Arka Sokaklar 14. Sezon Pınar Neden Değişti Yeni Pınar Kim? İpek Yaylacıoğlu Diziden Çıktı

19.08.2019
307

Arka Sokaklar 14. Sezon Pınar Neden Yok, İpek Yaylacıoğlu Diziden Ayrıldı? Arka Sokaklar dizisi yeni sezon çekimleri devam ederken bir ayrılık haberi daha geldi. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Pınar karakterini canlandıran oyuncu İpek Yaylacıoğlu yer almayacak. İpek Yaylacıoğlu neden diziden ayrıldı? Detaylar konumuzun devamında.

Yeni pinar roluSokaklar’da ‘Pınar’ karakterini kimin canlandıracağı belli oldu! Başrollerinde Zafer Ergin, Özgür Ozan, İlker İnanoğlu, Oya Okar ve Şevket Çoruh’un yer aldığı dizide Pınar karakterine hayat veren İpek Yaylacıoğlu Usta ‘nun diziden ayrılmasının ardından karakteri kimin canlandıracağı merak konusu olmuştu.

Arka Sokaklar 2020 de 555. Bölüm ile Kesin Final Yapacak Bitecek (Nedenleri Burada)

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda büyük değişiklikler var. Önemli karakterler bu sezon Arka Sokaklar dizisinden ayrılıyor. Yeni sezon nasıl şekillenecek? Yeni bilgilerle yeni katılan oyuncularla Arka Sokaklar da değişiklikler yaşanacak. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda olmayacak bir diğer isimde Metin rolündeki Furkan Göksel’di. Furkan Göksel’in ardından İpek Yaylacıoğlu’da sosyal medya hesabından Arka Sokaklar dizisinden ayrıldığını duyurdu.

Güncel (17 Nisan 2021): Kendi isteği üzerine diziden ayrılan İpek Yaylacıoğlu, şartları kendisine uygun görmediği için tamamen şahsi sebepler nedeniyle diziden ayrılmayı kendisi istemiştir. Yerine gelmiş olan Elvan Dişli, kısa sürede diziye adapte olmuş ve Arka Sokaklar izleyicileri tarafından sevilmiştir.

Arka Sokaklar Pınar Rolündeki İpek Yaylacıoğlu Neden Ayrıldı?

İpek Yaylacıoğlu Arka Sokaklar dizisinde 9 sezondur yer alıyordu. Öncesinde de başka bir Pınar rolünü canlandıran oyuncu vardı. Şimdi de İpek Yaylacıoğlu diziden ayrılıyor. Kendi isteği ile diziden ayrılan İpek Yaylacıoğlu instagram hesabından duygu dolu sözler paylaştı. Arka Sokaklar dizisi 13 sezon boyunca yayınlandı bu yüzden birlikte büyüyen her oyuncunun diziden ayrılması da kolay olmuyor. İpek Yaylacıoğlu instagram paylaşımı şöyle;

Arka Sokaklar dizisinde 9 sezondur Pınar karakterini canlandıran İpek Yaylacıoğlu diziden kendi isteği ile ayrıldığını söylemiş. Ayrıca Pınar karakterini yeni bir oyuncunun canlandıracağını söylemiş. İpek Yaylacıoğlu Arka Sokaklar dizisinden ayrılırken yeni Pınar karakteri kim olacak merak konusu oldu. Arka Sokaklar dizisi kadrosuna yeni katılan Pınar rolü açıklandı. Pınar rolünü Elvan Dişli üstleniyor. Elvan Dişli rolü karakteri bilgileri konumuzda sizlerle.

İpek Yaylacıoğlu Kimdir?

1984 İstanbul doğumlu olan İpek Yaylacıoğlu oyuncu olmasının yanı sıra desinatör ve fotoğrafçı. Bilgi Üniversitesi reklamcılık bölümünde eğitim aldı sonrasında Londra’da şapka tasarımı eğitimi aldı. Diksiyon, grafikerlik ve birçok oyunculuk kursuna gitti. Ziraat Bankası, Profilo, Çikilop gibi markaların reklam filmlerinde rol aldı. Arka Sokaklar dizisinin ardından şimdilik yeni bir proje düşünmediğini söylüyor İpek Yaylacıoğlu. Bu zamana kadar rol aldığı dizi filmler;Ihlamurlar Altında, Senden Başka, Elif,Çemberin Dışında, Kavak Yelleri, Arka Sokaklar , Kardeş Payı dizilerinde rol aldı.

Arka Sokaklar Dizisi 14. Sezon Yeni Pınar Kimdir?

Arka Sokaklar dizisi 13 sezondur yayınlanıyor. Yeni sezon ile 14. sezonu başlamış olacak. Böyle uzun soluklu dizi çok nadir oluyor. Uzun süreli dizilerde de oyuncu değişikliği olması çok normal. Yeni projede yer almak isteyenler, ücreti düşük bulanlar diziden ayrılmak isteyebilirler. Arka Sokaklar dizisinden bu sebeple her sezonda oyuncular değişebiliyor.

Arka Sokaklar Dizisi Yeni Pınar Kimdir TIKLAYIN…

Yeni sezonda da yeni bir Pınar karakteri ile karşımıza çıkacaklar. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda Pınar’ı kim canlandıracak? Pınar karakterinin kim olduğu henüz açıklanmadı. Kısa süre içinde yeni bir oyuncu ile anlaşarak Pınar rolünün kim olduğunu göreceğiz. Bizlerde sizlere bu konumuzdan paylaşacağız.

YORUMLAR

  1. Bahar Yılmaz dedi ki:

    9 değil 10 ve ipek yaylacıoğlundan önce kızıl saçlı bir pınar vardı

  2. Elif dedi ki:

    Yeni Pınar kim olursa olsun İpek yaylacıoplunun yerini doldurmayacak bence
    Keşke Ali de çıksaydı hikayeleri tam bitseydi