Arka Sokaklar 14. Sezon Metin Çoban Neden Yok, Furkan Göksel Diziden Ayrıldı?

Arka Sokaklar 14. Sezon Metin Çoban Neden Yok Furkan Göksel Diziden Ayrıldı? Arka Sokaklar dizisi 14. sezonu için hazırlıklar tamamlanırken diziden önemli bir oyuncunun ayrıldığı haberini üzülerek veriyoruz. 13 sezondur Arka Sokaklar dizisi ekibinde yer alan Furkan Göksel bugün sosyal medyadan diziden ayrıldığını duyurdu. Peki başrol oyuncuları arasında yer alan Furkan Göksel diziden neden ayrıldı? Bilgileri konumuzun devamında.

Arka Sokaklar dizisi Kanal D ekranlarında 13 sezondur yayınlanıyor. Her yeni bölümde reytinglere ilk sıradan adını yazdıran Arka Sokaklar dizisinin 14. sezonu da merakla bekleniyor. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda diziye yeni katılan oyuncular olurken dizi ekibinden ayrılan oyuncularda oluyor elbette. Arka Sokaklar diziisne seozn içinde de bir çok yeni isim dahil oluyor ve ayrılıyor senaryo gereği. 13 sezondur devam eden bir dizinin senaryosunda bol bol değişiklikler olması çok normal.

Arka Sokaklar dizisinden ayrılan ve diziye dahil olan oyuncular konumuzu görmek için TIKLAYIN…

Arka Sokaklar dizisinde yıllardır rol alan Metin Çoban karakteri yeni sezonda yer almayacak. Artık yeni karakterlerle dizinin senaryosu genişliyor. Arka Sokaklar dizisinde Metin Çoban karakterini canlandıran isim Furkan Göksel’di. Furkan Göksel yeni sezonda yeni dizilerde rol alacak.

Arka Sokaklar Yeni Sezonunda Metin Çoban Neden Yok?

Arka Sokaklar dizisinde 13 sezondur rol alan Metin Çoban karakteri yeni sezonda yer almayacak. Hüsnü Çoban’ın oğlu olan Metin ve Tekin Arka Sokaklar dizisi ilk sezonlarında Hüsnü ve Suat’ı çıldırtıyolardı. Ekranda büyüyen Metin Çoban artık kocaman bir çocuk oldu. 12 yaşında dahil olduğu Arka Sokaklar dizisinde 13 yıldır rol alıyor. Her halini gören seyirci de yakışıklı oyuncuyu çok seviyordu.

Arka Sokaklar dizisinde büyüyen Metin Çoban karakteri dizi de Asiye ile evlenmişti. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda yer almayacak olan Metin Çoban karakteri diziden nasıl ayrılacak? Senaryo gereği diziden ayrılacak olan Metin Çoban karakterini canlandıran Furkan Göksel’de sosyal medyadan dizi ekibine ve hayranlarına veda etti. Kesin bir açıklama yer almasa da Furkan Göksel bana ayrılan sürenin sonuna geldik diyerek senaryo gereği diziden ayrıldığını anlatıyor bizce.

Arka Sokaklar Dizisi Metin Çoban Furkan Göksel Kimdir?

Arka Sokaklar dizisinde Metin karakterini canlandıran Furkan Göksel kimdir? Daha önce başka dizi filmlerde rol aldı mı? Arka Sokaklar dizisi yayına başladığı 2006 yılından itibaren dizi ekibinde yer alan Furkan Göksel bilgileri konumuzun devamına eklendi. Furkan Göksel’in çocuk olarak henüz 12 yaşındayken katıldığı Arka Sokaklar dizisinden 25 yaşında olarak ayrılıyor.

Arka Sokaklar dizisinin Metin Çoban’ı Furkan Göksel 1994 yılında İstanbul’da doğdu. Furkan Göksel Plato M.Y.O. Radyo Televizyon Bölümü Uygulamalı Oyunculuk Eğitimi aldı.  12 yaşında oyunculuğa başladı. 2006 yılında Arka Sokaklar dizisinde oynamaya başladı. Arka Sokaklar dizisinde Metin karakterini canlandırdı.

Arka Sokaklar dizisinde rol alan Furkan Göksel diziden ayrıldı ancak yakın zamanda kendisini yeni bir dizi de görebiliriz. Furkan Göksel’i görmek istediğiniz bir dizi var mı? Yorumlarınızı aşağınızı yazınız.

Yorum yaz

5 Yorum

  1. ☀️Arka Sokaklar☀️Dizisin Oyuncuların Uzaklaşması İyi Olmadı Çoban Ailesin Obraz Oyuncuları Güzel İdi Bu Ailenin Parcalanması Kötü Dizinin Yaraşığı Çoban Ailesi Metin Çoban Arka Sokaklar Dizisinde Böyüdü Dizi Aleminde Güzel Oyuncu Gibi Yetişdi Oyuncu Olmak Başarı Elde Etmek Cok Zor Metin Çoban Obrazın Oyuncusuna Başarılar Arzu Ediriz Güzel Diziler Kapınızı Acsın Arka Sokaklar Dizi Kolektivine Başarılar Arzu Ediriz

Etiketler