Arıza Füsun Kimdir? Avukat (Dilara Aksüyek)

Bu konumuzda Arıza Füsun Kimdir? gerçek ismi nedir? kaç yaşındadır? nerelidir? daha önce yer aldığı diziler nelerdir? sevgilisi var mı? resmi sosyal medya hesabı gibi merak edilen sorularınıza hep birlikte yanıt bulacağız. Arıza dizisi  Füsun karakteri hakkında merak edilen her şeyi sizlerle bu sayfada paylaşacağız.Arıza Dizisi Füsun Karakteri (Dilara Aksüyek)

Arıza Dizisi Füsun Kimdir?

Arıza dizisinde Füsun karakteri zengin patron olan Ali Rıza’nın avukatıdır. Arıza dizisinde Avukat Füsun karakterini canlandıran oyuncunun gerçek adı Dilara Aksüyek‘tir. Dizi oyuncuları tanıtım afişinde yer alan ‘Sadece adalet için değil, aşkım için de savaşmak zorundayım’ sözleri ile hali hazırda merak edilen dizinin bu sözler ile daha da merak edilmesine yol açmıştır.

Dilara Aksüyek Kimdir? (Arıza Dizisindeki Füsun)

Arıza Dizisi Avukat Füsun KimdirDilara Aksüyek, 24 Temmuz 1987 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. Müjdat Gezen Sanat Merkezi Tiyatro Bölümünden mezun olmuştur. Daha önce pek çok dizide rol alarak isminden söz ettirmeyi başarmıştır. İlk olarak televizyon ekranlarına 2012 yılında yayınlanan Evlerden Biri dizisinde Filiz karakteri ile çıkmıştır. Geçtiğimiz yıllarda ise İstanbul Gelin dizisinde İpek karakteri ile ekranlarda olmuştur. Asıl çıkışını ise Muhteşem Yüzyıl dizisinde canlandırdığı Mahfiruze Sultan ile sağlamıştır.

Dilara Aksüyek’in Yer Aldığı Diziler

2012 – Evlerden Biri (Filiz)
2013 – Merhamet (Şaadiye)
2014 – Kadim Dostum (Deniz)
2015 – Adı Mutluluk (Dolunay)
2015 – Muhteşem Yüzyıl (Mahfiruze Sultan)
2016 – Mahrumlar (Tanem)
2017 – İstanbullu gelin (İpek)
2020 – Arıza (Füsun)
Yukarıda belirttiğimiz Dilara Aksüyek’in yer aldığı dizilerin hepsinde güzel oyuncumuz yardımcı karakter olarak yer almıştır.

Arıza Dizisi Füsun’un Kıyafetleri

Ariza Dilara AksuyekÇok çekici ve alımlı bir kadın olan Avukat Füsun‘un dizide giymiş olduğu kıyafetler çok merak uyandırıyor. Dizi yayınlanmaya başlar başlamaz Avukat Füsun’un kullanmış olduğu kıyafet, takı ve çantaları sizlerle yine sitemizde paylaşacağız. Arıza Dizisi Füsun’un Kıyafetleri elbise takı çanta gözlük markası modeli ve fiyat bilgilerini aşağıdaki yorum kısmından bizlere sorabilirsiniz.

Arıza Dizisi Ne Zaman Hangi Kanalda Başlayacak?

Yönetmenliğini Recai Karagöz’ün üstlenirken, senaryosunu ise Ozan Aksungur kaleme almıştır. Reyting skorlarının yüksek olması ve büyük küçük her kitleden insanı heyecanlandırması ve gizemli bir dizi olması düşünülüyor. Önümüzdeki günlerde ekranlarınızda olacak Arıza dizisinin ilk tanıtımı yayınlandı. Dizi Show Tv’de ekranlarda olacak. Tanıtımının yayınlanması ile de tam günü belli değil fakat Eylül ayında seyirci ile buluşacağı kesinleşti.Arıza Dizisi Konusu Ne

Arıza Dizisinin Konusu Ne?

Kendi halinde bir hayat süren ve mert bir adam olan taksici Ali Rıza ile karanlık dünyanın güçlü patronlarından birinin kıymetli kızı Halide’nin yolları kesişir. Ali Rıza ile müşterisi Halide’nin karşılaşmaları her ikisinin de hayatlarını sonsuza kadar değiştirecektir. Arıza; bir taksicinin,  girdiği büyük savaşı ve bu amansız mücadelenin gölgesinde Halide ile yaşadığı tehlikeli aşkın hikayesini anlatmakta.

Arıza Dizisi OyuncularıDizinin kadrosunda ise Tolga Sarıtaş, Ayça Ayşin Turan, Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker ve Levent Can gibi sevilen ve başarılı oyuncular yer almakta.

Dilara Aksüyek’in Sevgilisi Var Mı?

Dilara Aksüyek SevgilisiDilara Aksüyek’in 3 yılı aşkındır düzenli bir ilişkisi bulunmaktadır. Ceyhun Mengirlioğlu ile sevgilidir. Herkes tarafından birbirine çok yakıştırılan çiftimiz yaklaşık 3 yıldır aynı evde yaşamaktadırlar.

Dilara Aksüyek’in Resmi Sosyal Medya Hesabı

Dilara Aksüyek KimdirDilara Aksüyek remi instgram sayfasını aktif bir şekilde kullanmaktadır. Hem başarısı hem de güzelliği ile insanların dikkatini üzerine çekmeyi başarmış ve büyük bir takipçi kitlesi elde etmeyi  başarmıştır. Dilara Aksüyek’in resmi sosyal medya hesabında yaklaşık 66 gönderisi ve 201 bini aşkın takipçisi bulunmaktadır. Paylaşımlarında gördüğümüz kadarı ile Dilara Aksüyek hayvanları ve gezmeyi çok seviyor. Dilara Aksüyek’in resmi sosyal medya hesabı kullanıcı adı : @dilaraaksuyek_

Arıza Dizisi Avukat Füsun Yorumları

Arıza dizisi Avukat Füsun karakteriBu konumuzda Arıza Füsun Kimdir? sorusuna yanıt vermeye çalıştık. Arıza Dizisi Avukat Füsun Yorumlarınız görüşleriniz varsa lütfen aşağıya samimi duygularla yazınız. Arıza dizisi Füsun karakteri hakkında merak ettiğiniz ya da aklınıza takılan bir şey olursa bizlere iletebilirsiniz. Aşağıdaki yorum kısmına Arıza dizisi Füsun karakteri hakkında yorum, görüş ve düşüncelerinizi de bizlere iletebilirsiniz. Not: Arıza dizisi oyuncu kadrosu konumuza da göz atabilirsiniz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Dilara çok çirkin

    Yahu Dilara Arıza dizisinde sen neden bukadar çirkindin. Bir insan ya alt ya üst ya da profili güzel olur. Senin her tarafta çirkin: burun zaten ful fiyasko, dudaklar Fransa 17 yüzyılda guimpguimplen gibi, hele profil:))) yumruk yemiş gibi içine girdi. Kız para varken, yaptır şu çirkin yüzü. Senin yüzünde dizi izlenemeyecek hâle geldi:)))

Etiketler