Arıza Dizisi Yeni Bölüm Neden Yok, Fragmanı Çıktı mı? 18 Nisan

10.04.2021
106

18 Nisan 2021 pazar akşamı Arıza dizisi var mı yok mu neden yayınlanmıyor niçin yayın akışında yok gibi merak edilen sorulara bu sayfada yanıt vermek istiyoruz. Show TV ekranlarında 30. bölümü geride bırakan Arıza dizisinin son olarak 11 Nisan pazar akşamı 30. bölümü ekrana gelmişti. Ancak dizinin sevenleri arıza dizisi 18 Nisan pazar günü 31. bölüm var mı yok mu neden fragman çıkmadı niçin yayınlanmıyor sorularını merak etmeye başladılar hemen yanıtlayalım.

18 Nisan Arıza dizisi var mı yok mu?

18 Nisan pazar günü arıza dizisinin yeni bölümü ekrana gelmeyecek. Arıza dizisinin 18 Nisan’da ekrana gelmemesinin sebebi dizinin bir hafta önce final yapmasıdır. 11 Nisan pazar günü 30. bölüm ile final yapan Arıza dizisi bitti ve artık ekrana gelmeyecek. Ancak arıza dizisinin final yaptığını bilmeyen ya da o hafta diziyi izleyemeyenler, 18 Nisan pazar akşamı arıza dizisini ekranda göremeyince merak içinde sormaya başladı. 18 Nisan arıza dizisi var mı yok mu neden yok sorularına bir kez daha yanıt verelim. 11 Nisan günü final yaptığı için 18 Nisan pazar günü arıza dizisi ekrana gelmeyecek.

Arıza dizisi 31. bölüm fragmanı neden yok? 18 nisan

18 Nisan Arıza Dizisi Yeni Bölüm var mı Neden YokArıza dizisinin 18 Nisan’da olup olmadığını yukarıda izah etmeye çalıştık. Arıza dizisinin 31. bölümü eğer dizi final yapmasaydı 18 Nisan pazar akşamı kaldığı yerden Show TV ekranlarında devam edecekti. Ancak final kararı alan ve 30. bölümde ekrana veda eden arıza dizisinin 31. bölüm fragmanı dizinin bitmesi final yapması sebebiyle ekrana gelmeyecek. 2021 yılında final yapan diziler konumuzda görüldüğü üzere arıza dizisi de 11 Nisan günü final yaptı ve ekrana veda etti artık dizinin fragmanları ve yeni bölümleri ekrana gelmeyecek.

Arıza dizisinin yeni bölümleri olacak mı?

Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan Arıza dizisi ile gerçekten güzel bir iz bıraktılar. Diziyi 30 bölüm boyunca izleyenler arıza dizisinin yeni bölümlerini elbette merak edecekler. Arıza dizisinin yeni bölümleri olacak mı dizi devam edecek mi gibi merak edilen sorulara maalesef olumlu yanıt veremiyoruz. Show TV final kararı aldıktan sonra arıza dizisinin final bölümü çekildiği ve 11 Nisan pazar akşamı 30. bölümde dizi final yaparak izleyiciye veda etti. Bundan sonra arıza dizisinin yeni bölümleri olmayacak ve dizinin tanıtım fragmanları çıkmayacak.

Arıza dizisinin tekrarları Show TV’de yayınlanacak mı?

Evet Arıza dizisi çok sevilip beğenilen bir dizi olduğu için 2021 yaz ayları boyunca Show TV ekranlarında dizinin tekrar bölümlerinin ekrana gelmesi bekleniyor. Hatta her hafta ekrana gelen dizinin hafta içi her gün yayınlanması ve 30 bölümün izleyiciye tekrar sunulması tahmin ediliyor. Yaz aylarında çok fazla dizi olmadığı için arıza dizisinin tekrarları Show TV’de çok daha yüksek izlenme oranları ve reyting alarak yeniden yayınlanacak.

Arıza dizisinin final kararı doğru mu izleyici yorumları

Sevilerek izlenen ve ciddi anlamda reyting alan dizilerin final yapması elbette herkesi üzüyor. Show TV’de almış olduğu karar sonrasında sadece arıza dizisini değil çok yüksek izlenme oranlarına ulaşan çukur ve Ramo gibi diziler ile birlikte Alev Alev dizisi de final yapacak. Arıza dizisinin iyi reytingler almasına rağmen özellikle TRT ekranlarındaki Teşkilat dizisinin başlamasıyla büyük bir reyting kaybına uğradığını hemen belirtelim. Sizlerde izleyici olarak Arıza dizisinin final kararı doğru mu değil mi yorumlarınızı lütfen aşağıya yazınız.

YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu siz yapabilirsiniz.