Arka Sokaklar 19. Sezon Devam Edecek mi? 2024-2025 Yılı

11.04.2020
303

Bu konumuz Arka Sokaklar 19. Sezon Devam Edecek hakkında. Kanal D ekranlarında sevilerek izlenen arka sokaklar dizisinin gelecek sezon devam edip etmeyeceği merak ediliyor. Oldukça başarılı reyting oranlarına sahip olan arka sokaklar dizisi cuma günlerinin en çok izlenen dizilerinden biri olmaya devam ediyor. Hercai, Babil, Güldür Güldür Show ve payitaht Abdülhamid gibi dizilerle reytinglerde yarışan dizinin reytingleri yüzleri güldürüyor.

Arka Sokaklar dizisi 15. sezon devam edecek mi

Arka Sokaklar 19. Sezon Devam Edecek mi?

Kanal D ekranlarında yayınlanan arka sokaklar dizisi 18 sezonu geride bıraktı. Arka sokaklar dizisi 19. sezonda yoluna devam edecek mi en çok merak edilen soruların başında geliyor. Bu soruya yanıt vermek gerçekten çok zor çünkü dizi oldukça yüksek reytingler alıyor. Ancak bununla birlikte 18 yıldır aynı dizide oynamak hem oyuncuları hem de izleyenlerini bunaltmış olabilir. Ancak günümüzde dizilerin en korktuğu şey reytinglerin kötü gitmesi. Oysa arka sokaklar dizisinin almış olduğu reytinglere bakılırsa 19. sezonu çoktan hak etmiş görünüyor.

Arka Sokaklar 19. Sezonda devam etmesi için haklı sebepler:

1- Arka Sokaklar dizisi 18 sezondur ekrana geliyor. Bu kadar uzun ömürlü olunca diziyi izleyenler de aynı şeyleri döndürüp tekrarlar başlamasından bunalmış ve yeni arayışlara girmiş ciddi bir izleyici kitlesi var. Ancak Arka Sokaklar dizisi reytinglerde oldukça iddialı olmaya devam ediyor. Çünkü büyük bir izleyici kitlesini çekmeyi başarıyor. Hemde 18 sezondur. Hem Kanal D hem de Erler film gidişattan oldukça memnun. Bu açıdan bakarsak Arka Sokaklar dizisi kesinlikle 16. sezonda da devam eder.

2- Arka Sokaklar 18 sezon boyuncu ekrana geldi ve ciddi bir iş ortaya koydu. En zor günlerde bile oyuncular işine devam etti. Koronavirüs günlerinde tüm diziler iş bırakıp çekim yapmazken Arka Sokaklar dizisi tam gaz yola devam etti. Maskeler takıldı, sosyal mesafeye dikkat edildi ve Covid19 salgınına rağmen dizi yoluna devam etti. Tüm zorluklara göğüs germeyi başaran Arka Sokaklar kesinlikle 2024-2025 yıllarında 19. sezonuna devam edecektir.

3- Erler film ile Arka Sokaklar dizisi oyuncuları oldukça iyi anlaşıyor. Hani derler ya herkes işini yapsın diye, işte bu dizide herkes rolünü karakterini en iyi şekilde oynamaya çalışıyor. Hüsnü Çoban, Rıza baba, Mesut ve Selin komiser gibi bir çok önemli oyuncu çok sevildiği için her hafta merakla bekleniyor. adeta ekranın olmazsa olmazı gibiler. Bu nedenle yılların da verdiği alışkanlıklar gereği dizinin yeni konuları ve aksiyon dolu sahneleri yüksek talep görmeye devam ediyor. Bu da Arka Sokaklar’ın 18. sezondan sonra 19. sezonda da devam edeceğine işaret ediyor.

