Arka Sokaklar 2022 de 625. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek (Nedenleri Burada)

Merhaba dostlar, bu konumuzda Arka Sokaklar dizisinin 16. sezonuna başlarken içinde bulunduğu durumu kısaca özetlemek ve dizinin biteceği final yapacağı hakkındaki detayları sizlerle paylaşmak istiyoruz. Arka Sokaklar dizisi 2021-2022 sezonu sonunda 625. Bölüm ile Kesin olarak Final Yapacak mı Bitecek mi kesin nedenlerini sizlere bir bir sıralamak istiyoruz bu konumuzda. 4 Haziran 2021 Cuma günü 596. bölümüyle sezon finali yapacak olan diziden ayrıntılar..

Arka Sokaklar dizisi yeni bölümleri cuma akşamları Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Arka Sokaklar dizisi reytinglerine bakılacak olursa hiç bir zaman final yapmayacak gibi görülüyor. Ancak 2021 haziran ayında sezon finali, 2022 Mayıs ayında da kesin final yapacak diye söylentiler dolanmaya başlandı.  Bu haberin kesinliği olmasa da uzun yıllardır yayınlanan Arka Sokaklar dizisi elbet final yapacaktır. Artık hem oyuncular yoruldu hem de başka dizi ve filmlerde oynama isteği olan bir çok oyuncu var.Arak Sokaklar Bitecek mi

Bildiğiniz üzere 4 Haziran 2021 Cuma günü yayınlanan Arka Sokaklar’ın 596. bölümü ile sezon finali yapıp yaz tatiline girecek. Arka Sokaklar 597. bölüm ile büyük ihtimal Eylül 2021 tarihinde Kanal D de yeni sezonuna yani 17. sezona merhaba diyecek. Dizi yıllardır devam ettiği için seveni takip edeni de oldukça fazla. Arka Sokaklar dizisinin hem yeni sezon bilgilerini hem de sezon sonunda final yapıp biteceğine dair aldığımız kesin duyumları sizlere sırasıyla yazalım.

Güncel (17 Nisan 2021):  Geçtiğimiz gün 586. bölüm ile seyirci karşısına çıktı. Halen reyting sıralamasında ilk sıralarda yerini alan dizi büyük bir izleyici kitlesine sahip olmakla beraber dizide sürekli aynı olaylar etrafında dönüldüğü için seyircilerin bir kısmı da bu durumdan şikayetçidir. 15. sezonu ile seyirciler ile buluşan Arka Sokaklar dizisi bir final tarihi ise henüz belirlemedi.

Arka Sokaklar 2020 de 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak

Arka Sokaklar 625. Bölümde Final Yapacak Bitecek mi?

Oldukça iddialı bir bölüm sayısı yazmış olduk belki ama Arka Sokaklar her sezon ortalama 34-35 bölüm çekiliyor. 597. bölüm ile yeni sezonuna başlayacak olan Arka Sokaklar dizisi bu sezon da ortalama 25-30 bölüm çekilirse geçen 16 sezonda 596 bölüm + 30 bölüm bu sezon: Tam 625 bölüm ediyor. Yukarıdaki başlığı bu nedenle 625. bölüm diye yazdık. Neden bu rakam derseniz hem akılda kalıcı hem de hiç bir haftalık dizi bu sayıya ulaşmadığı için efsane bir bölüm sayısı olacak diye düşünüyoruz. Peki dizi gerçekten 625. bölümde bitecek mi final olacak mı? İşte nedenleri..

Arka Sokaklar 14. sezon sonunda 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak

Arka Sokaklar Dizisinin 2022 de final yapacak olmasının nedenleri?

Arka Sokaklar dizisinin final yapmasına hiç gerek yok diyebilirsiniz belki ama iş sadece izleyicilerde bitmiyor, Kanal yönetimi yapımcı firma ve yüksek oyuncu maliyetleri dizilerin en çok zorlandığı konular arasında. Şimdi Arka Sokaklar dizisinin final yapmasını zorlayan nedenleri kısaca sizlere madde madde yazmak istiyoruz.

1 – Arka Sokaklar Dizisinin Kanalı Kanal D zor durumda: Evet yanlış duymadınız, Kanal D Demirören grubuna satıldıktan sonra bir çok borç içinde kaldı ve Kanal dizilere gerekli yatırımı yapamadı. Geçtiğimiz sezon 2020-2021 da bir çok dizisi erken final yaptı, Hekimoğlu dizisi zararına devam ettirildi, daha öncesinde yeni sezona onay alan Leke dizisi bile yaz aylarında apar topar yayından kaldırıldı. Zalim İstanbul isimli dizinin de 7-8 bölüm sonra fişinin çekileceğini öğrendik. Bir çok dizisi final yapan Kanal D elindeki dizilerin de bir çok oyuncusunun ayrılmasını istedi. Kanal D içinde iç yapımlar sorumlusu bir abimizden (Adını vermeyelim sıkıntı olmasın) aldığımız bilgiye göre sezon sonunda Arka Sokaklar dizisi de müthiş bir final yaparak ekrana veda edecekmiş. Düşünün en güçlü Kanal D dizisi olan Arka Sokaklar dizisi bile Kanalın borç batağı yüzünden bir çok oyuncusunu çıkararak yoluna bir sezon daha devam ediyor. Yeni gelen bir kaç oyuncu da neredeyse asgari ücretle çalışacak yeni polis memurları olacaklar.

Arka Sokaklar 555. Bölümde bitecek Final Yapacak

2- Arka Sokaklar Dizisinden 16. sezonda bir çok oyuncu ayrıldı:  Arka Sokaklar dizisi bu sezona kadar hep gözde bir dizi olarak sezona başlar ve çok yüksek reyting oranları ile yoluna devam ederdi. Ancak bu sezon tüm diziler kadrolarına yeni oyuncular eklerken Arka Sokaklar ilginç bir şekilde bir çok oyuncusunu kaybetti. Arka Sokaklardan şimdiye kadar Metin Çoban’ı canlandıran Furkan Göksel, Asiye Çoban’ı oynayan Melisa Şalgam ve bebek rolündeki Yiğit Ali Yıldırım, Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu, Volkan Komiseri canlandıran Boğaç Aksoy, Aylin Komiseri canlandıran Özlem Çınar, Eda karakterini canlandıran Beste Seyhan Arka Sokaklar dizisinden ayrıldılar. Arka Sokaklar dizisinden Ayrılan Tüm Oyuncular için TIKLAYIN >> Arka Sokaklar 16. Sezon Ayrılan Oyuncular Elbette bu kadar çok oyuncu ayrılınca dizinin doğası ve eski güzelliği bozulacak.

3- Arka Sokaklar Dizisinin Reytinglerinde Büyük Düşüş Oldu: Evet çok ilginç bir durum olmasına rağmen geçtiğimiz sezon hiç beklenmedik bir anda Arka Sokaklar dizisinde büyük bir reyting kaybı başladı. Tv8 de Kırmızı Oda, Show Tv de Ramo Arka Sokakların eski reytinglerini düşürdü. Atv de ekrana gelmeye başlayan Akıncı, onun öncesinde Hercai isimli dizinin yayına başlamasıyla Arka Sokaklar dizisinde reytingler birden bire düşüş göstermeye başladı. Cuma günlerini lider kapatan dizi bir anda zirveyi Hercai dizisine kaptırdı. Bu sezon yeni dizilerin de başlayacak olması Arka Sokaklar dizisinin yıllardır devam eden reyting üstünlüğünü maalesef bitirecek görünüyor. 10-11 oranında total reyting alan Arka Sokaklar Hercai başladıktan sonra 8-7-6 hatta 5 oranında total reytinge düştü. İşte son haftalarda Arka Sokaklar dizisinin almış olduğu reyting oranları ve düşüşün yaşandığı haftalar:

Arka Sokaklar dizisinin son haftalardaki reytingleri

4- Arka Sokaklar Dizisi Yıllardır Benzer içerikler ve konuları yayınlıyor: Senaryo bir dizi için elbette önemli hemde çok önemli, yıllardır geleneksel yapısını koruyan Arka Sokaklar sürekli yakalamaca kovalamaca sahneleriyle benzer konuları sürekli tekrarlıyor. Çok çarpıcı ve dikkatleri üzerine çekici sahnelere imza atamıyor, bu nedenle yenilikçi bir dizi değil de klasik bir dizi izliyor seyirciler. Belki kendisini bu konuda biraz daha geliştirse alanında çok daha iyi bir reyting alabilir. Ama yine de dizi oldukça yüksek reytingler alıyor, özellikle yeni başlayan dizilere göre çok daha iyi bir oyuncu kadrosu bulunuyor.Arka Sokaklar 14. sezon bitecek final mi oalcak 2020

5- Diziler Artık İnternetten İzleniyor: Aslında bu sorun sadece Arka Sokaklar dizisi için değil tüm televizyon dizileri için geçerli bir sorun. Ülkemizde Netflix, Blutv, Puhu tv gibi internet platformları her geçen gün tv izleyicisini kendisine çekmeye devam ediyor. Bu nedenle dizilere eski talep yok, yüksek izlenme oranlı diziler de eski reytinglerini kaybetmeye başladılar. Velhasıl Arka Sokaklar dizisinin bitmesi final yapması için bir çok neden sıraladık gördüğünüz gibi. Ama en çok da Kanal D’nin içinde bulunduğu ekonomik zorluklar Arka Sokaklar dizisine engel olacak gibi görünüyor.

