Arıza dizisi Füsun çıktı mı ayrıldı mı geri dönecek mi?

Arıza dizisinde Dilara Aksüyek tarafından canlandırılan Füsun karakteri 28 Mart günü yayınlanan yeni bölüm ile diziye veda etti. Arıza dizisi Füsun çıktı mı ayrıldı mı geri dönecek mi? soruları izleyicinin merakını cezbetti. Senaryo gereği diziden ayrılan Füsun neden diziden çıktı ayrıldı geri gelecek mi çok merak ediliyor. Arıza dizisinin önemli karakterlerinden birisi olan Füsun diziden çıktımı ayrıldı mı geri gelecek mi sorularına yanıt sayfamızda.

Arıza dizisi Füsun çıktı mı ayrıldı mı?

Ariza dizisi fusun neden cikti ayrildiArıza dizisinde canlandırmış olduğu Füsun karakteri ile oldukça etkili karakterlerden birisi olan ve dizide daha ilk haftadan beri yer alan Dilara Aksüyek 28 Mart pazar günü yayınlanan arıza dizisinin 28. bölümü ile ekrana veda etti. Füsun gibi bir karakterin diziden çıkmasını istemeyenler arıza dizisindeki Füsun diziden neden çıktı neden ayrıldı geri gelecek mi dönecek mi gibi merak edilen soruları yönetmeye başladı.

Arıza dizisi Füsun geri dönecek mi?

Arıza dizisinde Füsun karakterini canlandıran Dilara Aksüyek 28. bölümde 28 Mart pazar akşamı diziye veda etti. Senaryosu bittiği için diziden ayrılan Dilara Aksüyek arıza dizisine geri dönmeyecek. İlerleyen haftalarda arıza dizisinin tamamen biteceğini ve 30. bölümde final yapacağı konuşulmaya başlandı.

Arıza dizisi bitti mi final mi yapıyor?

Dizioyuncu.com haber merkezine gelen son bilgilere göre arıza dizisi düşen reytinglerin ardından final kararı aldı ve son bölümler çekiliyor. Bu nedenle dizideki birçok oyuncu sırayla senaryosu bittiği için diziden ayrılmaya başladı. Arıza dizisinin düşen reytingleri final yapmasındaki en önemli etken olurken senaryonun çıkmaza girmesi ve izleyiciyi kaybetmesi dizinin final yapmasına neden oldu. Ayrıca TRT ekranlarında başlayan teşkilat dizisinin yüksek reyting oranları arıza dizisinin final yapmasına en büyük etkenlerden birisi oldu.

Arıza dizisindeki Füsun karakterini canlandıran Dilara Aksüyek 28 Mart’taki bölümde senaryo gereği diziden ayrıldı, böylelikle arıza dizisinin finale giden yolunda oyuncular 1-1 diziyi terk etmiş oldu. Sizce Füsun karakterinden arıza dizisinden ayrılması doğru bir hamlemiydi? Dizinin bitmesine final yapmasını ister misiniz, yorumlarınızı bekliyoruz. Arıza dizisi kaçıncı bölüm bitecek final olacak?

Yorum yaz

1 Yorum

  1. Avatar Furkan aslan

    Hayat çok saçma hercai ve menajerimi ara nın reytingleri düşük ama devam ediyor adaletin bu mu dünya kötü dizilerinsin sen dünya iyi dizileri bitiren dünya

Etiketler