Arka Sokaklar 17. Sezon bitip final yapması için haklı sebepler:

1- İzleyici sıkılmış olabilir. Sürekli benzer konular, kovala yakala hesap sor derken belli bir ritüele dönüşen dizinin seyircileri bu döngüden bunalmış olabilir. Ülkemizde polis ailesi ve asker kökenli bir çok aile diziyi takip etseler de artık yeni nesile hitap eden bir dizi olmadığını düşünüyoruz. Bu nedenle Arka Sokaklar dizisi 18. sezonun sonunda bitip final yapabilir.

2- Her ne kadar reytingleri iyi olsa da herşeyin tadında bırakılması doğru olur. İzleniyor diye sakız gibi aynı konuları sürekli tekrar tekrar çekmek belli bir süre sonra oyuncuları da bunaltacaktır. Yaptıkları işten zevk almayan bir dizi oyuncusu bir süre sonra diziyi bırakmak yeni dizilerde roller almak isteyecektir. Bu zaten az çok yaşanıyor, bazı oyuncular diziyi bırakıyor ve başka dizilerle anlaşıyor. Sonuç olarak oyuncularda bıkkınlık yaratan Arka Sokaklar dizisi 2024-2025 sezonunda dizinin devam etmemesini isteyebilir, yada tadında bırakalım dizi final olsun görüşleri konuşulabilir.

3- Arka Sokaklar dizisinin bir çok oyuncusu dizi başladığında genç ve dinamikti. Ancak Rıza baba karakterini canlandıran Zafer Ergin gibi bir çok oyuncu dizi çekimlerinden yorulmuş ve artık emeklilik yaşını da çoktan geçmiş, deyim yerindeyse tükenmişlik sendromuna yakalanmış olabilir. Bu genellikle aynı işi uzun süre yapanlarda görülen bir durumdur. Kısacası 18 sezon boyunca aynı dizide oyuncu olmak benzer konuları sahneleri defalarca çekmek oyuncuları ruhen zor duruma sokabilir. Bu nedenle Arka Sokaklar dizisi 18. sezon sonunda final yaparak bitebilir. Yani 16. sezon öncesinde Arka Sokaklar final yapıp büyük bir veda ile izleyenlerine güzel bir son yaşatabilir.

Bu konuda son söz Arka Sokaklar dizisinin yapımcısı olan İlker İnanoğlu’nda. Belki Arka Sokaklar dizisinin son sezonu 18. sezondur ve dizi 2024 Mayıs ayında tahminen 675. bölümde büyük bir final yapar belkide. Ya da izleyicinin severek takip ettiği ve yüksek reytinglerle yoluna devam etme kararı alıp 19. sezonda da kaldığı yerden sürer gider. Kısacası Arka Sokaklar dizisinin hikayesini yapımcısından başkasının bilmesi zor görünüyor. Bakalım zaman ne gösterecek…

Arka Sokaklar 2024-2025 Yıllarında Devam Edecek mi?

Reytingleri ortalama olarak 10-11 civarında Total izlenme oranında seyreden arka sokaklar dizisi erler film tarafından 14 sezondur çekilmeye devam ediyor. 15 sezon ise kapıda. Arka sokaklar dizisi son almış olduğu reyting oranlarına bakılırsa 2022-2023 sezonunda devam edecek görünüyor. Bunun için tek sorun bütün oyuncularla yeniden anlaşma yapmak. Özellikle coronavirüs sonrasında oyuncular dizilerden gelen teklifleri daha dikkatli incelemek ve karar vermek zorundalar. Uzun süre dünya çapında bir pandemiye dönüşen coronavirüs salgını dizi setlerini de durdurdu. Özellikle 65 yaş üstü oyuncular ile 20 yaş altındaki oyuncular setlere gidemeyince dizilerin çoğunluğu çekimleri durdurdu. Ancak izleyiciler dizilerin yeni bölümlerini izleyemedikçe yeni sezonda devam etmesi için yapımcılara taleplerini iletmeye başladılar.