6- Korona virüs sırasında zor şartlarda çekimler devam etse de Arka Sokaklar dizisi çok düşük reklam geliri elde edebildi. Yani başka zaman alınan reklam gelirinin yarısını bile alamayan kanal ve yapımcı oyuncu ücretlerini ödese de hiç kar edemedi. Bu da yapımcı ve kanalı zor duruma sokmuş olabilir. Çünkü onlarda kazancı olmayan dizileri uzun süre yayınlamak istemezler.

Arka Sokaklar 2020 yılında Kesin Final Yapacak biteek mi

Arka Sokaklar dizisi 2020-2021 Sezonun Sonuna Bitecek Final Yapacak mı?

Kesin bilgileri diziler için söylemek elbette çok doğru olmaz ancak gerek yukarıda sırasıyla saydığımız gerekçeler gerekse de artık oyuncuların diziden sıkılıp sürekli aynı rolde aynı amaçla aynı karakteri oynamaları onları da sıkmış bunaltmış olabilir. Maddi zorluklar da bir araya gelince diziden bir çok eski oyuncu ayrıldı. Arka Sokaklar dizisinin büyük ihtimalle son senesi olacağını bir kez daha belirtelim. Arka Sokaklar dizisi yukarıda belirttiğimiz gibi muhtemelen 596. bölümde büyük bir sezon final bölümü çekerek, 625. bölümde 2022 yılının sonunda ise olağanüstü bir final ile veda edecek gibi görünüyor. Bakalım o tarihe kadar derenin altından hangi sular akar izleyip göreceğiz. Ama görünen o ki Arka Sokaklar 2022 de Mayıs ayının sonuna doğru 625. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek görünüyor..

Arka Sokaklar ne zaman bitecek final olacak

Arka Sokaklar 2021 Mayıs- Haziran Ayında 625. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek konumuz hakkında sizlerde yorum ve görüşlerinizi aşağıya yazabilir ve dizinin bitip bitmemesi ile ilgili yorumlarınızı bizlere gönderebilirsiniz.

Arka Sokaklar Mesut ve Volkan Vuruldu Öldü mü Yeni Sezon

Yorum yaz

337 Yorum

 1. Avatar Gülcan Aslan

  arkadaşlar inanmayın bu sahtekara amacı sizi dolandırmak bir zamanlar 555. bölüm diyordu sonra 575. bölüm oldu ve şimdide 625. bölüm oldu gene tutmayınca herhalde 700. bölüm der yalancı

 2. YALAN HABER İNANMAYIN DİZİ OYUNCU COM TR ÇOK ŞİKAYETÇİYİM RAHATSIZ OLUYORUM MİLLETİ KANDIRMA 😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭😭

 3. Avatar Arka sokaklar hayranı

  Sizden bir ricam var arka sokaklar final olmasın bide arka sokaklara özlem çınar geri dönsün ne olurrrrrrrrrrrrrrrrrrr lütfen

 4. Hayır final yapmasın her cumayı merakla bekliyoruz arka sokaklar devam etsin reyting rekorları kırıyor zaten 18 sezon da olsun

 5. ARKA SOKAKLAR 16 SEZON Yeni OYUNCULARI Dilan Çiçek Deniz Damla Sönmez
  Erçin Sicakkan Levent Ülgen Melis Sezen Genco Özak Serhat Kılıç Ahmet Tansu Taşanlar

 6. ARKA SOKAKLAR 586 BÖLÜM ARKA SOKAKLAR 587 BÖLÜM 2 BÖLÜM VERİN LÜTFEN ORHAN OĞUZ YÖNETMENE SÖYLEYİNİZ

 7. Bitirenler kötü kişilermiş inşallah bitmez ben çok seviyorum 😭
  ARKA SOKAKLAR❤️😍

 8. Avatar Puran milan

  Arka sokaklar dizi si cok cok seviyorum gercek finali gitmesini asla ve asla istemiyorum bu dizi ye aşik oldum. oya okar ve ozan cobanoglu cok seriyorum cok iyi onuyorlar başari.lar diyi.yorum ben sizi
  ben 16 yasindayim ama dediyim gibi.onlari aşiğim

 9. arka sokaklar devam eder kanal d nin dizilerde tek kaynağı arka sokaklar aylin le murat gelirse finali unutun

 10. özlem çınar aylin karakterinde dönsün yapımcıda rica ediyorum herkes özlem çınarın aylin karakterinde dönmesini istiyo küçük kızın hatrını kırmayın ben arka sokakları izliyorum sizde özlem çınarı geri diziye koyun lütfeeeeeennnnn

 11. özlem çınar arka sokaklara geri dönsün ne olur lütfen yalvarıyorum aylin olmasa almaz lütfen kim bilgisyarın başına oturup 4540 diyecek birdaha lütfen ALAH PEYGAMER RIZASI işin ne olur lütfen herkes istiyor özlem çınar dönsün lütfen aylin vurulmuştu gözünü açtığında bütün emniyet aylini görmek için sıraya dizilmişti mesuta oldumu hayır hünüde hayır rıza babada oldumu hayır elinde hayır baharda oldumu hayır aylin giti hakan aylinin adını sayıkladı selin eki karısı dedi ali ski karıı dedi hanıyı aylin sizin kardeşiniz ablanız kızınız tek 6 kişi üzüldü oda selin hakan hüsnü mesut rıza engin bunlar ne olur geri dönsün lllllllüüüüüüütttttttfffffffeeeeeeennnnnnn nnee oolluurr yyaallvvaarrııyyoorruumm

 12. Avatar Yiğit şahin

  İnşallah final yapmaz
  KanalD istemiyorsa başka kanal alsın ama final yapmasının nolurrrrrr

 13. Avatar Yiğit şahin

  Ben 575.bölüm fragmanından geliyorum 575.bölüm final değil final olsaydı fragmanda final yazardı yazmıyor
  Ama 576.bölümde final yapabilir.inşallah hiç final vermez çok çok çok çok çok amin

 14. Avatar isimsi şahıs

  arka sokaklar aylin murat gelirse film güzelleşecek gellmesse ekib de az kişi var altı kişi lazım
  ekibe iki kadın 4 erkek lazım muratı aylini çok özledik ister gelsinler ister gelmesinler ekib zor
  durumda oldugunu bilsinler onları çok özledik onlarsız arka sokaklar bi hiç sayılır

 15. akif müdür artık baharı korumasın özlem çınar geri dönsün her reklamında özlem çınar gelecek diye ümitleniyorum yapımcı ya sesleniyorum artık akif müdür baharı korumasın özlem çınar dönsün yoksa izlemem lütfen akif müdüre ikinci şansı tanıdınız özlem çınarın hakı var özlem çınar arka sokaklardan ayrıldığı açıklamasında ağlamamak için kendini zor tutu lütfen akif müdür artık baharı korumasın lütfen herkes aylin yani özlem çınarın dönmesini istiyor özlem çınar bu diziye 13 yıl emeğini verdi yapımcı siz büyüksünüz bir kereliğine özlem çınarı affedin lütfen özlem çınar küçük ama siz büyüksünüz insanın ikinci şansı var onuda özlem çınarada tanıyın lütfen ne olur özlem çınar arka sokaklara geri dönsün lütfen ne olur …….

