Arka Sokaklar 14. Sezon Mesut Komiser Polislikten Çıkarıldı Mı Neden?

Arka Sokaklar 14. Sezon Mesut Polislikten Çıktı Mı Neden? Arka Sokaklar dizisi yeni sezonu çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanmaya devam edecek. Yeni sezon Arka Sokaklar 14. sezonu ile ekrana gelecek. Arka Sokaklar dizisi yeni sezonu ile ilgili haberler geliyor ve konularımızla sizleri bilgilendirmeye devam ediyoruz. Arka Sokaklar 14. sezon bilgilerinden birisi paylaşmak için konumuzu açtık.

Arka Sokaklar dizisi yeni sezonunda Mesut Komiser diziden çıktı mı diye düşünürken yeni bilgilerle konumuzun güncelleniyor. Arka Sokaklar dizisi baş karakterlerinden olan Mesut diziden ayrılmıyor. Mesut’un başına bir çok dert gelse de yine de kurtulmayı bilir.

Arka Sokaklar dizisi 14. sezon yeni tanıtım fragmanı yayınlandı. Fragmandaki detay herkesi şaşırttı. Arka Sokaklar dizisi ilk bölümünden beri komiserlik yapan Mesut Komiser’in fotoğrafını Rıza Baba panodan çıkarıyor. Emniyet Müdürlüğü panosunda Başkomiser Rıza ve Hüsnü’den sonra Komiserlerin resimleri bulunuyordu. Rıza Başkomiser panoya yaklaşarak Mesut Komiser’in fotoğrafını alıyor. Sonrasında tekerlekli sandalyede oturan biri görülüyor. Köpeği Garip ona doğru koşuyor ve biz o kişinin Mesut Komiser olduğunu anlıyoruz. Mesut Komiser tekerlekli sandalyeden kalkıyor ve koltuk değneklerini alarak yürüyor. Fragmandan anlaşıldığı üzere Mesut Komiser artık polislik mesleğini icra edemeyecek!

Arka Sokaklar Dizisi Mesut Komiser Diziden Çıktı Mı?

Arka Sokaklar dizisi 14. sezonu çok yakında Kanal D ekranlarında yayınlanacak. Arka Sokaklar yeni sezon tanıtım fragmanında yayınlandığına göre Mesut Komiser artık polis değil. Mesut Komiser polislik yapmayacağına göre diziden çıktı mı diye merak konusu oldu. Mesut Komiser Arka Sokaklar dizisinden ayrılmıyor öncelikle bunu belirtelim.

Arka Sokaklar Dizisi 14. Sezonda Yeni Gelen ve Çıkan Oyuncular Kimler Tıklayın…

Arka Sokaklar dizisinin demirbaşı olan Mesut Komiser ilk bölümden itibaren dizi de yer alıyor ve izleyicinin en sevdiği karakterlerden birisi. Kimse Mesut Komiser’in diziden çıkmasını istemez. Yinede seyirciyi üzecek bir durum var maalesef. Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda Mesut Komiser artık komiser değil. Mesut Komiser’i artık emniyet müdürlüğünden göremeyebiliriz.

Arka Sokaklar 14. Sezon Mesut Komiser Neden Polislikten Çıkarıldı?

Arka Sokaklar 14. sezonunda Mesut Komiser artık polislik mesleğini yapamayacak. Çünkü Mesut Komiser girdiği çatışmada sakatlanıyor ve sol bacağını kullanamaz hale geliyor. Sol bacağında bandajlarla gördüğümüz Mesut Komiser tekerlekli sandalyeden kalkarak koltuk değnekleri ile yürüyor fragmanda. Yanında köpeği Garip ile beraber. Ancak polislik mesleğini bu şekilde devam ettiremeyeceği için polislikten ayrılıyor. Güncel (16 Nisan 2021): Mesleği ile özel hayatını sık sık birbirine karıştıran Mesut komiser, yine bir yenilgiye düşmüş hem kendisini hem de ekibi zor bir duruma sokmuştur. Bu sebeple bir süreliğine açığa alınan Mesut komiser kısa bir sürenin ardından yeniden mesleğine dönmüştür.

Arka Sokaklar dizisinde 13 sezondur komiser olarak izlediğimiz Komiser Mesut karakteri artık sadece Mesut. Yeni sezonda polislikten ayrılmanın Mesut’ta yarattığı travmaları psikolojik çöküşü izleyeceğiz. Arkadaşları Mesut’un yanında olsa da Mesut en sevdiği meslek olan polislikten ne kadar uzak kalabilecek?

Arka Sokaklar 14. Sezon Mesut Tekrar Polisliğe Dönecek Mi?

Arka Sokaklar dizisi 14. sezonunda Mesut sakatlanmasından dolayı polislik mesleğinden çıkarıldı. Rıza Baba istemeyerekte olsa Mesut’un fotoğrafını Emniyet Müdürlüğü panosundan çıkarıyor. Mesut’un koltuk değnekleri ile yürüdüğünü gördük. Mesut Komiser şimdilik polislik mesleğini yapamıyor. Ancak Mesut fizik tedavi gördüğü süre sonunda Mesut Komiser iyileşerek polislik mesleğine dönecektir. Bu süreçte herkes onun yanında olacak ve onu destekleyecektir. Mesut Komiser tedavisinin sonunda polisliğe dönecek ve seyircisini memnun edecektir.

Mesut Komiser: Şevket Çoruh

Arka Sokaklar dizisinin Mesut Komiser’i Şevket Çoruh Kimdir? 1973 yılında İstanbul’da doğmuştur. Liseden sonra Müjdat Gezen Sanat Merkezi’nde tiyatro eğitimi aldı ve çeşitli tiyatrolarda yer aldı. Onun tanınmasını sağlayan internet firmasının reklamında kokoreççi olmasıydı. Sonrasında bir çok dizi filmde rol aldı. İlk kez 1996 yılında Sevda Kondu dizisinde rol aldı. Son olarak Çakallarla Dans film serisinde rol aldı. Arka Sokaklar dizisinin ilk sezonundan beri rol alıyor.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. ☀️Arka Sokaklar☀️Mesut Komiser Obrazı Güzel Dizini Terk Etmesin Dizinin Güzel Oyuncuları Dizinin Hekayesinden Uzaklaşır Dizi Umarım Tez Zamanda Final Yapar Dizinin Oyuncuları Başka Dizide Rol Alaçak Arka Sokaklar Işığı Söneçek Final Tebileri Calınaçak Retink Yüksek Tepeden Aşağı Yeneçek Dizi Kolektivine Uğurlar Yeni Oyunculara Uğur Arzu Ediriz Dizi Bitmesin.

Etiketler