Arka Sokaklar 2020-2021 de devam edecek mi

Arka Sokaklar 19. Sezonda Kanal D de Devam edecek

Sevilen dizi izleyiciden almış olduğu destek ile kesinlikle 15. sezonda da yoluna devam edecek görünüyor. Dile kolay bir dizinin 15 sezon boyunca devam etmesi demek yeni doğmuş bir çocuğun 15 yaşına kadar bir dizi ile büyümesi demek. Hüsnü Çoban’ın çocukları adeta sette büyüdü desek yeridir. Benzer birçok olayı arka sokaklar dizisinde görmek mümkün. Bu nedenle oyuncular diziden sıkılıp bunalmadıysa muhtemelen arka sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında 15. sezonda da yoluna devam edecek.

Arka Sokaklar 19. Sezon 2024-2025 Bitecek mi?

Bitmesini beklemiyorum ben Arka Sokaklar dizisinin. 16 sezonu geride bırakan arka sokaklar dizisi 17. sezonuyla 2022-2023 sezonunda yoluna devam edecek. Merak edilen sorulardan birisi ise arka sokaklar dizisinin 2023 yılı sonunda 17. sezon ile final yapıp yapmayacağı. Daha önce final kararı alan ancak yoğun istek üzerine yine yoluna devam eden dizi yüksek oranda reytingler almış ve bugünlere kadar gelmiştir. 17. sezon bir milat olur mu bu konuda zamanla yeni gelişmeler olursa sizlere duyuracağız. Arka sokaklar dizisinin en uzun soluklu bir haftalık dizi olması ve bu alanda rekor kırması hatta dünya rekorlarına adını yazdırması mümkün görünüyor.

Arka Sokaklar 15. sezon 2020-2021 olacak mı

Arka Sokaklar Dizisinin Son Reytingleri Nasıl?

Oldukça başarılı diyebiliriz. Arka sokaklar dizisinin son haftalarda Babil ve hercai gibi dizileri rağmen hala çok çok yüksek reytingli ulaşması izleyicilerin diziyi ne kadar çok sevdiğini gösteriyor. Ülkemizde polis ve polis kökenli aileler çok fazla olduğu için ayrıca güncel olaylardan beslenen arka sokaklar dizisi herkesin ilgisini alakasını çekmeye devam ediyor. Arka sokaklar dizisi cuma günleri birçok farklı dizi yayınlanmasına rağmen birçoğunu alt ederek yoluna 14 sezon boyunca devam etti. Almış olduğu reytingler ve izlenme oranları 15. sezonda da arka sokaklar dizisinin devam edeceğine işaret ediyor. Merak edenler için Arka Sokaklar Reyting Sonuçları Nasıl?

Koronavirüs Nedeniyle Arka Sokaklar 19. Sezon Olacak mı?

Son olarak merak edilen Corona virüs salgını sonrasında arka sokaklar dizisinin çekimlerini ve gelecek sezonki durumunu izah edip konumuzu bitirelim. Arka sokaklar dizisi korona virüse karşı en dayanıklı dizilerden birisi oldu. Uzun süre çekimlerine devam eden dizi diğer diziler yayınlanmaz iken bile ekrana gelmeye devam etti. Bu nedenle Corona virüs nedeniyle arka sokaklar dizisinin durması ya da setin ara vermesi oldukça olağan. Salgın sonrasında arka sokaklar dizisinin 17. sezonu yoluna kaldığı yerden devam edecektir.

Sizlerde arka sokaklar dizisinin 17. sezonu hakkında yorum ve görüşlerinizi lütfen aşağıya yazınız. 2022/2023 sezonunda rekora koşacak olan arka sokaklar dizisi 17 sezona ulaşan tek dizi olacak. Bu konu hakkında da yorumlarınızı bekliyoruz.