 16. yapımcıdan bir ricam var özlem çınar küçük ama yapımcı büyük insanın ikinci şansı olur aynı özlem çınarınkiside öyle ne olur özlem çınar dönsün siz büyüksünüz 1 kereliyine afedin lütfen arka sokaklar hatrı için arka sokaklar da final olmasın neolur lütfen …….

 17. Bence Arka Sokaklar dizisi final yapmalı çünkü bu kadar bölüm yapmasının nedeni onun rakipleri hiç iyi diziler değil bu yüzden Arka Sokaklar dizisi final yapmalı.

  • ne olur özlem çınar geri dönsün ne olur lütfen haniyi ekip aylin onları kardeşi ablası kızıydı hakan la bahar sevgililer tepki göstermek olanlar bunlar rıza selin hüsnü mesut alibunlar özeliklede selin rıza haniyı aylin sizin kardeşiniz ablanız kızınızdı aylin giti selin haniyı aylinle sen hem kardeş hemde en yakın arkadaşındı rıza haniyi aylin senin kızındı hüsnü haniyı aylin senin kardeşindi mesut hanyı aylin senin kardeşindi ali haniyi aylin senin ablandı yapımcı büyük ama aylin küçük 2 ci şansı özlem çınarda hak ediyor arka sokaklar hatrı için ne olur lütfen aylin geri dönsün aylinle hakan evlensin lütfen kim birdaha 4540 diyecek lütfen bahar hanıyı aylin senin kardeşin hemde en yakın arkadaşındı neolur aylin geri dönsün selin ayli hiç çıkmasın bide hiç final olmasın lütfen ne olur ……………

 18. burdan yapımcıya yönetmene sesleniyorum ne olur aylin yani özlem çınar geri döndnsün lütfen ne olur özlem çınar olmasa olmaz

 19. bence kanal D istemiyorsa başka kanal alsın reytingi ve izleyicisi yüksek bir dizi başka kanallar alabilir yeterki final yapmasın noluurrrrrrrrr 🙁

 20. Lütfen arka sokaklar bitmesin kanal d istemiyorsada kanal değiştirsin yeterki final yapmasın nolurrrrrrr😢😢😢😢😢

 21. aylin geri dönsünn final olmasın

  • ARKA SOKAKLAR DİZİSİ EN FAZLA 2-3 YIL ARASI SÜRECEK VE FİNAL OLACAK ÇÜNKÜ OYUNCULARI ÇOK YAŞLANDI.ZAFER ERGİN =78 YAŞINDA,ŞEVKET ÇORUH=47 YAŞINDA,ÖZGÜR OZAN=54 YAŞINDA,İLKER İNANOĞLU=54 YAŞINDA VE ŞEVKET ÇORUH’UN DİZİDEN AYRILMAMASI İÇİN ZAR ZOR İKNA EDİYORLAR VE BU DİZİ TÜRKİYE’NİN BELKİDE DÜNYA’NIN EN UZUN SÜREN DİZİSİDİR…

 22. Avatar izleyici temsilcisi

  tutturamadınız. tutmaz da. zira dizi bu şartlara rağmen iyi gidiyor ve aynı ek, kurtlar vadisi gibi günceli takip ediyor ve monoton filan da dahil. bence atv yanlısı bir yorum ve algı oluşturma amaçlı. tek harfine bile katılmıyorum. dediğiniz tarih geldi ve öyle bitecek gibi de durmuyor.

 23. Arka sokaklar dizisi bitmesin çünkü oh çok iyi getirdi filimlere onun sayeside film izleniyor bitmesin lütfen

 24. yıllardır hiç bıkmadan usanmadan seyrettiğim bir dizi ben hiç bir diziyi bu kadar sevmedim tüm oyuncuları ailemden kişiler gibi bu diziyi lütfen bitirmeyin en sevdiğim karakter olan mesutu öldürmeyin

 25. Arka sokaklar bitmesin onu çok sevdim onunla doğmuşum oh bitmesin çünkü bu bölüme kadel bitmesi çünkü budizi çok iyi gidiyor semiyeler çıksın bahar oyundan çıkmasın

 26. Arka sokaklar çok güzel bir filim bitese KanalD gibi bütün filmleri teleziyondan silerim arka sokaklar bırakın başka filim final yapın

 27. bittiği falan yok arka sokaklar ekibi hızlı ve iyi çalışıyor ve uzun bir süre daha bitmeyeceğini tahmin ediyorlar reytinglerde hep en yüksekte..

 28. Benim küçüklügüm bu diziyle geçti bence bu dizi bitmez çünkü bikere final yaptı geri başladı bu dizi bitmez

 29. Yapmayin ben her hafta reytinglerine bakiyorum qayetfe iyi bence totalde ya bitinci oluyorlar yada ikinci bitmesinnnnn nolurrr ya yavariyorum

 30. sakin nolur bitmesin ben bu diziyi cok sviyorum ilk bolumden bei izliyorum biterse yikilirim abi nokir bitmesin ya kirmayin bizi nolur

 31. Avatar vahap çız amasya merzifon alıcık köyün den

  arka sokaklar final yapmasın nolur alp ve ozan abiye özgür abiye ve şevket abiye bide zafer ergin amcaya selamlar onları çok seviyorum…

 32. Meraba ben QARDAŞ AZEREBAYCANDAN YAZİYORUM. Arka sokaklar filimin de Azerbaycanli olaraq rol almaq isteyirem şimdiden teşşekurler. +994552158501

 33. Avatar Elmir elizade

  Meraba ben QARDAŞ AZEREBAYCANDAN YAZİYORUM. Arka sokaklar filimin de Azerbaycanli olaraq rol almaq isteyirem şimdiden teşşekurler. +994552158501

 34. Avatar Hulya serenli

  Bitmesin ne olur ben cok seviyorum o diziyi harika bir dizi ama tuncta kurtulsun artik cok yzuluyorum tunca mesuta seline

 35. Bence arka sokaklar bitmeli diye düşünüyorum artık izlenmeyecek duruma geldi başlarda daha güzel di sonradan dizi bozuldu

 36. ben hayatimda arka sokaklar gibi dizi gormedim cok dizi izledim amma arka sokaklar gibisi yok dizi 575 bolumde final yapiyor bence yapmali cunki cok yil oldu her kes yaslandi

 37. Avatar Önder öncü

  Bu diziyi çok seviyorum ve her hafta bu diziyi sabırsızlıkla bekliyorum. Ne olur bu dizi yıllarca devam etsin! Bu dizi olmazsa olmazım,duyanlara duymayanlara!

 38. Avatar Rebap Gurel

  Gercek hayattan alinmis hikayeler ile polisiye sevenler icin harika bir dizi! Bitmemeli!!!! Suc ve suclularin sonu gelmedigi gibi onlari konu alan bu tur gercekci dizilerde bitmemeli!! Her an yeni seyirciler eklenecektir seyredenlere! Simdiye kadar oyuncularin sergiledikleri tutarli rolleri tek bozan ZELIS!! Hep kavgaci, simarik, cigirtkan basit mahalle kizlarina donusturdu ailenin tutarli, guvenilir, anne yoklugunda herkesin dayanagi rolunu!! Onun ciktigi sahnelere bakmamaya calisiyoruz!!!!!lutfen su suratindaki kucumser ifade ile devamli azarlar ve bagirgan halinden vazgecirin! Dizinin tadini ve sayginligini kaciriyor!

 39. Avatar kayhan yıldırım DENİZLİ

  KANAL D 15 SEZON ARKA SOKAKLAR TARİHİ 4 EYLÜL CUMA GÜNÜ GELSİN HEMEN ÇABUK OLSUN ACELETSİN LÜTFEN BEKLİYORUM

 40. 15 sezonunda bahar filimden çıkmalı aylin diziye dönmese izlemem ne olur aylin deri dönsün lütfen yoksa izlemem

 41. ARKA SOKAKLAR İZLEYİCİLERİ VE SEYİRCİLERİ YALAN HABERE İNANMAYIN ARKA SOKAKLAR SADECE ERLER FİLM TÜRKER İNANOĞLU İSTERSE BİTER FİNAL YAPAR YALAN HABERİ YAYINLAYANLAR ARKA SOKAKLAR İZLEYİCİLER VE SEYİRCİLER TEPKİ RAHASIZ NEFRET KİN GÖSTERİYOR

  • Avatar Önder öncü

   Ne olur bu dizi yıllarca devam etsin,bu diziyi çok seviyorum! Bu diziye ve bu dizinin yıllarca devam etmesini isteyen herkese hayranım! Bu dizi olmadan asla ve katta yapamam,duyanlara duymayanlara!

