELSİN Alperen Duymaz Ve Kıvanç Tatlıtuğ

 26. C dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 586 FRAGMANI 3 ÇIKSIN YARIN YADA PERŞEMBE

 27. Ü dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 20 SEZONDA BERKAY ATEŞ VE Cansu Dere GELSİN

 28. A dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 19 SEZONDA GELSİN
  Dilan Çiçek Deniz

 29. M dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 18 SEZON DA Serhat Kılıç VE Erkan Kolçak Köstendil GELSİN

 30. L dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 16 SEZON DA AYLİN GERİ DÖNÜCEK Mİ

 31. K dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 586 FRAGMANI 2 ÇIKSIN YARIN

 32. AYHAN dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 586 BÖLÜM ARKA SOKAKLAR 587 BÖLÜM 2 BÖLÜM VERİN LÜTFEN ORHAN OĞUZ YÖNETMENE SÖYLEYİNİZ

 33. Anonim dedi ki:

  Bitirenler kötü kişilermiş inşallah bitmez ben çok seviyorum 😭
  ARKA SOKAKLAR❤️😍

 34. T dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR BİTMEZ 100 sezon kadar sürer inşallah

 35. Anonim dedi ki:

  2021 DE BİTER ARTIK BUGÜN GİRAY OLUYOR YARIN BAŞKA BİR ŞEY.KONU AYNI

 36. C dedi ki:

  ARKA SOKAKLARA UGUR PEKTAŞ GERİ DÖNSÜN NE OLUR

 37. E dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 26 SEZON DA OLCAK

 38. L dedi ki:

  arka sokaklar 100 sezona kadar sürer inşallah

 39. Tuğçe dedi ki:

  Lütfennn finallll olmasınnnn çok sevilen bir dizi biz çok seviyoruz ailecek 😥😥

 40. Puran milan dedi ki:

  Arka sokaklar dizi si cok cok seviyorum gercek finali gitmesini asla ve asla istemiyorum bu dizi ye aşik oldum. oya okar ve ozan cobanoglu cok seriyorum cok iyi onuyorlar başari.lar diyi.yorum ben sizi
  ben 16 yasindayim ama dediyim gibi.onlari aşiğim

 41. I dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR bitmez

 42. A dedi ki:

  Ezgi Ve cemal arka sokaklardan ayılmaz demi 16 sezon finali de

 43. p dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 16 SEZON EYLÜL DE AYLİN VE MURAT GELİR İnşallah

 44. Anonim dedi ki:

  arka sokaklar 16 sezon eylül de

 45. Anonim dedi ki:

  arka sokaklar 16 sezon eylül de

 46. Anonim dedi ki:

  arka sokaklar 16 SEZONDA Gelir inşallah murat ve aylin

 47. O dedi ki:

  arka sokaklar 16 SEZONDA GELİR özlem çınar inşallah

 48. K dedi ki:

  özlem çınar arka sokaklara geri dönsün 🙂 NE OLUR

 49. E dedi ki:

  özlem çınar arka sokaklara geri dönsün

 50. Anonim dedi ki:

  geri döncekler murat aylin Melek onur ece muzo leyla sinan Yasemin

 51. enes dedi ki:

  arka sokaklar devam eder kanal d nin dizilerde tek kaynağı arka sokaklar aylin le murat gelirse finali unutun

 52. MEHMET dedi ki:

  NE OLUR FİNAL OLMASIN EN AZINDAN ŞİMDİLİK

 53. lina dedi ki:

  özlem çınar aylin karakterinde dönsün yapımcıda rica ediyorum herkes özlem çınarın aylin karakterinde dönmesini istiyo küçük kızın hatrını kırmayın ben arka sokakları izliyorum sizde özlem çınarı geri diziye koyun lütfeeeeeennnnn

 54. gamze dedi ki:

  özlem çınar arka sokaklara geri dönsün ne olur lütfen yalvarıyorum aylin olmasa almaz lütfen kim bilgisyarın başına oturup 4540 diyecek birdaha lütfen ALAH PEYGAMER RIZASI işin ne olur lütfen herkes istiyor özlem çınar dönsün lütfen aylin vurulmuştu gözünü açtığında bütün emniyet aylini görmek için sıraya dizilmişti mesuta oldumu hayır hünüde hayır rıza babada oldumu hayır elinde hayır baharda oldumu hayır aylin giti hakan aylinin adını sayıkladı selin eki karısı dedi ali ski karıı dedi hanıyı aylin sizin kardeşiniz ablanız kızınız tek 6 kişi üzüldü oda selin hakan hüsnü mesut rıza engin bunlar ne olur geri dönsün lllllllüüüüüüütttttttfffffffeeeeeeennnnnnn nnee oolluurr yyaallvvaarrııyyoorruumm

 55. Yiğit şahin dedi ki:

  İnşallah final yapmaz
  KanalD istemiyorsa başka kanal alsın ama final yapmasının nolurrrrrr

