Arıza Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak?

Arıza dizisi 13 Eylül pazar günü Show TV ekranlarında yayın hayatına başladı. Yeni sezonun iddialı dizileri arasında yer alan Arıza kaç bölüm sürecek, kaçıncı bölümde final yapacak, bu bilgileri sizlerle paylaşmak üzere konumuzu açıyoruz. Uzun zamandır hazırlıkları yapılan Arıza dizisi yakın zaman önce sete çıktı ve tanıtım fragmanları yayınlanmaya başlamıştı. Dizinin yeni bölümlerinin de yayınlanmaya başlamasının ardından diziyi seven yahut eleştiren izleyiciler Arıza dizisinin kaç bölüm süreceğini kaçıncı bölümde final yapacağını merak etti. Biz de bu soruları cevaplandırmak istedik.  ariza dizisi afisi nasıl izlendimi

Arıza Dizisi Kaç Bölüm Sürecek?

Son dakika: Arıza dizisini biz almış olduğu reytingler sonrasında ha en az 2 sezon diye düşünsek de Show TV almış olduğu karar sonrasında bütün dizilerine final yaptırıyor. Bu nedenle arıza dizisi de kanalın olmuş olduğu final kararının ardından 30. bölüm ile 11 Nisan pazar günü ekrana veda edecek ve final yapacak. Elbette arıza dizisi kaç bölüm sürecek sorusuna sadece 30 bölüm demek istemezdik ancak dizinin daha uzun süre devam etmesi için arıza dizisi bitmesin final yapmasın konumuza da göz atabilirsiniz.

O3 medya imzası taşıyan Arıza dizisinin senaryosunu Ozan Aksungur yazarken yönetmen koltuğunda Recai Karagöz oturuyor. Arıza dizisi başrol oyuncuları Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan olmuştu. Arıza dizisinde ailesine düşkün hayatını sevdiklerine adamış dürüst bir adam olan Ali Rıza’nın hayatı anlatılırken diğer yanda Halide’nin hayatına yer verilecek. Halide ise başarılı bir doktor iken babasının karanlık dünyasından uzak durmaya çalışmaktadır. Arıza dizisinin kaç bölüm süreceği reytinglerin gidişatına bağlı aslında. Arıza dizisinin bölüm sayısı bilgilerini reytinglerin durumuna göre netleştiririz.

Arıza dizisi konusu ile oldukça dikkat çekici iken dizinin başrol oyuncuları da dizinin tutmasında önemli bir faktördür. Arıza dizisi başrol oyuncuları olan Ayça Ayşin Turan ve Tolga Sarıtaş arasındaki uyum dizinin fragmanı ve afişlerinde kendini göstermişti. Başarılı bir ikili olacağını düşündüğümüz oyuncuların dizinin reytinglerine katkısını ilerleyen bölümlerde görmüş oluruz. ariza dizisi ne zaman final yapacak

Arıza Dizisi Ne Zaman Final Yapacak?

Arıza dizisinin kaç bölüm süreceği ve ne zaman final yapacağı hakkında daha ilk bölümlerden bir şey söylemek ve yorumlamak doğru olmaz. Arıza dizisi yayın hayatını belirleyecek olan şey reytinglerdir. Dizinin yayınlanan ilk 4 bölüm sonrasında reytinglerine bakılarak yayın durumuna karar verilir. Reytinglerde başarısız bir grafik izlerse en yakın zamanda final kararı alınabilir. Arıza dizisi sevilir izlenir ve reytinglerde üst sıralarda yer alırsa kanal Arıza dizisini bitirmez ve sezon sonuna kadar yayınlar hatta reytinglerine bakılarak ilerleyen sezonlar için anlaşma yine yapılabilir. ariza dizisi kac bolum surecek

Arıza dizisinin ilk önce 4 bölüm yayınlanacağı sonradan reytinglere bakılarak 13 bölüme çıkarılacağı ve reytingleri başarılı bir sıralamada yer alırsa sezon sonuna kadar devam edeceğini söyleyebiliriz. Dizilerin kaderi tamamen izleyicilerin elinde aslında. Sizin izlediğiniz beğendiğiniz diziler yayın hayatına devam edecektir. Sizler Arıza dizisini izlediniz mi, nasıl buldunuz? Arıza dizisinin yayın hayatına devam etmesini ister misiniz yoksa kısa sürede final mi yapmalı yorumlarınızı aşağıya yazabilirsiniz.

Arıza Dizisi Kaç Bölüm Sürecek Kaçıncı Bölümde Bitecek Final Olacak? sorusuna dizinin reyting sonuçlarına göre hareket edeceğini söyleyelim. Dizinin kaç bölüm süreceğini ancak reyting sonuçlarına detaylı bakarak karar verebiliriz. İlk bir kaç hafta sonunda 4 üzerinde reytinglere sahipse Arıza dizisi uzun süre devam edebilir. Ancak düşük reytingli diziler maalesef kısa sürüyor.

Not: Arıza dizisi oyuncu kadrosu ve karakterlerini konumuzdan takip edebilirsiniz. Arıza dizisiyle ilgili nerede çekildiğini merak ediyorsanız Arıza dizisi nerede çekiliyor konumuzda detaylar sizler için hazırlandı.

Yorum yaz

27 Yorum

 1. Arıza dizisi süper bir dizi asla final yapmasın.Herkes çok sevdi çok beğendi lütfen final olmasın.Oyuncularıda çok iyi.Gerçekten çok sevdim.Mükemmel bir dizi.

 2. Avatar Hemra kakajanovic

  Inşallah bitmez filiminiz iýi film cok iýi final olmasin olsada sezon film olsun😊😊😊

 3. Avatar bani yildirum

  arizayi severki izliyoruz ariza oyunculari cok sevi torum olgun tokerin hayrani yim hepinizi coku seviyorum ariza

 4. Avatar Yozgatlız

  Ben ce harika bir dizidir kurtlar vadisi deki aksiyon ve heyecanı sratmıycak bir dizidir bu tür dizilerin yozgatımızda çekimler yapılarak bir katkı saglacagını düşünceye sahibim

 5. Severek izledigim bir dizi devam etmesini istiyorum verilmiş bir emek var ve zevkle izliyorum

Etiketler