 42. Avatar Günel ☀️Arka Sokaklar☀️

  Dizi Çok Güzel Bitmese İyi Olar Kaşki Dizide Olan👮‍♂️Gerçek Hayatımızda Olardı İnsanları Koruyardı Hayatda Kaşki👮‍♂️Ehtiyaç Olmazdı Mümkünmü Zor İnsan Olan Yerde Kötülüğ Var Bir Çoçuğ Meşede Yolun Kayıp Edir Karşısına🐻Çıkır Çoçuğ Korkur🐻Çoçuğa Söyleyir Korkma Ben İnsan Deyilem Gerçekdende İnsan Olsağda İnsandan Korkmalıyığ Çünkü Her Kötülüğü Yapırığ Kadına Çoçuğa Şiddet İsmlerin Yazamadığım Milyon Kötülüğ Var👮‍♂️Şu Kötülüğün Karşısın Alamır Kötülüğ Bir Yanğına Benzeyir Kötülüğü Kurtaramarığ İyiliği Çokalda Bilerik Dizide👮‍♂️Obrazları İyi Yapılıp Oyunculara Uğurlar🏆Arzu Ediriz Dizi Yolluna Davam Etsin

 43. Antalyadan selamun Aleykum dizinizi başladı başlıyalı takip ediyorum vede cok seviyorum hic te bitmesinide istemiyorum başlamasınıda dört gözle bekliyorum Sebahattin Turgut ANTALYA MERKEZ

 44. Bence Kanal D böyle bir işe girişemez. Madem kanal kötü durumda elindeki en çok reyting alan diziyi bırakmak istemeyecektir. Ayrıca bence en kötü ihtimalle başka bir kanala geçebilir ya da internet üzerinden bölümleri kısaltarak devam edebilir.

 45. Avatar Arka sokaklarim

  Cok guzel bir dizi bayiliyirummmm cooook guzel ama cecki huc bir zaman final yaomasa ben bubduziyi ilk bolumden beri izliyorum tek bir bolumunu bile kacirmadim sizden bi ricam var yonetmenim bu dizi hic bir zaman bitmesin ezgi cemal beyza diziden ayrilmasin nolur ya nolur lutfen arka sokaklarda dahi onlar benim en n boyuk hayranlarim cok guzel bir dizi yapimcilara yonetmenlere cok tesekurler

 46. arka sokaları izliyoruz çok güzel bir kino ben onun tüm bölümlerini izliyorum ana görə də istəyirəm ki bitməsin

 47. Avatar Boşversene 57

  Arka sokaklar bitmesin lütfen oyuncuları çok iyi ve cemal ve ezgi çok YAKIŞIYOLAR sadece onları görmek için bile izlenir bence dizi

 48. Avatar bh (be happy)

  Arka sokaklat hiç bitmesin, çünkü onu kalbimden seviyorum ve her cuma günü kaçirmadan izliyorum

 49. 30 yaşında bir Arka Sokaklar dizisi hayranı olarak bitmesini elbette istemem, 2006’dan bu yana dizlerle olan bir dizi var karşımızda, hayatımızın dizilerinden oldu ülkemizde 🙂 Kısa zamanda yüksek ihtimalle bitebilecek olması beni üzdü açıkçası ama olsun her başlangıcın bir sonu var sonuçta… Güzel bir yazı olmuş, emeğinize sağlık, çok dikkat çekici ve titiz noktalara değinmişsiniz. Böyle devam edin! Gaziantep’ten sevgiler…

 50. Avatar cemşid ırandan

  dedİklerİnİz vesaydeĞnz sebebleer tamamen doĞro amambence telvevİzyonda İzleneck dİzİ bence kalmaz İnŞalah her Şey yolona dÖner

 51. Avatar Murat Şenol

  Çocukluğumuzdan buyana büyük zevkle izlediğimiz bu dizinin bitmemesi gerekiyor çünkü türk toplumunu yansıtan aile birliğinı ve bütünlüğünü koruyan bir dizi ,Kanal D de sıkıntı varsa başka kanalla anlaşıp yayınlanmaya 1000 lerce bölüm olarak devam edebilirler Bir rıza baba çoban başkomiser oduncu mesut engin müdür selin komser ali komser ana temalar olsun diğer gençler gitsede önemli değil diziyi götüren bunlar baska kanallarla anlaşmayı denemelu bence.

 52. Avatar Arka Sokaklar Official

  Arka Sokaklar bitmeyecek eğer böyle giderse Star TV’ye geçiş yapacağız. Biz filmi daha 700. bölüm final olacak gibi duruyor

  • Avatar BARIŞ MUTLU

   SAÇMALAMAYIN YA BİTSİN GİTSİN BU NE BÖLE 2006 DAN BERİ SİZ SÜREKLİ 500 LERDESİNİZ NERDE 600 700 NERDE OLDUGU YERDE SAYIKLIYOR KALDIRILIR İNSALLAH

   • izlemek zorunda değilsin kardeşim elinde kumanda var kimse seni silah zoruyla izlemeye devat etmiyorki

  • gerçekten severek izaliyoruz inşallah dediğin gibi Kanal D ye veda edip biteceğine star tv ye geçerek yayın hayatına devam etmesi çok güzel olur inşallah

 53. Ben bu diziyi çok seviyorum.Ben gönlüm bu dizinin 600 bölüm sürüp öyle bitmesi birde mesut ve selin ile cemal ve ezgi evlenmeleri gerekiyor her ikiside birbirlerine çok yakışıyorlar.Onlar evlenecek mi?Sizce birde hakan diziden ayrılacak mı

 54. Bence bitirmeyin başka programlardan biraz maliyet düşürülebilir ama bu diziyi bitirirseniz kana D hic izlenmez nacizane fikrim

 55. Avatar dilek uyanıksou

  Ne oğlur dizi bitmesin geçici sezon finali yapın her cuma günleri izlediğimiz dizidir çom güzel

 56. lütfen bitirmeyin bu diziyi biz cok seviyoruz aileden biri gibi olduydu dizi her cuma iple çekiyiz diziyi bitirirseniz yazik ederseniz bi dizeye geçici sezon finali yapin eylulde tekrar yeni bölümlerini bekliyoruzzzzz

 57. ARKA SOKAKLAR BİZ İZLİYORUZ EVDE SADECE CUMA GÜNLERI KORONA OLDUĞU GÜNDEN BERİ ARKA SOKAKLAR YAYINLANIYO ARKA SOKAKLAR CUMA GÜNÜ FİLLİMLER ARASINDA SADECE OVAR BİZ EVDEYİZ SIKILIYORUZ ONU İZLİYORUZ FİNAL OLMASIN DAHA İYİ

 58. BENİM İKİ YORUMUM VAR 1 ARKA SOKAKLAR Kesin olarak Final Mİ YOKSA BU YALAN HABER Mİ 2 de BEN ELAZIĞ den ABDULLAH DEMİR BEN 28 yaşındayım engelliyim beni üzmeyın bu haber yalan mi gerçek mi ARKA SOKAKLAR gerçek den final mi Ne olur yalan olduğunu söyleyin ARKA SOKAKLAR bitmesin devam etsin ben arka sokakları çok seviyorum ben nasil ulasayım arka sokaklara bana yardımcı olun 1992alemdar@gmail.com bu benim gmail im Abdullah Demir
  (mesut komiser de benim facebook um bu de benim ınstagram abdullahdemir8681 telefon numara mi de vara mi

  • Abi arka sokaklar finalse kanal d’nin finali olur benden demesi
   Arka sokaklar bitmesin ya
   Yoksa ne izlicem biz valla televizyonu parçalarım final olursa
   Sezon finali yapın

 59. bos konuşanlar var sevmiyorsanız izlemeyin silahmı dayıyoruz izleyin diye ben bitmesini asla istemiyorum arka sokaklar biterse daha hic bir dizi tutmaz zordaysa kanal baska kanalla gecsin reytingleri diyer kanala verelim sonra kanal d pişman olsun

 60. Ben arka sokaklari 3 yasindan beri izliyorum arkadaslar simdi 16 yasindayim arkadaslar. Merak etmeyin final yapmiyacak ama tahmin ediyorum cunku yanlis. Hatirlamiyorsam 15 sezona imza atildi yani 2021 yilina kadar var. Ama emin degilim yanlis. Soylemiste olabilirm