 56. Yiğit şahin dedi ki:

  Ben 575.bölüm fragmanından geliyorum 575.bölüm final değil final olsaydı fragmanda final yazardı yazmıyor
  Ama 576.bölümde final yapabilir.inşallah hiç final vermez çok çok çok çok çok amin

 57. isimsi şahıs dedi ki:

  arka sokaklar aylin murat gelirse film güzelleşecek gellmesse ekib de az kişi var altı kişi lazım
  ekibe iki kadın 4 erkek lazım muratı aylini çok özledik ister gelsinler ister gelmesinler ekib zor
  durumda oldugunu bilsinler onları çok özledik onlarsız arka sokaklar bi hiç sayılır

 58. Reşat dedi ki:

  Bu diziye bayılıyorum dizi setine gitim

 59. elisa dedi ki:

  akif müdür artık baharı korumasın özlem çınar geri dönsün her reklamında özlem çınar gelecek diye ümitleniyorum yapımcı ya sesleniyorum artık akif müdür baharı korumasın özlem çınar dönsün yoksa izlemem lütfen akif müdüre ikinci şansı tanıdınız özlem çınarın hakı var özlem çınar arka sokaklardan ayrıldığı açıklamasında ağlamamak için kendini zor tutu lütfen akif müdür artık baharı korumasın lütfen herkes aylin yani özlem çınarın dönmesini istiyor özlem çınar bu diziye 13 yıl emeğini verdi yapımcı siz büyüksünüz bir kereliğine özlem çınarı affedin lütfen özlem çınar küçük ama siz büyüksünüz insanın ikinci şansı var onuda özlem çınarada tanıyın lütfen ne olur özlem çınar arka sokaklara geri dönsün lütfen ne olur …….

 60. meliz dedi ki:

  yapımcıdan bir ricam var özlem çınar küçük ama yapımcı büyük insanın ikinci şansı olur aynı özlem çınarınkiside öyle ne olur özlem çınar dönsün siz büyüksünüz 1 kereliyine afedin lütfen arka sokaklar hatrı için arka sokaklar da final olmasın neolur lütfen …….

 61. Hanife dedi ki:

  Bence Arka Sokaklar dizisi final yapmalı çünkü bu kadar bölüm yapmasının nedeni onun rakipleri hiç iyi diziler değil bu yüzden Arka Sokaklar dizisi final yapmalı.

  1. açelya dedi ki:

   ne olur özlem çınar geri dönsün ne olur lütfen haniyi ekip aylin onları kardeşi ablası kızıydı hakan la bahar sevgililer tepki göstermek olanlar bunlar rıza selin hüsnü mesut alibunlar özeliklede selin rıza haniyı aylin sizin kardeşiniz ablanız kızınızdı aylin giti selin haniyı aylinle sen hem kardeş hemde en yakın arkadaşındı rıza haniyi aylin senin kızındı hüsnü haniyı aylin senin kardeşindi mesut hanyı aylin senin kardeşindi ali haniyi aylin senin ablandı yapımcı büyük ama aylin küçük 2 ci şansı özlem çınarda hak ediyor arka sokaklar hatrı için ne olur lütfen aylin geri dönsün aylinle hakan evlensin lütfen kim birdaha 4540 diyecek lütfen bahar hanıyı aylin senin kardeşin hemde en yakın arkadaşındı neolur aylin geri dönsün selin ayli hiç çıkmasın bide hiç final olmasın lütfen ne olur ……………

 62. yağmur dedi ki:

  burdan yapımcıya yönetmene sesleniyorum ne olur aylin yani özlem çınar geri döndnsün lütfen ne olur özlem çınar olmasa olmaz

 63. izleyici dedi ki:

  bence kanal D istemiyorsa başka kanal alsın reytingi ve izleyicisi yüksek bir dizi başka kanallar alabilir yeterki final yapmasın noluurrrrrrrrr 🙁

 64. izleyici dedi ki:

  hedef sonzuzluk,lütfen hiç bitmesinnnnnn ya nolurrr

 65. Anonim dedi ki:

  Lütfen arka sokaklar bitmesin kanal d istemiyorsada kanal değiştirsin yeterki final yapmasın nolurrrrrrr😢😢😢😢😢

 66. aylin hakan dedi ki:

  aylin geri dönsünn final olmasın

  1. Anonim dedi ki:

   ARKA SOKAKLAR DİZİSİ EN FAZLA 2-3 YIL ARASI SÜRECEK VE FİNAL OLACAK ÇÜNKÜ OYUNCULARI ÇOK YAŞLANDI.ZAFER ERGİN =78 YAŞINDA,ŞEVKET ÇORUH=47 YAŞINDA,ÖZGÜR OZAN=54 YAŞINDA,İLKER İNANOĞLU=54 YAŞINDA VE ŞEVKET ÇORUH’UN DİZİDEN AYRILMAMASI İÇİN ZAR ZOR İKNA EDİYORLAR VE BU DİZİ TÜRKİYE’NİN BELKİDE DÜNYA’NIN EN UZUN SÜREN DİZİSİDİR…

 67. izleyici temsilcisi dedi ki:

  tutturamadınız. tutmaz da. zira dizi bu şartlara rağmen iyi gidiyor ve aynı ek, kurtlar vadisi gibi günceli takip ediyor ve monoton filan da dahil. bence atv yanlısı bir yorum ve algı oluşturma amaçlı. tek harfine bile katılmıyorum. dediğiniz tarih geldi ve öyle bitecek gibi de durmuyor.