YAZAR BİLGİSİ
Dizioyuncu.Com site yöneticisi. 1978 yılında Kayseri'de doğdum. Gazi Üniversitesi'nde Yakınçağ Tarihi anabilim dalında yükseklisansımı tamamladım. Fotoğraf, Fenerbahçe ve otomobiller özel ilgi alanımdır. Eğitim ve habercilik alanlarında web siteleri kurdum. Halen Dizioyuncu.com sitesinde güncel haberler yayınlamaya devam ediyorum.
YORUMLAR

 1. Anonim dedi ki:

  Arka sokaklar

 2. Önder Öncü dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR’ı çok seviyorum,kesinlikle yıllarca devam etsin ve Türkiye’nin en uzun ömürlü dizisi olsun kesinlikle! En az 20. sezonu görsün,ARKA SOKAKLAR gibi bir dizi bir daha katiyen gelmez ve gelemez!

 3. Anonim dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR BİTMESİN BEN ENGELLİYİM SEVEREK İZLİYORUM BAŞKA DİZİ İLGİMİ ÇEKMİYOR DEVAM EDECEKSE BENİ BİLGİLENDİRİN LÜTFEN

  1. Kayhan yıldırım dedi ki:

   Kanal d uyarı yönetim karar versin inşallah d media aracılığıyla resim İnternet üzerinden 2028 kadar uzatmaya devam edelim kanalı şikayet ediyorum kızıyorum şu mutlu yıllara inşallah sevdiklerinle birlikte d media şirket uyarı veriyorum 2024 2025 2026 2027 kadar uzatmaya gerek olacak dengeler değişecek kartlar yeniden dağıtılıyor başlıyor 8 kişi daha oyuncular istiyorum kadro 50 kişilik

 4. Medine dedi ki:

  Arka sokaklar bitmesin inşalah

 5. Ceşit iran dan dedi ki:

  16 seneder takip ediyoro m
  Lütfen beni ozmeyn 17 szone
  Başlayen
  İnşalah hepinize öpiyorrrrrrrrrm

 6. Cemşit: dedi ki:

  17inci sezu beklyorom hepinizd öpiyorm kararemez eylül de

 7. Hamdi Altıok dedi ki:

  Arka sokaklar ömür boyu devam etmesin istiyorum Hiç bitmesin ve 17 sezon finali 18 sezon finali 19 sezon finali 20 sezon finali olsun daha çok devam etsin istiyorum 2022 2023 2024 2025 2026 olsun devam etsin istiyorum 👍ARKA SOKAKLAR 👍Ali komiser geri dönsün ve Murat komiser geri dönsün daha iyi olacak

 8. Anonim dedi ki:

  Yeni sezon ali ve aylin geri gelsin tunc ölmesin rekora kosar arka sokaklar

 9. Eren Vural dedi ki:

  Arka sokaklar polis olmak istiyorum sezon finali olsun Rıza baba beni arayacak mı ❤️

 10. Ömer dedi ki:

  Arka sokaklar 2022 -2023 yeni sezona devam etsin

 11. mehmet dedi ki:

  arka sokaklar bitmesin eğer arka sokaklar biterse bende biterim final olmasın

 12. mehmet dedi ki:

  arka sokaklar garanti 2022 e kadar devam etmeli

 13. Nil dedi ki:

  Bitmesin devam etsin

 14. Sevgi emen dedi ki:

  Arka sokaklar hiç bitmesin devam etsin ailece çok seviyoruz ailemizden bir parça oldular

 15. Erman emiroğlu dedi ki:

  Şu anda kanallarda oynayan diziler içerisinde arka sokaklarla hiç biri mukayese edilmez bu kadar uzun soluklu dizi olmamıştır. Reytingde de görülmektedir dizi devam etmelidir

 16. 1 milyon dedi ki:

  Arkadaşlar 1 milyonuncu bölümü başlayacak artık

 17. MERAL para dedi ki:

  Çok severek izliyoruz güncel olayları işledikleri için birde konuyu çok uzatıp sikmadiklari için devam etmeli cuma gecelerini arka sokaklarla geçirmek istiyorum

 18. isimsiz dedi ki:

  Bence arka sokaklar hiç finale girmesin çok seviyorum arka sokakları dört gözle bekliyorum yeni bölümünü

 19. İsimsiz dedi ki:

  Lütfen bitmesin noolur🥵🥵

 20. Muzaffer Kandemir dedi ki:

  Arka sokaklar tutkulu bir şekilde severek izliyoruz 15 sezon devam etmesini diliyorum evde kilere nazike adını taktım başarılarınızı devamı dileğiyle hoşça kalın arka sokaklarım benim

 21. Serhat dedi ki:

  Bir pislik olduğun belli Batuhan

 22. BATUHAN DORUKOĞLU dedi ki:

  HÜSNÜ💛SUAT💛ZELİHA💛METİN💛ASİYE💛ŞULE💛TEKİN HAYDAR BERK

  MESUT💛SELİN💛TUNÇ💛KONT MESUTLAR AİLESİ

 23. Arka sokaklar izləyicisi dedi ki:

  Arka Sokaklar İlker İnanoglu Acil sifalar dilerim rolda daki İsmi ile desek Engin Onsuz Filimi Bir Tatı yok Acil Sifalar dilerim Allahımdan

 24. Suna bayrak dedi ki:

  Arka sokaklar dizisini 14 yıldır ilgiyle izliyorum her kesime her yaşa hitap ediyor konular güzel tavsiye ederim

 25. Barış dedi ki:

  Arkasokakları 4 gözle bekliyoruz ve insalah bitmez her cuma arkasokakları heycanla bekliyoruz inşalah bitmez hepinizi seviyoruz arkasokaklar..

 26. Anonim dedi ki:

  Dort gozle arka sokakları bekliyoruz aslaaaa ama aslaaaa bitmesin tek izledigimiz cumayı bekledigimiz tek filim arka sokaklar ne rızababa ekibi ayrilsin nede arka sokaklar bitsin hayranlıkla izledigimiz bir filmimiz var oda bitmesiiiiinnn

 27. arka soklar dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR İYİKİ VARSAN HEPNİZ COOOOOOOX SEVYORUZ

 28. Fatıma kevser kıdeyş dedi ki:

  Ben arka sokaklar oyuncularına çok seviyorum çünkü onların sayesinde para taekwondo dünya şampiyonum eğer arka sokaklar dizisi 2020 2021 2022 bölümleri de yayınlaması çok ama çok istiyorum eğer yaplarsa tekrardan dünya şampiyonu olusam belki onlarla tanışırım küçük bir gösteri yapmak istiyorum

 29. Hatice dedi ki:

  Arka sokakları çok seviyorum anlatmayacağım kadar çok seviyorum dizide oynayan oyuncuları çok seviyorum çok ama çok
  Onlar ağladıklarınla bende ağlıyorum onlar güldüklerinde bende gülüyorum onları çok seviyorum onlarla gurur duyuyorum ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️

 30. Anonim dedi ki:

  Selin mesut kalsın

 31. Adem dedi ki:

  Arkasokaklar dizisini çok seviyorum devam eder gibi hissediyorum bukadar sevilen dizinin bitmesi söz konusu olmayacaktır diye düşünüyorum kendi düşüncem

 32. Mehmet dedi ki:

  Çok seviyorum araka sokaklar yeni sezon 15 2021 2022 223 224

 33. ali dedi ki:

  ben her cuma aksamlarini arka sokak izliyorum hiz bitmesi bende sizi gibi oyuncu ola bilsem cok isterim ben size taktir ediyorum size

 34. Anonim dedi ki:

  ben her cuma gunu arka soksklar izliyorum hic bitmesin ben keske sizi gibi oyuncu ola bilsem cok istiyorum ben ben size taktir ediyorum

 35. Aygun dedi ki:

  Çocukluğumun dizisi

 36. izzettin dedi ki:

  sizi hep izliyorum helal olsun yani sizi çok seviyom ve bu diziyi hiç bırakmam görüşürüz