 61. fınal yapsınnn yrterrrrr sıkıldık ya adamalar koronada bıle yenı bolum yapıyor ne bıcım bısey
  hrhkes avde kalın dıyor bunlar yenı bolum yapıyor bıtsın artık bı dızı yerterrrrr
  sıkıyor cnmzı

 62. Bence 14 sezon oynamış dizi hata bukadar vazla oynayan bir dizi daha yok bence bukadar cok emek verilmiş bu emekleriniz zay olmasın oynaya bilginiz kadar oynatın ben her hafta hiç kacırmadan severek izliyorum filimin konusu da polisiye filim oldu için konu bulunur ben 555 bölümde final yapmasın

 63. Avatar Aysun kilic

  Arka sokaklar biterse gerçekten televizyonda izliycek dizi bulamiycaz hercayiymis bilmem diyer dizilermis boş bunlar gördüğümde dizileri direk kanalı değiştiriyorum arka sokaklar benim dizim soluksuz izlediğim izlrken zevk veren tek dizi reytikler tekrar yükselir eminim eyer zordsysa kanal başka kanala geçilebilir önemli olan dizinin devam etmesi bitirmeyin lütfen her sene yaz ayı gelirken vitcekmi acaba diyorum ve okuyunca uzuluyorum

 64. Avatar ezgi çiçek

  arka sokaklar dizisinin final olacağına çok üzüldüm kıymetlilerimiz arka sokaklar dizisi en çok sevdiğimiz diziler den biridir benim kardeşim ırmak çiçeğin en çoksevdiği dizilerden biridir arka sokaklar için en çok sevdiği film den vaz geçti arka sokakları ben kardeşim ırmak izledikten sonra anladımki bu filim çok güzel bizim aile nin hepsi bu dizinin hayranı sizden bir ricamız var lütfen bizi en sevdiğimiz diyi final yapmayın lütfen aylemizin severek izlediği ve dünyalardan çok sevdiği film bizi bırakmayın dizide ensevdiğikişilerin adı selin bahar aylin mesut rıza baba ali hande eda volkan arda hüsnü engin sileri çok seviyoruz arka sokaklar dizisine sevgiler saygılar hürmetler

 65. Avatar Arka sokakların hayranı

  Bu dizi ben küçükken beri izliyorum ama n olur bu diziyi final yapmayın yaparsanız hem bizi hem de izleyicileri üzersiniz n olur yapmayın ya bunu her cumayı soluksuz bekliyoruz yani final yaparsanız bunca insanı üzersiniz yapmayın yazık ya çoluk çocuklarımız bu film sayesinde neler öğrendi bilseniz devam etsin bu dizi bu kadar insana yazık n olur final vermeyin

 66. Arka sokaklar dizisi bitmesin çocuklarımıza güzel şeyler gelecek ögretdi ögretiyor hırsızlık yapmamalarını insan öldürmemelerini polislik nasıl meslek doktorluk hemşirelik insanlık terbiye filmde humar oynamamalarını suçluların sonu ne oldugunu onun için benim oglum 8 kiz yaşında diziye bakarken anne ben hırsızlık yapmam hem günah hem polis amcalar yakalıyor hapis ediyor adamda öldürmem günah hapismi yatıcam ben okuycam polis olucam diyor öbür diziler hep öpüşme sahneleri yeminle televizyonunu habere arka sokaklara uzakdan egitim açıyorum kumandayı elime aldımı kanal deyişdirdim hemen öpüşme sahnesi hercayilin iki bölümüne baktık öpüşme sahnesi kadınları aşşagılamak kaynanalar ın yanında çocuklarımızın engüzel dizisi arka sokaklar dogru sunu ergisini gösteriyor polislige dogruluga dürüslügü ögretiyor Allah razı olsun

 67. Avatar Sevda Karakurt

  Final olmasından yana değilim ben bu diziyi çok seviyorum ve benim gibi çok seven çok insanlar olduğunu biliyorum bu yüzden final olmasını istemiyorum

  • Avatar ırmak çiçek

   ben arka sokakları sevmiyordum annem izliyordu bende sevmeye başladım ben sevdiğim filimi bıraktı ben arka sokakları çok ama çok sevdim ne olur bizi bırakmayın aylin de diziye geri dönsün ne olur baharda filimden çıkmasın ben sizi çok sevdim bizi bırakmayın ölünceye denk ne olur ben sizi canımdan bile çok seviyorum bizi bırakmayın ne olur bu arada şefkat çoruh özgür ozan merve oflaz özlem çınar zafer ergin ilker inan oğlu başak atıcı oya okar çıkmasın bu arda kardeşim boğaç aksoyu çok seviyor e da ekibe polis olarak girsin ne olur herkes sizi çok seviyor ne olur final olmasın herkesi canımdan çok seviyorum sevgiler

 68. İnanın Bana Cuma Günler Soluksuz Bekliyorum O Gün Telefonum Kapalı Misafir Kabul Etmem Bukadar Fanatik Bir İzliyiciyim Tekrarlarını Kaç Kere Baktığımı Benbile Unuttum
  Biterse Sacma Sorunlarından Üzülürüm Ve Kanalınızı Tv Den Silerim

 69. Avatar Arka sokaklarin cok cok buyuk hayrani

  Ne olur bitmesin bu dizi soyleyecegim tek sey bu ne olur bitmesin hazir rekoru kirmislen devam etsin arka sokaklar ile baska dizileri bu diziyle bir tutmayin 1 yasimdan beri izliyorum bu kadar kisi yalvariyor ben olmak uzerii burdan yonetmene sesleniyorum lütfen bitmesin bu dizi cunku en iyi dizi bu yalvariyorym bitmesin insallah kirmasiniz bizi 😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥😥bitmesinde korkuyom resmen ne olur bitmesin

 70. Avatar Arka sokaklarin cok cok buyuk hayrani

  Tek soyleyecegim sey bu ne olur bitmesin umarim bizi uzmesiniz hazir rekoru kirmisken devam etsun lutfen_ bitmesin

 71. Avatar Büşra nur

  Ne olur bitmesin bu dizi 555 bölumden devam etmesini istiyoruz bu kadar kişi yorum yazar ve inşşalahh bitmez ne olur bitmesi burdan yonetmenlere sesleniyorum lütfen bitmesin ne olur😓😓😓😓😓😓😓😓😓😥😥😥😥😥

 72. Bu dizi bitmesin yoksa herkes isyan eder lütfen diziyi bitirmeyin lütfen. herkes dizinin bitmemesini istiyor lütfen bitmesin abiler yönetmenler nolur bitirmeyin arka sokakları🇹🇷🇹🇷😍🤩🥰😘😪🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

 73. Avatar Büşra nur

  Ne olur bitmesin bitmesini kimse istemez bayadir izliyorum umarimm bitmez çünkü rekor kirmiş bir dizi 😅😅😅😂😂😓😓😥😥😥😥

 74. Sokaklar dizisi bitmesini Arka Sokaklar dizi biterse herkes ölür herkes tarafından izlenen bir film lütfen Bitmesin lütfen buradan yönetmeni sesleniyorum filmleri olur bitirmeyin

 75. Hiçbir bölümünü kaçırmadım.Hepsini izledim.Bitmesi hiç iyi olmaz.Ne olur bitmesin ne olur.Harika bir dizi.Hem oyuncuları harika hem dizi harika.

 76. Avatar Aygün hesenli

  Nolur bitmesi nolur

  • Avatar Adanalı fan

   Arka Sokaklar dizisi kesin olarak 2020 2021 yeni sezonunda Kanal D ekranlarında yerini alacak daha önce ki 14 sezonda olduğu gibi. Arka Sokaklar dizisinin mayıs ayı sonunda sezon finali yapması ve eylül ayının ikinci haftasında 15. sezonuna başlaması bekleniyor. Diğer taraftan 15. sezonuna çıkacak olan Arka Sokaklar dizisine özel bir tanıtım da 15. sezon başlarken çekilecek ve izleyicisi karşısına çıkarılacak.