 68. devran dedi ki:

  bitmesınnnnnnnnnnnnn 🙁

 69. Hakan bahar dedi ki:

  Yok yok bitmiyor hedef 2023 o zaman final yapar

 70. Nisa dedi ki:

  Ya nolur bitmesin 😭

 71. Yunus dedi ki:

  Arka sokaklar dizisi bitmesin çünkü oh çok iyi getirdi filimlere onun sayeside film izleniyor bitmesin lütfen

 72. berrin dedi ki:

  yıllardır hiç bıkmadan usanmadan seyrettiğim bir dizi ben hiç bir diziyi bu kadar sevmedim tüm oyuncuları ailemden kişiler gibi bu diziyi lütfen bitirmeyin en sevdiğim karakter olan mesutu öldürmeyin

 73. İhsan dedi ki:

  Arka sokaklar dizisi bitmesin çok güzel bahar çıkmasın ekipten

 74. Furkan dedi ki:

  Arka sokaklar bitmesin onu çok sevdim onunla doğmuşum oh bitmesin çünkü bu bölüme kadel bitmesi çünkü budizi çok iyi gidiyor semiyeler çıksın bahar oyundan çıkmasın

 75. İhsan dedi ki:

  Arka sokaklar çok güzel bir filim bitese KanalD gibi bütün filmleri teleziyondan silerim arka sokaklar bırakın başka filim final yapın

 76. İhsan dedi ki:

  Arka sokaklar bitmesin onu çok sevdim onunla doğmuşum oh bitmesin

 77. Okan dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR DİZİSİ BİTMESİN ÇOK GÜZEL Bİ DİZİ ❤️❤️

 78. Hasan dedi ki:

  dizi hiç final yapmasın sonuna kadar devam etsin

 79. hakan dedi ki:

  dizi bitsin artik konu bulamiyorlar

 80. Anonim dedi ki:

  bittiği falan yok arka sokaklar ekibi hızlı ve iyi çalışıyor ve uzun bir süre daha bitmeyeceğini tahmin ediyorlar reytinglerde hep en yüksekte..

 81. Anonim dedi ki:

  Bitmesin çok seviyorum. Lütfen 😞😞😞🙏🙏🙏🙏

 82. Adil dedi ki:

  Benim küçüklügüm bu diziyle geçti bence bu dizi bitmez çünkü bikere final yaptı geri başladı bu dizi bitmez

 83. Ezgi ayann dedi ki:

  Yapmayin ben her hafta reytinglerine bakiyorum qayetfe iyi bence totalde ya bitinci oluyorlar yada ikinci bitmesinnnnn nolurrr ya yavariyorum

 84. Ezgi ayann dedi ki:

  sakin nolur bitmesin ben bu diziyi cok sviyorum ilk bolumden bei izliyorum biterse yikilirim abi nokir bitmesin ya kirmayin bizi nolur

 85. vahap çız amasya merzifon alıcık köyün den dedi ki:

  arka sokaklar final yapmasın nolur alp ve ozan abiye özgür abiye ve şevket abiye bide zafer ergin amcaya selamlar onları çok seviyorum…

 86. Anonim dedi ki:

  Bitmesin nolur 575 bolumle bitmesin

 87. Humay dedi ki:

  Arka sokaklar bitmesin nolur lutfen

 88. Elmir dedi ki:

  Meraba ben QARDAŞ AZEREBAYCANDAN YAZİYORUM. Arka sokaklar filimin de Azerbaycanli olaraq rol almaq isteyirem şimdiden teşşekurler. +994552158501

 89. Elmir elizade dedi ki:

  Meraba ben QARDAŞ AZEREBAYCANDAN YAZİYORUM. Arka sokaklar filimin de Azerbaycanli olaraq rol almaq isteyirem şimdiden teşşekurler. +994552158501

 90. CEYLİN KAYA dedi ki:

  YAA LÜTFEN BİTMESİN BEN O DİZİYİ ÇOK SEVİYORUM YANİ ARKA SOKAKLARI

  1. Nehir doğan dedi ki:

   Lütfen arka sokaklar bitmesin 1veya2yil sürsün ben çok seviyorum arka sokaklari😭😭😭💔💔

 91. Anonim dedi ki:

  arka sokaklar bitmesin bitmeyecek en sevdiğim filim hao