 37. Hale dedi ki:

  Arka sokaklara bayılıyorum çok heycanlı asla bitmesin nolur

 38. Erhan Zeynep dedi ki:

  Iyiki arka sokaklar var

 39. Hamide dedi ki:

  arka sokaklar cok özledim

  1. Hatice dedi ki:

   Bende çok özledim hemde çok

 40. Fatıma kevser kıdetş dedi ki:

  Arka sokaklar 15 . Sezon gelsin istiyorum çünkü en sevdiğim için çünkü onların sayesinde dünya şampiyonu oldum eğer tekrardan 15 . Sezon çıkarsa ve desteklerse tekrardan dünya şampiyonu olucam

 41. Fatih karataş dedi ki:

  Arka sokaaklar çok seviyorum izlerken sanki içindeyim

 42. Salar chavoshi dedi ki:

  Ben bu diziyi cok cok seviyorum . Ben iranan izliyorum O kadar seviyorum ki onunla agliyorum ve guluyorum.❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤❤
  Keşke orda olsaydim ve mesutu opseydim . Bu dizi hep devam etsin lutfan❤❤❤❤.ben bu diziyi 1 bolumunden izliyorum.bu kalplery dizideki herkese birakiyorum…

 43. ibrahim ince dedi ki:

  Bitmesin çünkü çok güzel dizi izliyorum her cuma akşamı

 44. muhammet cetin dedi ki:

  devam etsin arka sokaklar

 45. Muhammed dedi ki:

  Arka sokaklar hayrım ve yeni isimler gelsin en az 5 oyuncu olsun

 46. Hamdi dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR 15 SEZON FİNALİ de kaldı yerde devam etsin ve 2020 2021 2023 2024 yılın da kadar devam etmesin istiyorum cuma akşamları kaçırıyorum ve izlemek istiyorum
  Ömür boyu bedava etsin

 47. Hasan dedi ki:

  Slm diziyi hemen her hafta beğenerek izliyorum ve devam etmesini ıstiyorum hele mesut un o gulmesi hüsnü başkomserin kizmasi anlatılmaz seyredilir bence haksizmiyim ben bu diziyi izlerken keyif aliyorum devam etmesini ıstiyorum

 48. Fatıma kevser kıdeyş dedi ki:

  Arka sokaklar 15 . Bekliyorum umarım oynar ben oyuncuları güveniyorum

 49. Özgür dedi ki:

  Arka sokakların bu haftadaki bölümüyle kalkıyomuş arka sokaklar bitmesin çok sevdiğim bi dizi

 50. Ali dedi ki:

  Arka sokakların aynı şekilde devam etmesini istiyorum ve final yapmasını istemiyorum diziyi çok seviyorum

  1. Emine.Yiğit34 dedi ki:

   Dünyanın.En.İyi.Filmi

 51. Mehmet uğur mumcu dedi ki:

  BU DIZI SAYESINDE BİR COK GENÇ POLIS AKDEMISI POLIS MESLEK YÜKSEK OKULUNU TERCIH ETTI BENDE HER BOLUMU DAHILCESKI BOLUMLERINI SEVEREK TAKIP EDIYORUM.

 52. Furkan dedi ki:

  Keşke final olmasa devam etse mutlu bana bitmese ben ekipi çok seviyorum yarışmacılar seviyorum hüsnü ölmez ölse ölse arka sokaklar biter ölemez

 53. Anonim dedi ki:

  ARKA SOKAKLAR DEVAM ETMESİNİ İSTİYORUM SEZON FİNALİNDE İSTEMİYORUZ

  1. Arda dedi ki:

   Bitmesin güzel bir dizi

   1. Nisa dedi ki:

    Bendede bitmesin

    1. Arka sokaklar dedi ki:

     arka sokaklar’ın bitmesini istemiyor musun çok güzel bir Düzce final ne zaman bitecektir zaman başlayacak 1. Bölümünden beri izliyoruz çok güzel bir dizi