 77. yav dizinin bitecegi falan yok bu amk kodugum salagi her kimse bunu sikip koseye atmak lazim ibne iki saat masal anlati hicrain dizisi ne amk onu bir mi tutuyorsun bu dizi ile kesin ordaki oyunculardan bi salak kendi reklam yapma pesinde bitecek falan degil siz siktiredin bu am bitini

 78. Avatar Aslı karahan

  Biz bitmesin desek bile final tarihi belli oldu .diğer hayatlarında başarılar diliyorum 😣😣😣😣😣😣😣😣

 79. Avatar Aslı karahan

  Biz bitmesin desek bile final tarihi belli oldu ama ben bu diziyi çok seviyorum lütfen bitmesin rekor kırdı bu dizi resmen herkes izliyor sevmeyen yok

 80. Avatar Aslı karahan

  Elbette bitecek bu dizi ama gerçektende çok seviyorum ben bu dizi ile TV’ye bağlandım

 81. Arkadaşlar. 1,70 oranıyla final yapmaz yalan haber olabilit inanmayın 1 sene daha sürer korkulcak bisey yok yani izleme artar. O yüzden de final yapmaz ama emin degilim tahmin ediyorum ben 16 yaşındayım arka sokakları 3 yasından bügüne kadar izliyorum arkadaslar

 82. Hayır ya bitmesin bir polis memuru Cemal Şahin ölmesin mesuta bişey olmasın lütfen ben arka sokaklar doğumdan beri izliyordum ben bütün ekipler hem amir baş komiser sizi seviyorum iyiki var bitmesin daha var devam etsin

 83. Ya yalan atmayın.Yok öyle dünya. Arka sokaklar final yapamaz! Yalan konuşmayı ne çok seviyorsunuz ya

 84. Evet final yapmalı rıza baba 78 yaşında olacak bu yaşta bir adam yok emniyet amiri gerçeği yansıtmaları lazım rıza baba emekli olmalı ve bitmeli

 85. Nice çatışmalarda kurşunlarda ölmeyen ekip . Tayipin kanal sevdası için kapanmıştır

 86. Arka sokaklar uzun yıllar süreceği 14 sezon finali bu sene reytingler kötüleşiyor arka sokaklar finale yaklaşıyor hüsnü çoban yine ayrılmadı her halde çocuklarına babasız kalmasın için ayrılmak istememiştir tunç diziden ayrılacaktır o da son bölümde oynayacaktır.
  Arka sokaklar yerine bir benzeri gelecek dizisi
  Oyuncular gitti
  Bütün oyuncular yok oldu kimi zaman öldü kimi zaman ayrılık ve kimi zaman gitmek bunlar hep zor geçirdi hayata tuttundular
  Ve arka sokaklar uzun süre oynayan dizisi 555 bölüm de final yapacaktır. Arka sokaklar yok dizisi izlenmez oldu

 87. Arka sokaklar bitmesin ne olur daha cooook erken su anda duydum ve alamak isteyorum ben o dizilen buyudum

 88. Avatar AYBERK KAFALI

  Arka Sokaklar’ı ben 7 yıldır izliyorum Tamam Kabul de Bu Hafta 544.Bölüm.Bitmesine 12 Hafta ‘555 ve 376 Bölüm 15 Mayıs Cuma Günü Final

 89. Diziler yaza doğru düşer kanalın reyting kaynağı en çok alan dizisi hâlâ böyle içerikler yapmayın bence

 90. Arka Sokaklar
  31 Temmuz 2006 Pazartesi günü yayın hayatına başlayan arka Sokaklar dizisi için 15. sezon garantisi de verildi. Erler Film Arka Sokaklar’ı bir sezon daha çekmek için izi aldı. Böylece Arka Sokaklar hem 600 bölümü gören tek haftalık dizi olacak. Erler Film 15. sezon için çok özel bir tanıtım hazırlayacak.

 91. 555 de Final yapması zor reytingleri iyi 600 e 1 sezon kaldı muhtemelen 2020 – 2021 Sezon Sonu 600.Bölüm de Yapar Finali

 92. Arka sokaklar bitmez kolay kolay Ben o dizi ile büyüdüm daha kaç dizilere taş çıkartacak görücez

 93. Avatar Mustafa Öztürk

  Arka Sokaklar Daha Uzun Dönemler Devam Edecek Asla Final Olmayacak Acun ilicali veya Osman Gökcek Gibi isdamlarinin Kanallari Ne Güne Duruyor Hele Acun ilicali yani Tv8 e Gecme Olasiligi Yüksek

 94. bu dizinin bitmesi büyük felaket olur.abidik gubidik diziler çıkarttılar saçma sapan ama bozulmayan iyi bir dizi Arka Sokaklar,umarım bitmez bitirmezler … kanal borç batağındıysa başka kanala geçsinler,yapımcı abiler yönetmen orhan abi burayo okuyoriseniz filmi bitirmeyin başka kanala taşıyın ben sizle büyüdüm sizin filminizle…

 95. Avatar Önder öncü

  Bu diziyi 2011’den beri izliyorum ama hafta içi yayınlanan tekrarları sayesinde tüm bölümleri gördüm, bu dizi olmazsa olmazım, Allah bu diziye final yaptırmasın, bu dizi yıllarca devam etsin, bu dizi dünyanın en uzun ömürlü dizisi olur inşallah. Bu dizide emeği geçen herkese ve güvenliğimizi sağlamakla görevli emniyet teşkilatına +bu dizi hakkında olumlu yorumlar yapan herkese çok teşekkür ederim ve kolaylıklar dilerim. Bu dizi iyi ki var, ne olur final yapmasın, bu diziyi çok ama çok seviyorum.

 96. SİZE AŞKI MEMNU YAPRAK DÖKÜMÜ NE BENZER SAÇMA SAPAN DİZİ LAZIM ARKA SOKAKLAR TEK KELİMEYLE MÜKEMMEL Bİ DİZİ BEHZAT Ç ADLI DİZİ BUNA KAFA TUTMAYA KALKTI AMA BECEREMEDİ UMARIZ FİNAL YAPMAZ ÇOK BAŞARILAR BAŞARILARININ DEVAMINI DİLİYORUM

 97. Avatar Şevket Çoruh

  Arkadaşlar sakin olun. Şu anda dizi final yapmayacaktır. Yönetmenle konuştum. 600 veya 650 bölüm civarlarında final yapacaktır. Yani 2021 yıllarında.. Herşey bitmiş değil. Onun için bu dizioyuncu.com kafasından bişeyler uydurmuştur. Siz hiç merak etmeyin elimizden geleni yapacağız. Hepinizi çok seviyorum arka sokaklar hayranları… 😍❤💋

  • Avatar Önder öncü

   Çok sağ olun, bu diziyi çok seviyorum, Allah bu diziye final yaptırmasın, bu dizi yıllarca devam etsin, bu dizi yıkılmadı ve ayakta, bu dizi bana ve tüm izleyicilere hoş vakit geçirtiyor, bu dizi olmazsa olmazım.

 98. Boş boş konuşma tam olarak bilmiyosun nerden biliyosun belki 555. Bölümde bitmeyecektir daha hiçbirşey belli değil ve hala izlenmeye devam ediyor ve final söz konusu değil onun için bilip bilmeden konuşmayalım…

 99. Bizleri yıllardır nasıl günümüz geçtiği bilmeden dertletimizden sokup en azindan dizi boyunca ekrana bağlayan tek dizi..
  Umarım bitmez bomboş dizilerden milyon kat daha güzel..
  Sevgilerimle, sevgilerimizle.
  Bizler sevgili seyirciler ❤️❤️❤️

 100. Avatar Ramazan Özdemir

  Arka sokaklar final olmuyacak yalan haber süresiz sınırsız devam etsin devam etsin 2 bin bölüm 3 bin bölüm süresiz sınırsız devam etsin arka sokaklar bitmesin

 101. Arka sokaklar devam edecektir final olmuyacak yalan haber 2 bin bölüm 3 bin bölüm süresiz sınırsız devam etsin

 102. Avatar Arka sokaklarin en buyuk hayrani

  Dizi sakin bitmesin orda benim hayellerim var O Hercai dizizsine papuc vermeyin savasin onlarla biz arka sokaklardan yanayiz menden o dizide polis olarak oynamak istiyorum lutfen hayellerimi elimden almayin ARKADASLAR hadi elimizden geleni yapalim dizi bitmesin

 103. Avatar Arka sokaklarin en buyuk hayrani

  Ya dizi sakin bitmesin orda benim hayellerim var biliyorum bizim dememizle bi sey deyismz ama yalvariyorum bitmesin biz aylecek izliyoruz biliyorum o iyrenc ve sacma HERCAİ dizisi uzun n bitiyor ama bitmesin LUTFENN bende o dizide polis olarak oynamak istiyorum lutfen hayellerimi elimden almayin

