Arıza Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yorum Yap 139 kez okundu.

Arıza Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler? Arıza dizisi Show TV ekranlarında yayınlanmaya devam ederken dizinin kadrosuna yeni dahil olan oyuncular kimler? Arıza dizisine konuk olarak katılan oyuncular kimler? Arıza dizisi yeni gelen oyuncular rolleri karakterleri bilgilerini konumuza ekleyelim. Arıza dizisine yeni gelen oyunculardan merak ettiklerinizi yorum kısmına yazarsanız bilgileri sizlerle paylaşabiliriz.

Ariza dizisi yeni gelen oyuncular

Arıza Dizisi Yeni Gelen Oyuncular Kimler?

Yapımcılığını O3 Medya’nın üstlendiği Arıza dizisi senaryosunu Ozan Aksungur yazarken yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Arıza dizisi başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan paylaşıyor. Arıza dizisinde Ahmet Mümtaz Taylan, Olgun Toker, Levent Can, Yağız Can Konyalı, Yeşim Gül ve Yeşim Salkım yer alıyor. Arıza dizisi yeni bölümlerinde kadrosuna yeni isimler dahil oluyor. Arıza dizisine katılan oyuncular ve rollerini bu konumuzun devamında sizlerle paylaşmak istiyoruz.

nursel kose ariza dizisindeki rolu

Nursel Köse

Arıza dizisi oyuncu kadrosuna katılan Nursel Köse kimdir? Nursel Köse Arıza dizisinde kilit bir kadın rolünü canlandıracaktır. 1961 Malatya doğumlu olan Nursel Köse son olarak Güvercin dizisinde rol almıştı. Aktör, komedyen, yazar olarak üniversitedeyken de çalıştı. Tiyatro yazarlığı yaptı oyunculuğu da. Nursel Köse’nin rol aldığı dizi filmler; Kış Masalı, Al Yazmalım, Paramparça, Avlu, Güvercin dizi filmlerinde rol aldı. Nursel Köse’nin en güzel fotoğrafları için instagram hesabı https://www.instagram.com/nursel_kose/

eda solenci ariza dizisinde

Eda Şölenci- Seda

Arıza dizisi yeni bölümünde Seda rolünü canlandırmak üzere diziye Eda Şölenci dahil oldu. Son olarak Aşk Ağlatır dizisinde yer alan güzel oyuncu Eda Şölenci Arıza kadrosuna katıldı. Eda Şölenci kimdir? Eda Şölenci’nin tam adı Eda Dunisa Şölenci’dir. 18 Ağustos 1996 İzmir doğumludur. Boğaziçi Üniversitesi Devlet Konservatuarı mezunudur.

Eda Şölenci ilk kez Güneşin Kızları dizisinde rol aldı. Ancak burada pek kendini gösteremeyen oyuncu Eda Şölenci Adı Efsane dizisinde Çiler karakterini oynadı. Show TV ekranlarında yayınlanan Aşk Ağlatır dizisinde Nalan karakterine hayat verdi. Bu dizide Nalan kötü bir karakterdi bu yüzden de aklımıza kötü karakter Nalan olarak kaldı. Bakalım Arıza dizisinde Seda rolü iyi birisi mi olacak yoksa kötü karakter mi?

ariza dizisi seda kimdir eda solenci

Eda Şölenci Arıza dizisi kadrosuna Seda olarak katıldı. Seda kimdir? Seda Arıza dizisinde yine kötü bir karakter olarak karşımıza çıkacak. Seda rolünü canlandıran oyuncu Eda Şölenci’nin instagram hesabı https://www.instagram.com/edasolenci/?hl=tr Eda Şölenci’nin resimlerini sizlerle paylaşıyoruz. Sizce Seda rolü ile diziye dahil olan Eda Şölenci’nin reytinglere katkısı olur mu? Oyunculuk performansını nasıl buldunuz? Yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

kemal balibas ariza dizisinden neden ayrildi

Kemal Balıbaş- Yavuz

Arıza dizisinde Yavuz Haşmet Gürkan’ın görevlendirdiği mafya babasıdır. Ali Rıza ile çalışacaktır. Kemal Balıbaş kimdir? 1971 doğumlu olan oyuncu ilk kez Deli Gönül dizisinde rol aldı. Kemal Balıbaş Meryem, Mehmetçik Kutül Amare, Muhteşem İkili, Çukur, Çocukluk dizi filmlerinde rol aldı.

Ariza dizisi yeni gelen ve ayrilan oyuncular

Arıza Dizisinden Ayrılan Çıkan Oyuncular

Arıza dizisi ilerleyen bölümlerinde senaryo gereği diziden ayrılan ve çıkan oyuncularda oluyor. Arıza dizisinden ölerek ayrılan, senaryo gereği diziden çıkan oyuncular olabilir. Henüz Arıza dizisinden ayrılan oyuncu olmadı. İlk sezonu yayınlanan Arıza dizisinin ilerleyen bölümlerinde oyuncu değişiklikleri olabilir. Arıza dizisi ilk sezonu ve 2. sezonunda dizinin kadrosuna yeni isimler katılırken diziden ayrılan oyuncularda olacaktır. Bizlerde konumuza bu oyuncu bilgilerini ekleyerek sizleri bilgilendireceğiz.

Sizce Arıza dizisinden kim ayrılmalı? Arıza dizisi kadrosuna katılan ve diziden ayrılan oyuncu bilgileri konumuza ekleyeceğiz. Arıza dizisi yorumlarınızı aşağı yazabilirsiniz.

Etiketler