Arıza Halide Vuruldu Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? Ayça Ayşin Turan

Show TV ekranlarında pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisinde sıra dışı gelişmeler yaşanıyor. Dizinin başrolünde oynayan ve Ayça Ayşin Turan tarafından canlandırılan Halide karakteri Arıza dizisinin 13 Aralık Pazar akşamı yayınlanan 14. bölümünde vuruluyor. Arıza dizisi Halide Vuruldu, Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? Ayça Ayşin Turan Arıza dizisinden neden ayrıldı gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz.

halide vuruldu oldumu

Arıza Dizisi Halide Vuruldu Ölecek mi?

Ali Rıza büyük bir hesaplaşmanın içinde kendisine bulmuşken Halide’nin kılına zarar gelmesini istemez. Hatta bu uğurda Halide’nin yanında durmaktan onun sevgilisi gibi görünmekten bile vazgeçer. Ancak onun neye kızacağı ve neden hoşlanmayacağı bilenler Ali Rıza’nın can damarlarından birisi olan Halide’ye zarar vererek Ali Rıza’dan intikam almak ister. Bu amaçla Halide’ye yağdırılan kurşunlardan birisi ona isabet eder ve Halide kanlar içinde yere yığılır. Arıza dizisinin 14. bölümünde 13 Aralık Pazar akşamı yaşanacak bu sahne sonrasında Arıza dizisinde Halide öldü mü, ölecek mi, Diziden mi çıkacak gibi merak edilen sorular izleyiciler tarafından merak edildi.

ariza halide oldumu

Arıza Dizisi Halide Diziden Çıkacak mı?

Arıza dizisinin 13 Aralık Pazar akşamı yayınlanan yeni 14. bölümünde vurularak yere yığılan Halide karakterini canlandıran Ayça Ayşin Turan’ın diziden ayrılması gibi bir durum söz konusu değil. Zaten başrol oyuncularından diziden ayrılması çıkması hiç mantıklı değil. Arıza dizisinde de başrolde oynayan ve Halide karakteri olarak ön plana çıkan Ayça Ayşin Turan’ın diziden ayrılması ve çıkması gibi bir durum elbette olmayacak. Sadece sahne gereği vurulup yere yığılan Halide daha sonra yoğun bakıma kaldırılacak ve geçirdiği operasyon sonrasında yeniden iyileşecek ve diziye devam edecek.

Ayça Ayşin Turan Arıza’dan Çıkacak mı?

İster Arıza dizisindeki Halide olsun ister diğer dizilerdeki başrol oyuncuları olsun kolay kolay diziden çıkıp ayrılmazlar. Ancak senaryo gereği dizilerde vurulma yaralanma hatta ölür gibi olma durumlara çok sık rastlayabiliriz. Ancak bu başrol oyuncularının diziden çıkacağı ya da ayrılacağı anlamına gelmez. Show TV’de pazar akşamları yayınlanan Arıza dizisinin başrol oyuncusu olan Halide karakteri de diziye devam ediyor. Meraklısı için >> Arıza dizisi oyuncu kadrosu

ariza dizisinden halide oldumu

Arıza Halide Vuruldu Ölecek mi Diziden Çıkacak mı? Ayça Ayşin Turan Arıza’ya veda mı ediyor gibi sorulara yanıt vermeye çalıştık. Arıza dizisinde Halide karakteri olarak ön plana çıkan Ayça Ayşin Turan’ın dizide giymiş olduğu elbise ve kıyafetleri merak edenler Arıza dizisi oyuncu kıyafetleri konumuzda göz atabilir. Arıza dizisi 14. bölümü ile 13 Aralık 2020 pazar akşamı Show TV’de kaldığı yerden devam ediyor.

Etiketler