 104. Avatar ARKA SOKAKLAR

  Yaaaaaa HAYIRRRRR EVET BIZIM DEMEMIZLE OLMUYORR AMA BIZ IZLIYORUZ O DIZI ‘YI SONUCTA

 105. Avatar Aysun kilic

  Hayır arka sokaklar bitmesin hiç bir dizinin tutkunu değilim sadece arka sokaklarin tutkunuyum cuma günlerini iple çekiyorum eminim ki yeni diziler yayından kalkacak ve arka sokaklar halla izliycisini kayıp etmiycek tekrar zirveyi zorluycak hiç bir dizi arka sokaklarin yerini tutamaz arka sokaklarin tadı çok farklı bu kötülüğü seyirciye yapmayın final yapmayın

 106. Avatar AŞIRI GÜZEL ARKA SOKAKLAR ERLER FİLMİ

  ARKA SOKAKLAR ÖMÜR BOYU DEVAM ETMESİ İÇİN REYTİNG YÜKSEK OLMASI LAZIM LÜTFEN BOL İZLEYİN LÜTFEN ÇOK İZLEYİN LÜTFEN 5 KEZ VERİLEN REKLAMLARI İZLEYİN LÜTFEN BİTİŞ MÜZİĞİ DİNLEYİN REYTİNG YÜKSEK OLURSA DİZİ DEVAM EDER HER CUMA GÜNÜ SAAT SAAT 20.00 DA KANAL D SAKIN KAÇIRMAYIN LÜTFEN SAKIN KAÇIRMAYIN SAKIN KAÇIRMAYIN LÜTFEN

 107. Avatar AŞIRI GÜZEL ARKA SOKAKLAR

  ARKA SOKAKLARA ÖZLEM ÇINAR VE UĞUR PEKTAŞ GERİ DÖNSÜN REYTİNG YÜKSEK OLMASI İÇİN DÖNSÜN SONSUZ TEŞEKKÜRLER SAĞLIKLI HUZURLU MUTLU HAYIRLI TATLI GÜNLER DİLİYORUM HEPİNİZE ÇOK ÇOK UZUN ÖMÜRLER NASİP ETSİN AMİN İNŞALLAH MAŞALLAH ALLAH BAĞIŞLASIN ARKA SOKAKLAR KORUSUN

 108. Bence bitmeli final olsun bence tüm oyuncular sahten çıkıyor pınar metin Volkan Asiye hemen hemen her kez çıkmış yeni oyuncular beceremiyor onlar gelince reyting ler düşler yüksek lişi olamaz benim düşüncem bu

 109. Arka sokaklar final olsun

  • 600 in den USA zu finden und zu verkaufen und die Teilnahme an der eigenen Homepage zu ermöglichen und zu einem anderen Anbieter zu kommen und das zu verbessern und das zu verbessern und 8 zu gestalten wie möglich zu machen oder 6 oder auch zu arbeiten sonst ist man nicht 7

 110. arka sokaklar dizisinin bitmesini istemiyorum.güncel olayları işleyerek insanları bilgilendiren gerektiğinde düşündüren fenomen dizi olarak harika buluyorum.kesinlikle bitmesi taraftarı değilim.gerektiği zaman güldüren gerektiğinde sosyal olaylardan ders çıkartmamızı sağlayan tüm ekip çalışanlarına da sonsuz teşekkürü bir borç olarak görüyorum başarılarınızın daim olması dileğiyle.

 111. Avatar Mustafa arıbaş

  Türker inanoğlu 2018 altın kelebek ödül töreninde arka sokaklar inşallah bir 5 sene daha devam edecek dedi.

 112. Avatar arka sokaklar hayranı

  ARKA SOKAKLAR FİNAL YAPMASIN BİZLER SEVEREK VE BEGENEREK İZLİYORUZ LÜTFEN FİNAL OLMASIN LÜTFEN HAYDİ ARKADAŞLAR ARKA SOKAKLAR DİZİMİZİ 1 SIRAYA ÇIKARTALIM KANAL D YE SELAMLAR

 113. arka sokaklar final yapmasın biz çok severek ve begenerek izliyoruz hiç bir bölüm kaçırmadan izliyoruz lütfen bitmesin lütfen

 114. Avatar Mehmet ERDOĞAN

  Arkadaşlar gözümüz aydın arka sokaklar tamamen dizi devam ediyor kanal d yı konuştum arka sokaklar final olmayacak kaldığı yerden devam

 115. 500 bölümde kutlamasında yani 1000 bölüm yapmaya çalışıcaz dediler bitmesin o zaman kanal D ki dizilerin izleme oranı azalır

 116. Arka sokakları çok seviyoruz Yetkilelere seslenelim ARKA SOKAKLAR bitmesin Daha pınarın ikiz bebekleri olacak

 117. Eger final yapacaksa aylin diziye geri donsun ve hakanla evlensin tekrar cocuklari olsun selin ve mesut evlensin cocuklari olsun

 118. Avatar ahmet ağaoğlu

  arka sokaklar biterse bitsin ama mesut ve selin evlensin evlenneceği gün rıza baba ve hüsnü ölsün bumamiya bummmmmmm

 119. Avatar kayhan yıldırım denizli merkez

  kanal d 15 ile 16 sezon başlarken istiyorum ARKA SOKAKLAR
  2020 2021 2022 2023 YILDIR DEVAM ETSİN DİYORUM ÇOK GÜZEL OLURSA OYUNCULAR YENİ GELEN POLİS ÇOK TEŞKÜR EDRİM
  EFSANE GELİYOR BEKLİYORUM GÖRŞMEK ÜZER 557 BÖLÜMLERİ

 120. Gerçekten sıkılmadan seyredilen ve günümüzün sorunlarını dile getiren başarılı bir yapım tekrarlarını bile seyrettık bi çare bulunsun final yapmayı düşünüyorlarsa

 121. Avatar Mehmet ERDOĞAN

  Bence final vermez geçen hafta cuma günü reytingde büyük ihtimal hep birinci olursak final vermez türker inanoğlu açıklama yaptı 1000 bölüme kadar çıkamadan final vermez

 122. Kanal D nin bütçesi yetmiyorsa ,sevğili Arka sokaklar Fox var ,yeni yeniden eski oyuncuları yeriye çağırıp devam edin. Bu yıllardır hiç bıkmadan sizi seyreden ve çocuklarını eğitirken seyrettiren anne babaların fikri.Biz çocuklarımızı ,,,,,,,Bak çocuğum anne babasından sakladığı için başına neler geldi ,,,,,,,, diye eğitiyoruz .Bizimkiler şükür büyüdü ama yeni nesil geliyor ve zor dönemler yolda koşarak geliyor .Sevği ve sayğıyla .

 123. Avatar Selim erdoğan

  Bence final olmaz 27 sezona kadar devam edecek miş Hercai ve Esra Erol da final versin Esra Erol kaç sene oldu

 124. Avatar Arka sokaklar hayranlık

  Bence final olmaz çünkü “Rıza baba açıklama yatı bu dizi 27.sezona kadar devam eder bizden final beklemeyin “dedi

 125. Bence final olmaz çünkü “Rıza baba açıklama yaptı bu dizi 27.sezona kadar devam eder bizden final beklemeyin “dedi

 126. ya ben rıza babanın ölmesini istiyorum bu adamı hiç sevmiyorum ama dizi bitsin hatta herkes ölsün kıyamet kopsun ve insanlar yok olsun bu dünyayı sadece hayvanlar hak ediyor

 127. burdan yapimciya sesleniyorum arka sokaklar final olmasin bitmesin ailecek izliyoruz insllah yanlis bilgi olur ve dizi yi izlemeye devam ederiz

 128. Avatar AHMET GÖKHAN

  Ben arka sokakları ilk başladığı günden beri hiç aralıksız kesintisiz izliyorum.

