Arıza Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? (Show Tv)

1 Yorum 46 kez izlendi

Arıza Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak? (Show Tv) Yeni sezonda ekrana gelecek dizilerden birisi de Arıza dizisi olacak. Geçtiğimiz sezon duyurulan ve başrollerinde Kenan imirzalıoğlu’nun olduğu söylenen dizide başrol değişikliği yaşandı ve Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan Arıza dizisinin başrolleri oldu. Yaşanan bu değişiklik sonrasında Arıza dizisinin hangi kanalda ne zaman başlayacağı ve yayınlanma tarihi merak edilmeye başlandı.

Arıza Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak?

Arıza dizisi Show TV ekranlarında 2020 yılının eylül ayında başlayacak. Show’un yeni aksiyon dizisi oyuncu seçmelerine ve deneme çekimlerine başladı. Başrollerini Tolga Sarıtaş ile Ayça Ayşin Turan’in paylaştığı Arıza dizisinin bölüm çekimleri 15 Temmuz’da başlayacak. Arıza dizisi senaryosunu Ozan Aksungur yazarken yapımcı 03 Medya oldu. Arıza dizisinde yönetmen koltuğunda ise Recai Karagöz bulunuyor. Dizi 2020/2021 yeni sezonda Show Tv de ekranlara gelecek.

Arıza Dizisi Hangi Kanalda Ne Zaman Başlayacak
Arıza Dizisi (Show Tv) başlama tarihi

Arıza dizisinin yeni sezonda Show TV ekranlarında başlayacağını söylemiştik. Kesin olarak başlama tarihi henüz açıklanmayan Arıza dizisinin eylül ayının ilk haftalarında ekrana gelmesi bekleniyor. Dizinin yayınlanacağı gün hususunda da Show TV henüz bir karar vermiş değil. Pazartesi günleri Çukur dizisi salı günleri ise Ramo dizisini yayınlayan Show TV geçtiğimiz sezon çarşamba günleri Zemheri dizisini yayınlamıştı. Bizim tahminimize göre Arıza dizisi sonuçları 19 Eylül Çarşamba veya 11 Eylül cuma günü ekrana gelmeye başlayabilir. Arıza dizisinin kesin başlama tarihi belli olduğunda buraya ekleyeceğiz. Arıza Dizisi (Show Tv) tekrarları

Arıza Dizisi (Show Tv) tekrarları

Show TV ekranlarında yeni sezon dizilerinden birisi olacak olan Arıza dizisinin hangi günler tekrar edeceği yayınlanma tarihinin belli olması ile birlikte kesinleşecek. Çarşamba veya cuma günü yayınlanmasını beklediğimiz Arıza dizisinin Show TV tarafından sık sık tekrar bölümleri ekrana getirilecek. Bizde dizinin hangi günler tekrarlardan yayınlanacağını ve saat kaçta olacağını Show TV yayın akışından bakarak sizlere düzenli olarak yazacağız.

Sizler de yeni sezonda Show TV ekranlarında yayınlanacak olan Arıza dizisi hakkında yorum ve görüşlerinizi aşağı yazabilirsiniz. Tolga Sarıtaş ve Ayça Ayşin Turan sizce yeni dizide uyumlu olur mu? Arıza dizisi hakkındaki yorum ve görüşlerinizi bekliyoruz.

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Dizinin konusu nasıl olur bilemem fakat Tolga Sarıtaş Ayça Ayşin Turan muhteşem bir çift olurlar.

Etiketler