Arka Sokaklar 14. Sezon Yeni Pınar Kimdir Gerçek Adı Elvan Dişli

Arka Sokaklar Yeni Pınar Kimdir Gerçek Adı Elvan Dişli. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda diziye yeni bir isim katılıyor. Arka Sokaklar dizisiyle ilgili geçtiğimiz hafta bir haber çıkmıştı. Arka Sokaklar dizisinde Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu geçen haftalarda sosyal medya hesabından diziden ayrıldığını açıklamıştı. Pınar karakteri ayrılınca yerine yeni bir Pınar geleceğini söylemişti. Yeni Pınar karakteri belli oldu.

Yeni pinar rolu

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda yeni Pınar karakteri dahil olacak. Pınar rolü sabitken bu zamana kadar bir çok Pınar rolünü canlandıracak oyuncu katıldı. Arka Sokaklar dizisi oyuncuları Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh’un yer aldığı dizide Pınar karakterine hayat veren İpek Yaylacıoğlu Usta ‘nun diziden ayrılmasının ardından karakteri kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu. Ancak oyuncu netleşti. Arka Sokaklar dizisinde yeni Pınar rolünü canlandıracak isim Elvan Dişli oldu . Elvan Dişli son olarak Yeşil Deniz dizisinde rol almıştı.

Arka Sokaklar dizisi 14. sezonu yakında KanalD ekranlarında başlayacak. Yeni sezonda diziden ayrılan oyuncuların yerine yeni isimler geliyor. Yeni isimlerden birisi de Pınar karakteri. Arka Sokaklar dizisinde İpek Yaylacıoğlu’nun canlandırdığı Pınar karakterini yeni sezon da Elvan Dişli canlandıracak. Elvan Dişli yeni sezonun Pınar’ı oldu. Elvan Dişli kimdir? Bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz.

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Pınar (Elvan Dişli) Kimdir?

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Pınar karakterini canlandıracak olan oyuncu Elvan Dişli oldu. Elvan Dişli 1987 Çorlu Tekirdağ doğumlu. İstanbul Üniversitesi Felsefe bölümü mezunudur. Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Elvan Dişli 91.1 sinema filminde rol aldı. Elvan Dişli’nin rol aldığı diziler; 2012 yılında ilk kez Umutsuz Ev Kadınları dizisinde rol aldı. 2013 yılında da Benim Hala Umudum Var dizisinde oynadı. Son olarak ise Yeşil Deniz dizisinde oynadı. Rol aldığı Yeşil Deniz dizisinden de ayrılan Elvan Dişli yeni sezonda Arka Sokaklar dizisiyle anlaştı. Arka Sokaklar dizisinde Rıza Baba’nın biricik kızı Pınar olacak. Elvan Dişli’nin instagram hesabını takip etmek isteyenler için paylaşalım. Elvan Dişli İnstagram Hesabı; https://www.instagram.com/elvandisli/

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonda katılan diğer oyuncuların bilgileri için TIKLAYINIZ…

Arka Sokaklar Pınar karakteri kim nasıl biri?

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Elvan Dişli Pınar rolünde olacak. Pınar, Rıza Baba’nın kızı ve Ali’nin eşi ve çocuklarının annesi. Pınar Arka Sokaklar dizisinin ilk sezonundan beri rol alıyor. Ancak ilk sezonda Pınar karakterini Pınar Aydın canlandırıyordu. Sonra Pınar Aydın diziden ayrıldı ve yerine yeni Pınar karakteri geldi. Pınar karakteri uzun yıllardır İpek Yaylacıoğlu canlandırıyordu. Bu sezon arasında da İpek Yaylacıoğlu instagram hesabından yaptığı paylaşım ile set arkadaşlarına Arka Sokaklar ekibine veda etti ve yerine yeni bir Pınar rolünü canlandıracak oyuncunun katılacağını duyurmuştu.

Bu yüzden de Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda yeni Pınar rolünün kim tarafından oynanacağı merak konusu olmuştu. Yeni bilgi bugün geldi. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda diziye katılan yeni oyuncu Elvan Dişli oldu. Elvan Dişli Arka Sokaklar dizisine katıldı. Buradaki oyunculuğu ile kendi hayran kitlesi ve tanınırlığını artıracaktır. Arka Sokaklar dizisi oyuncular için büyük avantaj çünkü tanınmasını sağlayarak yeni diziler için adım olarak görebilirler. Elvan Dişli’ye yeni dizisi Arka Sokaklar’da başarılar diliyoruz.

Güncel (17 Nisan 2021): Elvan Dişli, Pınar karakteri ile birlikte Arka Sokaklar dizisinde olan rolüne devam etmektedir. Oyunculuğu ile beğenilen kişilerden bir tanesi olan Elvan Dişli, pınar karakteri ile de seyircilerin beğenisini büyük oranda kazanmıştır.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. Ben pınar karakterini canlandıran oyuncuyu çok severdim. Fakat olsun,olsun.
    Ben artık Elvan ablamıda seviyorum.
    Renk katıyorsun dizinin pınarı elvan ablacığım ☺️. Bu arada benim köpeğim gençlik ve barinak

  2. Gitme. ipek abla. Bu. dizi. Sensiz. Olmaz. Ben senin. için. izliyorum. Sen. Gittin. Diziyi. Artık. izlemiyorum

Etiketler