 129. Avatar Yunus Emre Ertiftik

  Selam burdan yapımcıya yazıyorum bu dizi bitmesin ben 1 bölümünden beri izliyorum hiç kacirmadim lütfen rica ediyorum gerekirse başka kanala geçsin ATV olur mesala zaten daha önce de final yaptı ATV ye geçecekti geçemedi tekrar KanalD aldı lütfen bitmesin ben bu diziyle hayat buluyorum cevabınızı bekliyorum hayırlı geceler

 130. Arka sokaklar bitsen ben kendim öldürcem yemin ettim herkes arka sokaklar izliyorsu be adiyaman tek cuma gunler arka sokaklar izliyor bitmes yoksa bu dizi icin öldücem kendim

 131. Avatar arka sokaklar hayranı aydın merkez

  ben bu dizi için arkadaşlarımla bile bir yere gitmedim. gezmeye gitmedim. işlerimi dizinin saatlerine göre ayarladım. ben bu dizinin çok büyük hayranıyım. hatta geçmiş bölümlerini bile hala izliyorum. bitmesin lütfeeeennn! 3-4 sezon daha uzasın. bu kadar rekordan sonra düşüşe geçmesi elbette can sıkıcı ama ya başka bir güne alınsın ya da kanal değiştirsin. ya da Hercai gün değiştirsin

 132. Avatar Hakan Çankaya OSMANİYE MERKEZ

  bence kanal degistirsin arkadaşlar ben küçüklügümden beri izliyorum cok alıştım . Bu diziye arkadaşlar .Bence kanal degiştirsin ya artık hep Kanal d Bu dizi tarafında rekordan rekora koştular böylemi olacak arkadaşlar KANAL D YE SESLENİYORUM BEN BURDAN OSMANİYE MERKEZDEN SESLENİYORUM …………. BENCE BU DİZİ BİTMEMELİ DAHA ÇOK REKORA KOŞACAK BU DİZİ KANAL D PİŞMAN OLACAK DİKKAT DÜŞECEK DÜŞÜŞTEN DÜŞÜŞE KOŞACAK KANAL D

 133. Avatar kayhan yıldırım denizli merkez

  KANAL D EKRANLAINDA YAYINLANAN FENOMEN DİZİ 15 VE 16 SEZON GELSİN İSTYORUM ZAFER ERGİN HAYRANI ARKA SOKAKLAR YENİ SEZON DEVAM ETSİN 32 YORUM YAZKEN İNŞALLAH 2020 2021 YILDIR BEKLİYORUM

 134. Avatar Arka sokaklar hayranı

  (14).sezondur Kanal D ekranlarında yayınlanan fenomen dizi Arka Sokaklar’ın bu sezon sonunda final yapacağı iddia ediliyordu. Bu iddialara yanıt dizisinin Rıza baba’sı Zafer Ergin’den geldi. Zafer Ergin iddiaları kesin bir dille yalanladı.
  bu iddia doğrumu???? keşke

 135. Arka sokaklar da 14 sezon kac kişi ayrıldı 15 sezon olsaydı ayrılan oyuncular devam ederdi diye düşünüyorum kacırmadiğim bölüm olmadı. İnsallah biteceğine başka kanalda denesinler derim

 136. Avatar BARIŞ GÜN

  BİZ İSTEMİYOZ ARKA SOKAKALARIN BİTMESİNİ SEZON FİNALİ OLMASINI İSTEMİYOZ DEVAM ETMESİNİ İSTİYOZ

 137. Avatar EFSANE DİZİ REYTİNG KRALI

  ERLER FİLM VE KANAL D NE OLUR 10 MİLYON İZLEYİCİLERİ VE SEYİRCİLERİN OYUNCAKLARI VE DİZİYİ BİTİRMEYİN 400VEYA 450 KİŞİ EKMEK PARASI KAZANIYOR AİLESİNE ÇOCUGUNA BAKIYOR DİZİDEN KAZANIYOR AİLESİNE COCUGUNA BAKIYOR ÖYLE DİZİYİ BİTMEMESİ İÇİN ERLER FİLM ARAYIN KANAL D Yİ ARAYIN ARKA SOKAKLAR İZLEYENLER BİTMESİN DİYENLER İZLEYENLER SEVENLER KANAL D Yİ ERLER FİLM ARAYIN ACİLENNN İLLETİN KANAL D Yİ ERLER FİLM ARAYIN ARAYIN GÖZARTI ETMEYİN UNUTMA UNUTMA İHMAL ETMEYİN YAPIMCI TÜRKER İNANOGLU ARAYIN ACİLENNN ARAYIN

 138. Lütfen diziyi bitirmeyi.toplumun yaralarına dokunan aile yapısına uygun aile bağlarını güçlü olduğu bi yapım.lütfen final yapmayın

 139. Kesin biteceginize nereden biliyorsunuz nolur bu dizisi bitmesin ben bu diziyle büyüdüm hayallerim vardı bende bu dizide oynamak istiyorum nolur hayallerimi elimden almayım lütfen elinizden ne geliyorsa bu diziyi bitirmeyin ben arka Sokaklar sız yapamam lütfen herkes bu şaşma diziyi izleme diyorlar ben izliyorum nolur onlara kapak olsun bitirmeyin yalvarıyorum size lütfen

 140. Bu dizi biterse boyle guzel Bi dizi olamaya bilir lutfen bitmesin lutfennnnnnnn metin sule asiye pınar Aylin gibi oyuncular gitmesin lutfennnnnn n

 141. Avatar kayhan yıldırım DENİZLİ

  MERHBA KANAL D İÇ YAPMLAR 15 SEZON ARKA SOKAKLAR GELİSN
  BURDA OLSUN BİRÇOK İSİMLER İSTİYORUM İNTERNET ÜZERİNDE
  GELİSİN TANITIM GÜZLE OLSUN GÜÇLÜ TAKIM 2020 2021 YILDIR
  HOŞGELDİNZİ

 142. Şüküler olsun bitiyor. Kurtuldum.

 143. Avatar bence bitmesin devam etsin aksiyon çünkü izlemek bir dizi bulamıyorum çok seviyorum diziyi

  aksiyon gerilim diğer dizilerde izlenir ama onlar ay le dizisi gibi bana göre

 144. ☀️Arka Sokaklar☀️Dizisi Bitmesin Oyuncular Dizini Terk Etmesin Arka Sokaklar Dizisi Uzun İllerdi Dizi Hayatında Güzel Oyuncular Dizide Yuva Kurdular Şu Yuva Dağılmasın Son Bölüme Kader Yoları Bir Olsun Dizinin Hekayesi Eyni Olmalı Polis Teşkilatı Çinayetlerin Üzerine Eyni Addımlayır Rza Komisar Obrazı Cok Güzel Polislerin İcinde Çoban Ailesi Ferkli Gülüş Sevgi Şu Ailede Var Şu Ailenin Birliki Yok Artığ Retink Aşağa Yenemez Dizi Hekayesine Hayatımızda Gercek Polisler Bakmalı Cünkü Dizinin Hekayesi Onlara Yol Gösterir Arka Sokaklar Teşkilatı Gercek Olsa İdi Sokaklarda Olan İnsanlar Mutlu Olardı Çinayetler Azalardı Dizi Kolektivine Uğurlar

 145. En sevdiğim dizilerden biri
  Ama bence 13.hatta 12.sezonda final yapmalıydı zaten 13.sezon ne izliyorum dedim aşk dizisi gibi olmuş ekinin birbirimden haberi yok aile kavramı dostluk kardeşlik yok yani bu diZiyi izlememe sebeb bulduğum hiçbir şeyi bulamadım bu sezon kısa sahneleri bile sıkmaya başladı zaten bahar karakterine verilen önem yüzünden iyice soğudum sanki başrol neyse kimse yanlış anlamaz umarım

 146. Dizi reytingleri bence o kadar düşmedi 1.değilse bile 2 ve 3. Sıralarda yer alıyor yani bitmesin şartlar zorlansin ve daha yeni iyi oyuncularla devam etmeli diye düşünüyorum kanal d bu dizisini bitirirse başka hangi dizisi arka sokaklar kadar reyting getirecek ki

 147. Kanal d zor durumdaysa diziyi atv gibi bilgindik bi kanala transfer etsin güçlü bir kadroyla devam etsinisterim

  • Evet bu düşünce mantıklı. Eğer kanal D bu işi götüremeyecekse dizinin bitmesi yerine başka kanala transfer olması çok mantıklı bence de..

 148. Ben arka sokakları 13senedir izliyorum hiç bir bölümü kaçırmadım ama dizinin bu sene sonu bitmesine çok üzüldüm diziden ayrılan oyuncuları çok üzüldüm ama en çok volkan, aylin metin, en çokta asiye ben bu oyuncuları çok seviyorum. Özellikle mesut komiser onun vurup kırıp dökmesine çok özlicem ayrıca bizim sınıfta bu filmin hayranı çok size çok yalvarıyorum diğer yani 15.sezona kadar oynayın ama diziye asiye, aylin metin oyunda hiç çıkmasınlar ne olur lütfennnnnnnnn sizi çok seven Nil

Etiketler