Arıza Dizisi Safir Kimdir? Bilgileri Amacı (Muharrem Özcan)

Her Pazar Show Tv de ekranlara gelen dizi kısa sürede geniş kitlelere ulaşmıştır. Dizinin izleyicileri de, diziyi yeni katılan oyuncumuz Muharrem Özcan’ı merak etmiştir. Bizde sizler için bu konumuzda, O3 Medya imzalı, Show Tv’nin sevilen dizilerinden biri olan Arıza dizisine yeni katılan başarılı oyuncu Muharrem Özcan’ı ve dizide hayat vereceği Safir karakterini yakından tanıtacağız.

Arıza Dizisi Safir Karakteri Kimdir?

Safir diziye, düşman olarak gelmiştir. Yani Safir kötü bir karakter olarak karşımıza çıkacaktır ancak Safir Karakteri hakkında daha fazla bir bilgi yoktur. Bizler herhangi bir bilgiye ulaştığımız zaman bunu sizlerle paylaşacağız.

Son Bilgiler: Arıza dizisinde yer alan Safir karakteri, Ali Rıza’yla her konudan karşı karşıya gelen ve onu çok iyi tanıyan biridir. Safir, Ali Rıza’yı nasıl kızdıracağını bilmekte ve bunu sürekli kullanmaktadır. Aynı zamanda İhtiyar’ın sağ kolu ve korumasıdır. Ariza Dizisi Safir Kimdir Bilgileri Amaci

Arıza Dizisi Safir Kimdir?

Show Tv’nin reyting rekortmeni Arıza dizisinde Safir karakterine başarılı oyuncu Muharrem Özcan hayat verecektir. Bizde sizlere sevilen dizide Safir karakterine hayat verecek olan oyuncumuz Muharrem Özcan’ı yakından tanıtacağız ve Muharrem Özcan kimdir? Kaç yaşındadır? Daha önce hangi dizilerde rol almıştır? Resmi instagram hesabı nedir? Evli mi, sevgilisi var mı? Gibi soruları en iyi şekilde cevaplamaya çalışacağız.

Muharrem Özcan Kimdir?

01 Ocak 1970 yılında İzmir de dünyaya gelen Muharrem Özcan, oyunculuk eğitimini de burada almıştır ve Dokuz Eylül Üniversitesi Sahne Sanatları Bölümü Oyunculuk Anasanat Dalı Bölümü’nden mezun olmuştur. İzmir Devlet Tiyatrosu ve Oyun Atölyesi ekibinde uzun yıllar çalışan Muharrem Özcan, onlarca tiyatro oyununda da yer almıştır. Oyuncumuzun ilk profosyonel dizisi ise 2008 yılında yayınlanan Kollama dizisidir. Kollama dizisi sayesinde televizyon oyunculuğuna adım atan Muharrem Özcan, kariyerinde ki asıl çıkışı Diriliş Ertuğrul dizisi sayesinde yaşamış ve hayat verdiği Tankut karakteri sayesinde tanınır hale gelmiştir.

Muharrem Özcan’ın Yer Aldığı Diziler

Kollama – 2008 / 2010
Diriliş Ertuğrul (Tangut) – 2015 / 2016
Arıza (Safir) – 2021

Muharrem Özcan Resmi İnstagram Hesabı

Arıza dizisine Safir karakteriyle dahil olan oyuncumuz Deniz Dalkılıç menajerlik oyuncusudur. Diriliş Ertuğrul dizisiyle tanınan Muharrem Özcan sosyal medyada da oldukça aktiftir ve resmi instagram hesabından sık sık paylaşım yapmaktadır. Oyuncumuzun instagramda 107 gönderisi ve yaklaşık olarak 3 bin takipçisi vardır. Muharrem Özcan’ın resmi instagram hesabı: @mhrrmzcn

Muharrem Özcan Evli Mi, Sevgilisi Var Mı?

Başarılı oyuncumuz henüz evli değildir. Özel hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Muharrem Özcan’ın hayatında ise bilinen biri yoktur.

Muharrem Özcan Kıyafetleri

Başarılı oyuncumuz Show Tv’nin en çok izlenen ve en sevilen dizilerinden birine dahil olmuştur. Bizde sizler için geniş izleyici kitlesine sahip olan Arıza dizisine katılan başarılı oyuncumuzun dizide giydiği, ceket, gömlek, kazak, pantolon, mont, ayakkabı gibi tüm kıyafetleri ve kullandığı saat, tesbih, yüzük, kıravat gibi tüm aksesuarları ilerleyen günlerde marka ve fiyat belirterek detaylı bir şekilde sayfamızdan paylaşıyor olacağız.

Bu konumuzda sizlere Arıza dizisinin oyuncu kadrosuna dahil olan başarılı oyuncu Muharrem Özcan’ı ve dizide hayat vereceği Safir karakterini yakından tanıttık. Sizlerde konu hakkında merak ettiğiniz şeyleri ve görüşlerinizi yorum kısmından bizlere iletebilirsiniz.

Etiketler