Arıza Şebnem Neden Yok Diziden Çıktı mı? Geri Dönecek mi? (Duygu Katagan)

Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza’nın yapımını 03 Medya üstlenmektedir. Yönetmen koltuğunda Recai Karagöz’ün oturduğu dizi, her Pazar Show Tv ekranlarında izleyicilerle buluşmaktadır. Aldığı reytinglerle Pazar günün en çok izlenen dizisi olan Arıza oyuncu kadrosuyla da büyük ilgi görmektedir. Dizinin güzel oyuncularından biri olan Duygu Katagan’ın diziden ayrılacağı duyulmuştur. Dizinin sevenleri de bu ayrılığın sebebini merak edip araştırmaya başlamıştır. Bizde sizler için Arıza dizinde ki Şebnem Ersoylu karakterinin neden ayrıldığından ve diziye tekrar gelip gelmeyeceğinden bahsedeceğiz.

Arıza Şebnem Ersoylu Diziden Neden Çıktı?

Dizinin yardımcı karakterlerinden biri olmasına rağmen diziye renk katan ve izleyiciler tarafından çok sevilen Şebnem karakterinin diziden ayrılacak olması dizinin izleyicilerini çok üzmüştür. Dizinin sevenleri bu ayrılığın sebebini merak etmiş ve araştırmaya başlamıştır. Arıza dizisi, Şebnem Ersoylu’nun diziden ayrılmasının sebebi senaryo gereğidir. Yani İstanbul’dan ayrılarak, diziye veda eden oyuncumuz Duygu Katagan diziden kendi isteği ile ayrılmamıştır.

Arıza Şebnem Ersoylu Diziden Neden Ayrıldı?

Arıza dizisi Şebnem ayrıldı mı geri dönecek miAldığı reytinglerle zirvede olan dizi oyuncu kadrosu ve senaryosuyla büyük ilgi görmektedir. Senaryosunu Yılmaz Şahin ve Çağla Kızılelma’un kaleme aldığı dizide, bir veda yaşanmıştır. Dizinin sevilen karakterlerinden biri olan Şebnem Ersoylu karakteri sürpriz bir şekilde diziye veda etmiştir. Oyuncunun bu ayrılığının sebebi ise senaryo gereğidir. Oyuncumuz kendi istediği ile değil senaryoda böyle bir sahne yer aldığı için diziye veda etmiştir.

Arıza Şebnem Ersoylu Diziye Tekrar Gelecek Mi?

Her Pazar Show Tv de ekranlara gelen dizi, aldığı reytinglerle yayınlandığı günün en çok izlenen dizisi olmakla beraber sosyal medyada da en çok konuşulan konu hâline gelmektedir. Başarılı oyuncu kadrosuyla, büyük ses getiren diziden Şebnem karakterine hayat veren oyuncumuz Duygu Katagan sürpriz bir şekilde ayrılmıştır. Izleyiclerde bu karakterin tekrar diziye gelip gelmeyeceğini merak etmiştir. Yukarda da belirttiğimiz gibi oyuncumuzun diziden ayrılma sebebi senaryo gereğidir. Dizide Istanbul’dan ayrılarak çıkan oyuncumuza ilerleyen günlerde, tekrar bir sahne yazılırsa diziye dönebilir. Oyuncumuzun kesin diziye döneceği hakkında bir bilgi yoktur ancak tahminlerimize göre Duygu Katagan’ın kendi isteği ile değilde senaryo gereği diziden çıktığı için ilerleyen bölümlerde tekrar dizide olma ihtimali vardır.

Arıza Şebnem Ersoylu Kimdir?

Arıza Şebnem Neden Yok Diziden Çıktı mıŞebnem, Fuat’ın eşidir ve bir de oğlu vardır, oğlu Burak da babası gibi hırslı ve kötü biridir. Şebnem işlere çok karışmayan iyi biridir ve çevresindekiler ona Şebo diye hitap eder. Güzel ve sakin biri olan Şebnem önümüzde ki bölüm İstanbul’dan ayrılarak diziye veda edecektir.

Bu konumuzda sizlere Show Tv’nin sevilen dizisi Arıza’dan ayrılan Şebnem karakterinin neden ayrıldığını ve tekrar diziye gelip gelmeyeceğini açıkladık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri, görüş ve düşüncelerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz. Arıza Şebnem Neden Yok Diziden Çıktı mı? Geri Dönecek mi? (Duygu Katagan) konusu hakkında yazacaklarımız bu kadar. Arıza Dizisine Yeni Gelen Ayrılan Oyuncular konumuza da göz atabilirsiniz.

Etiketler